Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Jajj de kis aranyos volt az egész trailer, zene és az a kis bagoly, meg kell zabálni. 100%-ék, hogy beszerzem nagyon hangulatos volt. :)

(#2) wolfman


wolfman
veterán

Nem sok játékot várok, de ezt nagyon! 2019? Uhh, nembíromki. :D
Az első részt nagyon imádom, ez sem hiszem, hogy kevésbé fog sikerülni.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) XuChi


XuChi
addikt

Imádom az első részt! Ez is ott lesz a polcomon :R

(#4) #71043776


#71043776
törölt tag

Hát ez pont olyan lesz mint az első rész...
Gyönyörű grafika, még jobb zene, aranyos karakterek, kellő kihívás, platformer.

"Xbox One and Windows 10 exclusive."
Ez most azt jelenti vajon, hogy egy ideig Winstore-exkluzív lesz, vagy hogy egyáltalán nem lesz máshol? Az első rész fent van Steamen és GOG-on is (effektíve ugyanaz, egyiken sincs DRM). Rendes volt tőlük, hogy megjelent máshol is, szerintem ezzel is várok egy kicsit. Ha meg nem megy, akkor is Play Anywhere cím, megy PC-n és Xboxon is ugyanaz.

(#5) janeszgol válasza #71043776 (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Elképzelhető, de ez nem egy AAA játék, hogy ezzel tereljék az embereket a Winstore-ba. Szóval szerintem csak annyit jelent, hogy erre a két platformra jön, de lesz steamen is például.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) wolfman válasza janeszgol (#5) üzenetére


wolfman
veterán

Azért az első rész vásárlói sikere után lehet terelő ereje!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) myckey


myckey
veterán

Ez ismét parádés lesz! :Y
Öröm a köbön, hogy az ilyen típusú játékok is teret nyernek, és van benne potenciál. :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) #71043776 válasza janeszgol (#5) üzenetére


#71043776
törölt tag

De a Steam nem Win10-exkluzív. Azt remélem, hogy olyan lesz, mint a Quantum Break, az is előbb csak így volt elérhető, aztán ment Steam-re.

Közben ezt találtam az Ori GOG-os megjelenésekor írva (THQ Nordic fejlesztő): "We are so happy to be able to bring this awesome Microsoft title to GOG - enjoy the release and hope you appreciate these efforts :-) if everything's going well, it is hopefully not the last one!"

Persze a jó játék bármilyen boltból jó játék, de én szívesebben venném onnan. Egyszerre támogatom a Moon Studios-t és a GOG-ot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.