Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Majd ha 4mm lesz akkor szóljanak...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Honnantól fogjuk számítani az átestek a ló túlsó oldalára állapotot? Én személy szerint 1 centi alatt veszem ennek, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3) Márkosz


Márkosz
tag

Kiváncsi vagyok ez a telefon meddig lesz a világ legvékonyabbja! :D

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#4) satz18


satz18
őstag

Szánalom, ami a mobil piacon folyik. Nem tudnak értelmes dolgot kitalálni, és ezért csak az e-péniszüket növelik.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#5) Wajk


Wajk
addikt

nem ártana inkább akkor már a képernyő körüli méreteken dolgozni az legyen inkább 6 mm vagy annyi se...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6) debrejo


debrejo
senior tag

Muhaha. Csak ennyit tudok hozzáfűzni.

(#7) kolosanyi válasza Márkosz (#3) üzenetére


kolosanyi
veterán

Amíg egy másikon át nem megy egy úthenger. Na az lesz aztán a tuti pengefón...

(#8) xmaas


xmaas
őstag

Lassan addig fogjak vekonyitani ezeket a telefonokat hogy elfogjak vagni a kezedet , rossz ez a trend mert ennek a manianak csak az aksi ido issza meg a levet igyis szar 1 napig birja az akkumulator kozepes hasznalat mellett aztan ha igy folytatjak orankent fogjuk tolteni a telefont

(#9) Yokayee


Yokayee
tag

Sajnos ez a készülék is elfáradt, mire ideért.
Még jó, hogy azokon a jó kis jelly bean alapokon nyugodhat egyet...

(#10) -Faceless- válasza Rickazoid (#2) üzenetére


-Faceless-
őstag

Szerintem 8-8,5 mm, ez még az a vastagság, amikor viszonylag kompromisszum nélkül lehet szép telefont csinálni.

(#11) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...de megtapiznék egy ilyet élőben. Vajh' mennyire lenne zavaró - vagy éppen hogy nem - a vékonysága...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#12) Blyan


Blyan
félisten

Várom már a wc papír vastagságú modellt.... :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13) Yokayee válasza -Faceless- (#10) üzenetére


Yokayee
tag

Én nem szabnék alsó határt.
Ha megoldanák a megfelelő üzemidőt, akkor nekem egy bankkártya méretű telefon kéne, amit kedvem szerint 4 collosra hajtogathatok ki telefonáláshoz, vagy 13 collosra mondjuk netezéshez meg filmnézéshez.

(#14) Z0C!


Z0C!
őstag

egy Nokie E52 vastagság szerintem bőven jó..nem kell kisebb..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#15) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Jack dugó vajon áldozatul esett? Szvsz MTK SoC garantált, talán 1 GB ram, meg esetleg qHD felbontás...

<< Heimdal >>

(#16) gerilee válasza Rickazoid (#2) üzenetére


gerilee
aktív tag

"Honnantól fogjuk számítani az átestek a ló túlsó oldalára állapotot?"
Majd amikor visszahozzák a 2,5-es jack-et, mert a 3,5-es már túl nagy...

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#17) danikollar


danikollar
őstag

De hogy ebbe milyen akksi fér bele? :N

(#18) Pixa


Pixa
aktív tag

Bordeauxban már most is kapni... :U

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#19) Pete55555 válasza Blyan (#12) üzenetére


Pete55555
addikt

És akár ki is törölheted majd vele ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#20) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Nagyon rossz tendencia. Addig jó, amíg csak a kínai gyártók csinálják ezt.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#21) peestee83 válasza danikollar (#17) üzenetére


peestee83
aktív tag

Az külön van :) Kapsz egy kis táskát, hogy használhasd is a telefont ;]

Ez a ki tud vékonyabb telefont csinálni kezd egyre jobban zavarni. Lassan nem tudod, hogy a kezedben tartod-e a készüléket - és tényleg külön akksit kapsz hozzá, hogy minél vékonyabb lehessen a telefon.

Cor ne edito

(#22) ZooLee válasza Pete55555 (#19) üzenetére


ZooLee
őstag

Várj, ahhoz még a hajlékony kijelző is kelleni fog :)

(#23) littlelion21 válasza Pixa (#18) üzenetére


littlelion21
addikt

Hogyé' adják?

(#24) kiki89


kiki89
aktív tag

Ez telefonkarcsúsítás arra való, hogy ki lehessen tűnni a mobilgyártók végeláthatatlan rengetegéből és megismerje a készüléket/gyártót a világ.

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#25) -Faceless- válasza Yokayee (#13) üzenetére


-Faceless-
őstag

Én a jelenlegi helyzetben gondoltam, a most piacon lévő technológiával. Ha ez a jövő, akkor természetesen én is azt választanám.

(#26) Dilikutya válasza szabogabor10 (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért a Galaxy S4 sem valami vastag, bár ott még nem életcél a minél vastagabb készülék. Nem tudom, hogy egy ekkora készülék mennyire lesz törékenyebb a vékonyságnak köszönhetően. Akármeddig nem lehet szerencsére vékonyítani a jack és USB/töltő csatlakozók miatt, az akksiról nem is beszélve, ami azért valószínűleg gátat szab majd ennek a trendnek előbb-utóbb - legalábbis egy időre. De amíg a jelenlegi Li-ion akkumulátorok maradnak, a fizika és a kémia beleszól.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27) dreamdancer


dreamdancer
őstag

A karcsúság nekem mondjuk egy pozitív, értékes tulajdonság, nem hordok táskát, szóval minél kevesebb helyet foglal a zsebben annál jobb - na de ekkora kijelzővel pont a lényeg sérül, ennek így (számomra) semmi értelme.

A másik, hogy mindenféle csökkentésnek-növelésnek addig van értelme, amíg nem megy más tulajdonságok rovására, nem kell szar kompromisszumokat kötni, itt pl. akkuban vagy a 3,5 mm-es jack-ben. A P6 nem csak karcsúságban, de hardveresen, kijelzőben, kamerában, akkuban, sőt még anyaghasználatban is nagyon rendben van, kérdés, ez a csoda mit virít majd...

Nem a lényeg a fontos.

(#28) Johnny194


Johnny194
aktív tag

basszus, nincs meg a telefonom... ja csak oldalról nézem! :DDD

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#29) Zimmy88 válasza gerilee (#16) üzenetére


Zimmy88
tag

+1 :)

FZR2000 ®

(#30) Pepper'd


Pepper'd
csendes tag

Samsung U100 sokkal jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kérlek, ne változtassatok a Hardveraprón!

(#31) prolad válasza Rickazoid (#2) üzenetére


prolad
őstag

Ameddig elférnek a szabványos csatlakozók és az akku addig nyugodtan.5mm-ig szerintem simán kezelhető megfelelő kialakítással.

(#32) Otisz


Otisz
őstag

Hamarosan jönnek a minél vastagabb, de minél keskenyebb készülékek :D

(OO[IIII][IIII]OO)

(#33) Rickazoid válasza prolad (#31) üzenetére


Rickazoid
addikt

Hát, a szabványos csatlakozók időnként megváltoznak. Ma még microUSB, microHDMI (vagy MHL helyettük) és 3,5 mm Jack, holnap lehet elhagyják a vezetékeket és marad a DLNA, a WLAN Direct, az NFC, a Bluetooth és az indukciós töltés.
Egy formára önthető zselé akkukkal szerintem le tudnák vinni a vastagságot 3 mm-re is, nem a kijelző mögött lenne az akku meg az alaplap, hanem körülötte. Kíváncsi vagyok meg meri-e lépni ezt valaki.
Én erre akkor lennék vevő, ha a Nokia-féle Morph koncepciónál tartanánk. Persze ha azt összehajtanád telefonnak, máris lenne vagy egy centi.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#34) ZooLee válasza Rickazoid (#33) üzenetére


ZooLee
őstag

Hát, azért bizonyos vékonyság alá nem mehetnek, mert az a mechanikai merevséget veszélyezteti, ami nem éppen egészséges - amíg nincsen tényleg hajlékony kijelző, vagy olyan Gorilla Glass, ami önmagában elég merev... Arról nem is beszélve, hogy azt már nem tudod megfogni az oldalainál, mert elbillen a kezedben.

Ellenben a lezárt teljesen vezeték nélküli telefon érdekesebb, hasznosabb lenne, mint a papírvékony...

(#35) Zeki


Zeki
nagyúr

Bő 10 évvel ezelőtt még azon ment a poénozás, hogy meddig mehetnek még össze a telefonok?
Talán a Nokia 8250 volt a legkisebb? Már nem emlékszem pontosan.

Most átmennek a telefonok tepsibe, és azon belül egyre vékonyabba, hátha könnyebben kettétörik. Közben az akku meg gyengül.
Valaki biztos veszi majd, nekem nem kellene.

(#36) Supernova198


Supernova198
csendes tag

Hehehe,marhaság,nem létezik,azonkívül hogy gagyi kínai,mondani lehet bármit-meg rajzolni is-főleg a mai PC-s világunkban. :W

(#37) Rickazoid válasza Zeki (#35) üzenetére


Rickazoid
addikt

A modu volt a legkisebb szerintem.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#38) Steve1207


Steve1207
veterán

Az a baj, hogy kényelmetlen használni hosszútávon, legalábbis én a 9mm vastagságot is nehezebben szoktam meg. Bár ez mondható még optimálisnak, ez alatt nemszívesen használnék. Utoljára az Optimus 2x-ben éreztem, hogy van "anyag", azzal nem is bénázott az ember, pedig jókora kijelzője volt annak is.
De, mint mondtátok, inkább legyen nagyobb akksi :)

.

(#39) Zeki válasza Rickazoid (#37) üzenetére


Zeki
nagyúr

Anno a Nokia 8210 volt a legkisebb a piacon, mikor kijött.
Aztán persze még jött később pár mégkisebb teló.
Nekem ilyenem is volt.

(#40) Tanisz


Tanisz
senior tag

Lassan eljutunk oda,hogy a "normális" okostelefon lesz a ritkaság:)

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#41) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Lassan vigyázni kell el ne vágja az ember kezét. Nem tudom mire ez a karcsúsítási láz. Ez már kényelmetlen és az akku rovására megy, de persze legalább lehet vele villogni. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42) Apika


Apika
Közösségépítő

Minden tekintetben feszegetik a határokat. Lassan kés helyett lehet majd használni őket. Előbb-utóbb belekerülnek a telefonokba a flexibilis kijelzők, és akkor lehet még vékonyítani...

(#43) Cyberpunk: :D

[ Szerkesztve ]

(#43) Cyberpunk válasza Apika (#42) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Vágódeszka/tepsi már megvan, most a kés van soron. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44) Pixa válasza littlelion21 (#23) üzenetére


Pixa
aktív tag

400 euroba! :)

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#45) Phülöp


Phülöp
addikt

Ez mar boven az a kategoria, amire nagyon vigyazni kell - a zsebben hordas felejtos.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#46) Peterson_ válasza satz18 (#4) üzenetére


Peterson_
addikt

Sajnos egyet kell értsek.
A Qwerty-s modelleket is hogy elfelejtették, pedig lenne igény az ilyesmire is.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#47) Ceree válasza Zeki (#39) üzenetére


Ceree
senior tag

Nekem meg ilyenem még van is. :)

Másolat_eredetije

(#48) Johnny194 válasza Peterson_ (#46) üzenetére


Johnny194
aktív tag

régi szép qwerty-s idők :)
gondolkodom is egy BB Q5-ösön

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#49) Zeki válasza Ceree (#47) üzenetére


Zeki
nagyúr

Gratula!
:)

(#50) haris


haris
őstag

Na.., alakul ez!
Még egy kicsit faragnak rajta, és rezgőmódra téve használható villanyborotvának. Csak az a gond, hogy egyből kettőt kell vennem... A másikat tükörnek ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.