Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

G Y O N Y O R U !

(#2) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Nem rossz de a Phanteks Enthoo Evolv mATX TG-m nem cserélném le érte az fix. :B

Smoke some weed nigga!

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Tetszik, és jók a méretei! Perpill 2 házam van, és mindegyiknél nagyobb egy kicsivel itt vagy ott.

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Led nélküli ventiket bele és jöhet! Tudom úgy nem gémör. Az edzett üveges házak tetszenek mostanában. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) kromatika


kromatika
veterán

Nekem is tetszik.Led nélkül szintén jöhetne.

(#6) Felhőtakaró


Felhőtakaró
tag

max 80 euro? :Y snassz mezei pléteknő is 15-20 ezer... ehhez képest a max 80EUR ~ 28 ezer forint kutyagumi :K

huhh

(#7) Bird


Bird
addikt

Ennyi pénzért tényleg ajándék lenne, de kizártnak tartom ezt az árazást...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8) scope2007


scope2007
addikt

Tempered glass a New gamer

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#9) vaakuum


vaakuum
addikt

Ahhoz képest, hogy néhány éve még irgumburgundi volt, ha a hdd-t egy kicsit is megdöntötték, a függőleges beépítésért meg rendesen egyházi kiátkozás járt, egész jól mutat a képen a két függőleges WD. :DDD

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#10) Bird válasza vaakuum (#9) üzenetére


Bird
addikt

Persze, mert a gamer szegmens felfele ívelő fejlődését szimbolizálja ez a fajta elhelyezés. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11) Dilikutya válasza vaakuum (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Oldalra fektetve rengeteg munkaállomásban láttam, gondolom, ez az elrendezés sem lehet sokkal rosszabb.

Ha már kábelmenedzsment, a moduláris után én már inkább abba az irányba vinném a dolgot, hogy a kábel legyen a ház része, rendesen elvezetve a táptól a célhelyre, pl. a HDD/SSD/ODD slotokba, meg az alaplaphoz, amin akár azt a bumfordi 24 tűs csatlakozót is meg lehet reformálni. És nincs többé kábeldzsungel - bár sok mai házban most is jól el lehet rejteni, de mégsem az igazi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) ktamask


ktamask
tag

A képeken WD400-es vinyó látható:-D. (40GB-os...).
:)

(#13) McSico válasza Wiz Khalifa (#2) üzenetére


McSico
senior tag

Erre gondolsz?
Az a gépház kenterbe veri ezt a Thermaltake csodát. Legalábbis nekem jobban bejön, már csak az anyaghasználata miatt is.

[ Szerkesztve ]

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#14) Wiz Khalifa válasza McSico (#13) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Erre hát. :)

Szerintem is jó kis házikó.

Smoke some weed nigga!

(#15) Zsmester89 válasza Wiz Khalifa (#14) üzenetére


Zsmester89
őstag

:) A rendes ATX formátum nagyon adja, csak ajánlani tudom, profi minőség. Itt van felrakva a nappali falára, annyira szép.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#16) Piftuka válasza Televan74 (#4) üzenetére


Piftuka
veterán

Komolyan mondom, hogy nekem még LED-ekkel együtt is tetszik. Bár lehet, hogy kicserélném, valami szolidabb, kék LED-es típusra a gyári változatokat, de így is remek.

A címet olvasva különösen meglepődtem. Valami sokkal "csicsásabb", "gamer-esebb" dizájnra számítottam, ahhoz képest ez egy teljesen letisztult, konszolidált számítógépház. :K

Még a mérete is ideálisnak tűnik a legtöbb felhasználó számára.

"Aquila non captat muscas."

(#17) csakszabi


csakszabi
csendes tag

Egy kicsit NZXT S340 Elite beütése van, de egyébként nem tűnik rossznak, csak az RGB cuccoktól lassan hányok. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.