Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Hát, nem találok szavakat. :F
Tud egyszerre több készülékhez is csatlakozni és van valami hotkey, amivel váltani lehet, hogy épp melyikre gépelek, vagy csak üres marketingfogás, hogy amúgy mellékesen elfér 2-3 eszköz is beletámasztva?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) Synthwave válasza macilaci78 (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerepel a hírben...

"A telepek csurig töltéséhez nagyjából 8-10 óra szükségeltetik, de az USB Type-C-s kábellel vezetékes módban úgyszintén bevethetjük az egyszerre három masinához párosítható perifériát. "

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) Zoltn


Zoltn
senior tag

Annyira kár hogy nem tudom megszokni a 0 elővarázsolását 60%-os billzeteken. Az F gomgok nem hiányoznak abszolút, de hogy a 0át Fn+Esc el lehessen előcsalni az sok. :D
Vagy van erre megoldás, átvariálni?

Amúgy nagyon pofás kis bill, nem is drága. Kellene. :)

[ Szerkesztve ]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#4) Synthwave válasza Zoltn (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Vagy van erre megoldás, átvariálni?"

Szerintem a kompakt billekhez egy külön num pad a bestest. Nem feltétlenül muszáj a mechanikus, ebből is van filléres, pl. a LogiLinknek olyan 3k környékén.

"Amúgy nagyon pofás kis bill, nem is drága. Kellene."

Nekem is bejön. Ha a slim porfilos is (színes) PBT kupakokkal lenne, lehet, hogy elő is rendeltem volna. : <

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) macilaci78 válasza Synthwave (#2) üzenetére


macilaci78
nagyúr

De a párosított masinák közti váltásról nem ír.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6) Synthwave válasza macilaci78 (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért a linkeken csak találni valamit ezügyben. :))

Hogy-hogy már nem KORREKTOR?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) nyunyu


nyunyu
félisten

Érdekes alsó sor elrendezése van.

Először azt hittem, valami teljesen egyedi, semmivel sem kompatibilis kupakszett kell rá, de aztán rájöttem, hogy a szokásos 65%/75% elrendezéshez képest csak annyi változott, hogy a szóköz bal oldaláról átkerült 2*1.25U kupak a jobb oldali 3*1U helyére, és emiatt a 6.25U szóköz nem az X gomb felénél, hanem fél gombbal odébb, a C-nél kezdődik.

1.25U gombfeliratok a legtöbb szabvány kupakszettben megvannak, meg 1U Ctrl, Win, Alt is szokott lenni a 75% kompatibilisra bővítettekben, így nincs akadálya 3rd party kupakot rakni rá, ha nem tetszik az uniform kupakprofil.

Azt mondjuk nem tudom, hogy sikerült összekeverniük a PC és alma kiosztást a világos billzeten.
Döntsék már el végre, hogy Alt/Option vagy Cmd gombnak kell lennie a szóköz két oldalán.

Feketén legalább a PC kiosztás szerinti sorrendben szerepelnek a kupakok.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8) dqdb válasza Zoltn (#3) üzenetére


dqdb
nagyúr

Lehetséges megoldások:
1. eleve olyan billentyűzetet választasz, ahol a kiosztást szabadon tudod módosítani, hogy a billentyűzet igazodjon hozzád és ne te a billentyűzethez
2. KbdEdit segítségével saját kiosztást készítesz, amiben felcseréled az Esc és `~ billentyűket
3. AutoHotkey segítségével scriptből cseréled meg a két billentyűt:

`::Esc
Esc::`

Ez csak angol kiosztás esetén működik jól, magyar esetében több meló összeállítani a scriptet.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.