Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Na egy ilyen széket be is újítok :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#2) erkxt


erkxt
tag

Kövi nyereményjátékban milyen jó lenne egy ilyen szék!

(#3) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

"de persze HDD is van mellette, 2 GB-os"

ejha! ezt nem tuloztak el :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#4) bzoley


bzoley
veterán

"44 wattórás (1200 mAh)"

[ Szerkesztve ]

(#5) Youri válasza _ocsisajt (#3) üzenetére


Youri
veterán

nehezen fellelhető darabok :)

RTX ON

(#6) Chrys_


Chrys_
addikt

Ezek már fokozatmentesen dönthető (és fixálható) székek, mint az irodaiak? Plusz jó lenne fékezhető kerekekkel, ha már ennyire sportosra vették a design-t és alkalmi szimulátorozásra használnánk.

(#7) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

a 2 GB-HDD jó nagy! inkább TB.

(#8) F34R válasza h1mpi (#1) üzenetére


F34R
nagyúr

Regota figyelem a hasonlo tipusu uleseket, de sosem talaltam olyat ami eleg olcson megfelelo volna. ~70k mar baratibb mindenkepp.

(#9) EnterR


EnterR
veterán

Az a szék nagyon megnyerő. :DDD

PSN ID: marquuard

(#10) rudi


rudi
nagyúr

Gyors közvéleménykutatás: gondolkodtunk ilyen székek bemutatóján-tesztjén, érdekelne benneteket egy ilyen cikk?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) Milka 78


Milka 78
nagyúr

A Smarter nem is rossz ennyiért.Költséghatékony konfigot simán beleraknék,báregy elforgatott hdd keret nem lett volna rossz bele és nem is drágította volna jelentősen.A Steam Castle is baromira bejön,elég frivol megjelenése van.

(#12) Feketelaszlo válasza rudi (#10) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Mindenképp, ha etalonnak számító (Herman Miller Aeron) darabok is bekerülnek a tesztbe.

(#13) tovgab válasza rudi (#10) üzenetére


tovgab
aktív tag

Jöhet-jöhet!

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#14) bandras0226 válasza rudi (#10) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Igen. :K

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#15) Bufo bufo válasza rudi (#10) üzenetére


Bufo bufo
tag

Szerintem is sokan kíváncsiak elnnének rá!
Remélem az AKRACING is belefér a tesztbe... :DDD

(#16) shiftac


shiftac
aktív tag

Felejtsük már el az előre összerakott gépeket. Bár ezek azért nem olyan rosszak, de i5 még mindig elég játékra.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#17) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Nézegetem itt a szépen összerakott egereket majd kattingatok a lötyögő gombos optikai x7-emmel..
Lehet érik a csere egy A7-esre.
Amúgy én is nézegettem ezeket a székeket, de egyenlőre nem visz rá a lélek, hogy ennyit kiadjak érte. Viszont mindenképpen barátibb ár, mint a dxracereké.

(#18) Shodan válasza rudi (#10) üzenetére


Shodan
addikt

Épp aktuális lenne, mindenképpen.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#19) pzske válasza rudi (#10) üzenetére


pzske
aktív tag

Mindenképpen, köszönjük !!!

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#20) copass


copass
veterán

az a baj ezekkel a műbőr,szuper székekkel hogy belefő az ember. nem szellőzik. pár óra még oké, de ha napi 6-10 óra már problémás.
nekem ilyen jysk-es vanotthon/melóban is. hálós a háttámlája, az ülőrésze is szellős.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#21) Füleske16 válasza rudi (#10) üzenetére


Füleske16
csendes tag

Meglehetősen. Köszi! :)

(#22) Milka 78 válasza copass (#20) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem is csak mű bőr ülő résszel ami 1 év alatt szét is ment.Az eddigi leggyengébb forgós székem,nyekereg mint állat :(((

(#23) eventus


eventus
veterán

Probléma a lemerülés és a wifi hiány? Ésszel kell használni és fizetni net csomagot, telefon nem ingyen volt..

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#24) gerii


gerii
addikt

Valaki moddolhatna egy Audi A8 ülést fotelnek. Az egyedüli kérdés, hogy a vezérlője külön részegység-e, vagy a központi egységben van. Bár az elektromotorokat anélkül is lehetne mozgatni. :)

(#25) Egon válasza rudi (#10) üzenetére


Egon
nagyúr

Mindenképpen jó lenne ilyen teszt!
Ha sor kerül rá, jó lenne ha lemérnétek a támla magasságát is: a neten található infók alapján nehezen lehet eldönteni, hogy a fejtámasz megfelelő magasságban van-e...

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#26) Egon válasza Egon (#25) üzenetére


Egon
nagyúr

Amúgy jó lett volna, ha a múlt héten jött volna ez a cikk: pár napja még jelentősen olcsóbb volt az Arozzi Torretta...:(

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#27) BoneDragon válasza rudi (#10) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nagyon jó lenne olvasni székekről is teszteket viccen kívül. Pont gondolkodtam mostanában, hogy kéne egy jó kis gamer szék...

(#28) BazsiBazsi válasza rudi (#10) üzenetére


BazsiBazsi
aktív tag

Jó lenne :K

(#29) paramedic válasza rudi (#10) üzenetére


paramedic
aktív tag

Igen.

(#30) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Mókás árakkal operálnak ezek a székek.

Nekem egy teljesen olyanom van, mint az Arozzi Torretta, már lassan szerintem 5 éve, auchanba vettem kb 12k-ért
Kényelmes, de többet nem nagyon érdemes rá költeni.

De ez is biztos megér ennyit. ;]

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#31) Móci válasza Zirowe (#30) üzenetére


Móci
addikt

Én is csak pislogtam azokon az árakon, de hát ha gémer, akkor az ára is gémer.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#32) dagonya


dagonya
aktív tag

engem csak akkor érdekel a gémer szék teszt, ha teszteltek hozzá gémer mamuszt és gémer otthonkát is

(#33) BoneDragon válasza dagonya (#32) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nagyon vicces kisfiú vagy.

(#34) TomiLi


TomiLi
addikt

Ezek a piros lapátos, gumi keretes Deepcool ventik kísértetiesen hasonlítanak a Xilence megoldására....

Bogyóka

(#35) Yany válasza rudi (#10) üzenetére


Yany
addikt

Abszolút! Sajnos nem lesz időm megvárni a véleményeteket, berendelek egy Torrettát, bár előb végigolvasom a fórumot, hátha itt vki már ismeri őket.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#36) nap válasza Milka 78 (#11) üzenetére


nap
addikt

Hellboy-t lefejezték. ;]
[link]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#37) FishAir


FishAir
senior tag

Nekem egy ilyen székem van itthon és hát drágának tűnhet, de irtó kényelmes. A támla dőlésszöge állítható, amihez valamelyest igazodik az ülőfelület és a karfa dőlésszöge is és ami a lényeg, hogy egyszerűen nem lehet szétülni. A cégnél most fogyasztom a harmadik Jysk és társai széket 5 év alatt, pedig csak 80 kiló vagyok, de egyszerűen szétülöm a felületét.

iDontcare

(#38) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

50-ért már fasza bőrfotelt kapni, nem egy kommersz műbőrt.

(#39) Egon válasza Zirowe (#30) üzenetére


Egon
nagyúr

Nekem egy teljesen olyanom van, mint az Arozzi Torretta, már lassan szerintem 5 éve, auchanba vettem kb 12k-ért

Ahhha, rendkívül életszerű... ;]
Lassan egy éve keresek széket magamnak: a meglévő (amit a Kikában vettem már vagy 6-7 éve, sajnos lassan kezdi megadni magát - egyébként anno kb. 25-30K-ért vettem, akciós volt). Voltam már millió helyen (IKEA, KIKA, RS bútor, és Reitter Ferenc utcában levő többi sok-sok bútorbolt, Tesco-ban és Auchan-ban is nézelődtem, de ott a nullához közelít a választék).
Pár apró tény:
1. A székek ára igencsak felment az elmúlt években. Nem kicsit, nagyon. És ezzel párhuzamosan a minőség romlott. A korábbi tapasztalatokból kiindulva, 30K-s határt tűztem ki magam elé, amit igen gyorsan 50K-ra emeltem - semmi. 70K körmyékén már láttam olyat, ami hellyel-közzel bejött. Hellyel-közzel. Egyik sem érte el a régi székem kényelmi szintjét.
2. Az olyan magas támlás székek, amelyek egy átlagos magasságú emberke (180 cm vagyok) számára fejtámlásnak mondhatók (azaz ha hanyattdőlök, nem a mennyezetet bámulom kitört nyakkal, hanem a támla megfogja a fejem, anélkül hogy lecsúsznék a székben - ehhez kb. 75 cm magas támla kell az ülőfelülettől számolva), 50K-nál indulnak, gagyi műbőr borítással...
3. Meglehetősen kétlem, hogy hasonló kivitelezésű, és minőségű széket kaptál 12K-ért 5 éve - de egy jó felbontású fényképpel (no meg a szék méreteinek ismeretében) meggyőzhető vagyok... :U

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#40) gerii válasza Egon (#39) üzenetére


gerii
addikt

Ezt nézted már, Praktikerben láttam talán.

[ Szerkesztve ]

(#41) coolmpi válasza Egon (#39) üzenetére


coolmpi
aktív tag

Ikea szek kb 49 v. 45e magas hattamlaval... amugy a textil nem rossz :)

(#42) Egon válasza gerii (#40) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyrészt műbőr (textilbőr) bevonatú széket nem akarok venni, másrészt már az is arányaiból látszik, hogy ennek a széknek nincs elég magas háttámlája ahhoz, hogy a fejemet is megfogja ha hanyattdőlök (kb. 60 cm magas háttámlája lehet)....:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#43) Egon válasza coolmpi (#41) üzenetére


Egon
nagyúr

Ha a korábban linkelt példányra gondolsz, az nekem meglehetősen kényelmetlennek tűnt, amikor ráültem.
Sajnos kevés az igazán jó szék, és nagyon túlárazottak is ezek a bútorok.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#44) nyunyu


nyunyu
félisten

Ez a DeepCool Pangu V2 feltunoen ugyanattol az OEMtol szarmazik, mint a CM Centurion szeriaja.

Nem lennek meglepve, ha passzolna ra a hazamhoz 5 eve vett plexis ajto :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem eddig a "Gamer" termékek közül a szék már nagyon hiányzott, de most végre itt van az is!

(#46) nyunyu


nyunyu
félisten

Nem tudom, mitol lesz gamer egy szek, talan a 180kg teherbirastol, hogy a Make love not Warcraft-bol ismert arcokat is elbirja?

50k-ert mar egesz turheto fotelokat lehet talalni tetszoleges butoraruhazban, rendes tehennel karpitozva.
Persze a terhelhetosegre oda kell figyelni, hogy minimum 120kg-s legyen, mert pl. a 20k-ba kerulo akcios jellemzo terhelhetosege a 100kg-t sem eri el.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#47) Franklin válasza rudi (#10) üzenetére


Franklin
addikt

+1 a gamer-szék tesztnek!

(#48) Zirowe válasza Egon (#39) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem mintha bmit is kéne bizonyítanom neked.
Egyébként lemértem, 76cm a támla belső hossza, én meg 178, a fejemet tökéletesen tartja.

Közelebbről megnézve a képet nem teljesen azonos a torrettával, de baromi kényelmes és masszív.
Nálam csak a textil a nyerő.

Amikor vettem, előtte fél évig kerestem széket, mindenhol kényelmetlen vagy túl drága volt, véletlenül találtam rá.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#49) gerii válasza Egon (#42) üzenetére


gerii
addikt

Ott vannak a méretei különben, 72cm. Múltkor kipróbáltam, emlékeim szerint egész jól támasztotta a fejem (190cm vagyok) és a könyöklője is jó volt. Karácsonyra lehet meglepem magam eggyel ;]

(#50) #97716736 válasza h1mpi (#1) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nem lehet rossz :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.