Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azért dobjanak egy kifogástalan csúcskészüléket is a piacra, mert anélkül megkérdőjelezhető, hogy van-e értelme visszatérni a cégnek.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#2) jbush


jbush
tag

Én mindenhol D1C-t látok, és nem DC1-et...

(#3) Bukk900 válasza Dr. 444Hertz (#1) üzenetére


Bukk900
őstag

Xenon vakuval, Pureview kamerával lehetőleg.

(#4) #80439296 válasza jbush (#2) üzenetére


#80439296
törölt tag

Mindenhol? (földön, vízen, levegőben?)

:DDD :DDD :DDD

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem gyengusz az a prockó?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) AliceWake válasza jbush (#2) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Hopp, lendületből elírtam, aztán rosszra javítottam mindenhol, pardont kérek :B :R
D1C a nyerő.

Non omnis moriar.

(#7) tothmaxy182 válasza pusszycat (#5) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Attól függ mihez... 200ezres antutu-hoz gyenge, a mindennapi használathoz elég!

Minden szavam magánvélemény!

(#8) bolondember válasza pusszycat (#5) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én is azt néztem - fHD-hoz lehet, hogy helyenként kevés lehet :F (HD-ban szerintem tökéletes lenne)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) Obyboy válasza tothmaxy182 (#7) üzenetére


Obyboy
addikt

Remélhetőleg egy jó ár/érték arányú erős felső-közép kategóriás készülék lesz.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#10) Luck Dragon

Én már várom a megjelenését, és hosszabb távon mennyire lesznek újra sikeresek. Én szurkolók nekik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) pusszycat válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én is szurkolok nekik. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#12) Ricardo


Ricardo
félisten

A kulcs az ára lesz. Ha azt jól lövik be szerintem sikeres lehet.

(#14) #22743424 válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


#22743424
törölt tag

Én inkább drukkolok nekik! Rengeteg macera van a szurkolással, megvenni szákban vagy hordóban, alágyújtani megolvasztani majd az adott helyre felvinni szigetelés céljából. :DD

(#15) Luck Dragon válasza #22743424 (#14) üzenetére

Jó akkor legyen így :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) margithid válasza pusszycat (#5) üzenetére


margithid
veterán

Redmi 3S-ben használom, nekem tökéletesen elég, igaz ott nem full HD-t kell kihajtania.

(#17) Dilikutya válasza bolondember (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mihez kevés 1920x1080-ban?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) pusszycat válasza margithid (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én úgy gondoltam tulajdonképpen,h a mindent elsöprő visszatéréshez kevés... :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#19) derive


derive
senior tag

Android 7.0? Na ezek sem szarral gurigaznak!

(#20) Dilikutya válasza pusszycat (#18) üzenetére


Dilikutya
félisten

Feltétlenül szükséges egy mindent elsöprő Snapdragon 900 12x4 GHz-en 8 Gb RAM-mal és 256 Gb belső tárral, meg über Antutu rekordokkal? Nem csak ez a szegmens létezik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) .Szaki. válasza AliceWake (#6) üzenetére


.Szaki.
addikt

A címből még egy a betűt le lehetne csípni. :)

Jöjjön csak, jöjjön csak, de egy csúcsmodell szintén tényleg jót tenne nekik, ha a brandet újra a legnagyobbakhoz szeretnék feltornázni. Mindenesetre az első modellnél a kategória még mindegy is, a lényeg, hogy bemutatkozóként piszkosul jónak kell lennie, mert ha nem, akkor cseszhetik az egészet.

(#22) pusszycat válasza Dilikutya (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Már volt egy Nokia X nevű snapdragon 200 -as androidos melléfogás...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#23) ollie válasza Dilikutya (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Snapdragon 400 anno még HD alatti felbontású készülékeket hajtott meg, aztán persze fejlesztettek rajta, a 64 bit is elérkezett, és ideális választás lett a HD felbontású kijelzőkhöz. fHD-hoz viszont egy kicsit gyengécske. Persze azt is képes meghajtani, de igen csak oda kell figyelni az optimalizálásra (összehasonlításul: annak idején a Snapdragon 600 szinte minden készülékben laggolt fHD kijelzővel, kivéve a Nexusokat).

***

(#24) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Érdekes 430 mellett FullHD-t látni, kíváncsi leszek az 505 mennyire fogja szeretni ez a felbontást.

Finn the human

(#25) daninet válasza Bukk900 (#3) üzenetére


daninet
veterán

az a kamera ugy ahogy volt ment a MS-hoz a licensszel. Itt most az a lenyeg, hogy 180fokkal ellenkezo iranyban kell elindulniuk mindenben.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#26) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Egyre jobban várom, hogy ebből mi sül ki.

Csak végre konkrét fotókkal is jöhetnének

@pusszycat: Nem gyengusz.

Egy erős középkategóriás SoC, bőven jó választás lesz. Középkategóriában lehet eladni, és nem ez lesz az egyetlen modelljük :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) Ádám16


Ádám16
addikt

Kéne a fenének ilyen bérgyártott telefon. Attól, hogy a hátlapján kullogni fog egy Nokia név, sose lesz Nokia, csak azt nem értem, ezt miért nem bírják itt sokan belátni.

(#28) pusszycat válasza Ádám16 (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mégis sokan szeretnének Nokia logóval lógni... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#29) Graphics válasza Ádám16 (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nokia vagy sem, az egyik legnagyobb és legtöbb tapasztalattal rendelkező bérgyártó készíti a terméket... Akinek a zsebében a Sharp... Aquos P1

Milyen véletlen, P1 kódnéven is emlegetnek egy Nokia telefont....

Ezek alapján még ha bérgyártótól is jön a telefon.. Akkor is egy minőségi termékre van kilátás :)

Beláttuk, és sokan mások is. Ezzel nincs is gond, de nem a GEEK réteg fog telefont venni Nokia néven. és Ők pont nem érdekeltek ebben a bérgyártó hisztiben.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) Ádám16 válasza Graphics (#29) üzenetére


Ádám16
addikt

Hiszti? Ez hol hiszti? Ezek nagy büdös tények. Semmi köze nem lesz a leendő vásárló telefonjának a hőn szeretett márkájához, csak majd azt hiszi.
Ha valaki, aki pedig ezekkel tisztában van, és semmiképp sem vesz ilyen telefont, az hisztinek minősül?

(#31) Graphics válasza Ádám16 (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na, akkor újra: a NEM GEEK usereket nem érdekli , hogy bérgyártó vagy nem.

A márkájához köze lesz, hisz Nokia, ennyit látnak, és kész, anno amikor WP-re váltottak se volt sok köze a felületnek az elődjeihez.. És a user ezt nézi.. Nem azt , hogy Made in Hungary, vagy Made in P.R.C.

Akkor is megvették, pedig totál mást kaptak mint előtte.. Azért mert Nokia. És a mai napig, van egy bizonyos réteg, 40-45-60-ig , akik a boltban Nokiát keresnek. Miért? Mert nekik ez a telefon. Ennyi, hogy mi fut rajta? Majd megtanulja... Nokiát akar.

Ebben még pénz van. Lehet hihetetlen, de ha nekem lenne egy értékes nevem, és tudom, hogy igény van rá, akkor minőséget adnék ki. / amit a bérgyártó által akár meg is tudnak lépni

A hisztit meg ne vedd magadra, mint írtam.

Neked nem lényeges, elkerülöd, és kész :), majd meglátjuk mi lesz. Egyelőre úgy is találgatás van.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) Obyboy válasza bolondember (#8) üzenetére


Obyboy
addikt

DataSheet alapján elég lesz az.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#33) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hozzáteszem, a Lumia-ban sem sok Nokia innováció volt. Az SoC-t a Qualcomm-tól vették, az OS-t a Microsoft-tól. A PureView-nál nem tudom, a szenzort ki gyártotta, az optika Carl Zeiss volt. Annyi a különbség, hogy Európában rakták össze.

Nem úgy van már, mint régen.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34) bolondember válasza Obyboy (#32) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

még nem találtam Lenovo K6 tesztet (azt tutira fHD) - majd meglátjuk. Én kevésnek vélem.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#35) Dilikutya válasza ollie (#23) üzenetére


Dilikutya
félisten

De ez nem 400, hanem 430. A GPU is más.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#36) Ádám16 válasza Dilikutya (#33) üzenetére


Ádám16
addikt

Leszámítva azt a sok+1 Nokia appot, ami 2X többé tette anno a platformot, és a remek, egyedi tervezéseket.

Most ne tegyünk már úgy, mintha eddig se csinált volna semmit a Nokia, mert nem Finnországban készült 100%-ban. Itt nem erről van szó. Most a cég eladja a nevét egy másik cégnek, aki kizárólag csak a nevét használja fel a Nokiának, az összes többivel azt csinál, amit akar.

(#37) Duliee: ezekbe ne menjünk bele, hogy miért ment tönkre, meg miért nem ment volna, én egyáltalán nem arra céloztam.

[ Szerkesztve ]

(#37) Graphics válasza Ádám16 (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Anno igen, napjainkban meg nem...

Hiába volt régen, a múlt révedés amúgy se kifizetődő , foggal-körömmel ragaszkodtak valamihez, ami mellett elhaladt a kor, és nem tervezték alapjaiban újra a Symbiant, ami nem érintésalapú volt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) joey04 válasza Ádám16 (#30) üzenetére


joey04
titán

Semmi köze nem lesz a leendő vásárló telefonjának a hőn szeretett márkájához
Azért nem teljesen igaz továbbra sem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) Ádám16 válasza joey04 (#38) üzenetére


Ádám16
addikt

Ezt egy kicsit pontosítod? :)

(#40) joey04 válasza Ádám16 (#39) üzenetére


joey04
titán

Nem, mert nem szeretnék olyan vitába belemenni, aminek nincs vége. De az nem igaz, hogy a régi Nokiához semmi köze nincs, csak azt nem értem, ezt miért nem bírják itt sokan belátni

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) Psychopeti válasza Bukk900 (#3) üzenetére


Psychopeti
senior tag

+1

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#43) Goxi válasza Obyboy (#9) üzenetére


Goxi
tag

Felső közép!? 430-as snapdragonnal??

(#44) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ha képernyő képet látunk a cikkben, akkor igen fura a kijelző mérete.
inkább gondolnám oldalára állított 4:3 arányúnak.

Mert lakni, muszáj.

(#45) Obyboy válasza Goxi (#43) üzenetére


Obyboy
addikt

Na jó, legyen erős közép.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.