Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arn


arn
félisten

en csak azt tudnam, hogy miert ugy futtatjak ezeket a teszteket, hogy az eredmeny kikeruljon.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2) JordyG válasza arn (#1) üzenetére


JordyG
tag

Pedig egyszerű, mind a szoftverről mind az adott termékről hír, reklám és fizetni se kell érte, hogy beszéd témák legyenek. Ez mind a szoftvernek, mind a leendő terméknek hatalmas nyereség.

Ez ugyan az mint amikor pl. egy lecsúszott híresség megtesz mindent, hogy a neve a köztudatban maradjon, s ezért negatív dolgokat is megtesz, mert tudja ha ennyi hír se lenne róla, akkor a neve is 0 értékre csökkenne.
Természetesen a kettő nem ugyan az, de a lényege mégis.

(#3) tibaimp válasza JordyG (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez pontosan így van!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) arn válasza JordyG (#2) üzenetére


arn
félisten

ertem en ezt egy hamarosan megvasarolhato termek eseten, vagy ami jo vmiben... benchek, ilyesmik. de most egy es alacsony orajellel, milyen vasarloerot jelent? :)

az intel azert meg messze nem tart ott, hogy lecsuszott.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#6) Mr. Spock


Mr. Spock
kezdő

Abban biztos vagyok hogy egy káprázatos termék lesz, mikor elkészül. :C A gyártástechnika késlekedése miatt biztosan nem lesznek összecsapva a módosítások sem. Hardveresen javított biztonsági résekhez lehet köze van a cache módosításhoz, de ez pusztán csak spekuláció.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.