Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Tell me more...

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#2) james001


james001
veterán

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) Imilenni


Imilenni
addikt

Kezdenek valamit vajon a küldetésekről?
Gondolok arra hogy kétszer kell vegigjatszani a játékot..

Press "F" to pay respects.

(#4) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Ezt akkor kellett volna jól megcsinálni. Majd most biztos Kojima játékát jobban megcsinálják mint ő csinálhatta volna ha hagyják rendesen dolgozni.
A survive megmutatra hogy a konaminak magába csak az mgs cím maradt meg de közük nincs a szinvonalhoz. Most meg abból próbálnak még pénzt csinálni ami még nem volt olyan gyenge mint a survive.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#5) k-adi


k-adi
nagyúr

KELL A PÉNZ

GOND?

kb. :D

(#6) #20411392


#20411392
törölt tag

A konamit ismerve tudjuk a választ, de azért kíváncsian fogom várni, hogy akiknek megvan már a GZ és a TPP is, azok legalább kedvezményt kapnak-é vagy sem.

Én xboxra (day 1) és pc-re is megvettem mindkettőt (bár pc-re 5€ volt a pakk, szóval azért az nem volt valami nagy cucc). Így örülnék, ha jönne bővítés, de csak baráti 5 max 10€ áron.

(#7) james001 válasza #20411392 (#6) üzenetére


james001
veterán

Perszeee megkapod kedvezményes teljes áron,plusz mikrotranzakciókkal és dlckkel. :D Ez Konami,akik egy új mentés elkezdéséért is pénzt kértek a Survive-ban pl...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8) Z10N


Z10N
veterán

But why?!

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#9) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Tegyék bele a végéről kivágott missziókat. Vágják ki a duplázott questeket és akkor kb lesz 40 pálya max és azt mondom újra játszom.

Ettől függetlenül szerintem állati jó játék, de nekem hiányoztak a hosszú átvezetők amik a 4-ben annyira királyak voltak. A dupla questekért sem voltam oda, de a játékélmény vitt magával. Nekem máig az MSG5 PS4-en van :))

[ Szerkesztve ]

(#10) GodGamer5 válasza Imilenni (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
Ez a része nálam önmagában kiütötte a biztosítékot.
Nem kell ezt erőltetni már, főleg Kojima nélkül...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#11) Imilenni válasza GodGamer5 (#10) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem is értem, mit gondoltak amikor megalkották ezt :W

Press "F" to pay respects.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.