Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ennek mi értelme van?! Raktak volna rá legalább egy eSATA-t. Mire megtölti az ember, meg is őszül... Az ára meg no comment.

(#2) Daveedka


Daveedka
tag

sok értelme nincs :F

(#3) tsii_H válasza ^Clown (#1) üzenetére


tsii_H
tag

jaj csak 7 ora es 7 perc es mar tele is van....csak ugy repul az ido amikor az ember arra var hogy aterjen az adat..olyan izgi tud lenni....nem?
rohej ez a cucc....ez is inkabb presztizstermek mint hogy sok haszna lenne.. es mint te is mondtad, igy eSATA nelkul vegkepp ertelmetlen

(#4) shteer válasza ^Clown (#1) üzenetére


shteer
titán

eSata-nak akkor lenne értelme, ha maga a drive képes lenne gyorsabban írni/olvasni

..szerintem jónak tűnik

(#5) Möhe


Möhe
addikt

köbö annyi mint az 1000-1200W -os tápoknak. Megtudják csinálni és működik gond nélkül.

Amúgy szép,kéne hozzá monitor meg integrált vga,cpu és mehet rá a vinfos.

(#6) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Ideális "netbooktulajdonosok". Ja. Akinek netbookja van, az vesz mellé 225 ezerért egy PenDrive-ot :W

Amúgy grat a Kingston-nak :K

(#7) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Az ára is rekordnak számít? :DDD

(#8) tsii_H válasza S. Szabi (#6) üzenetére


tsii_H
tag

LoL :DD :DD :DD :DD :DD ebbe igy bele sem gondoltam... nah ma is megvan a napi adag rohoges

(#9) 14adam


14adam
addikt

kiaz az idióta aki ilyet vesz :U Inkább veszek egy külső vinyót,ami sokkal gyorsabb és sokkal olcsóbb

(#10) Devid_81


Devid_81
nagyúr

"225 ezer forint"
Még nem döntöttem el, hogy sírjak vagy nevessek... :U

...

(#11) D1Rect válasza Devid_81 (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem nevess, mert hamarosan az átlagfelhasználó is megengedheti magának, USB 3.0-val. :U

(#12) borisz_B


borisz_B
tag

Ennyi pénzért bármilyen más megoldás is szóba jöhet, még egy noti is szvsz, vagy egy külső satás vinyó is többet ér!
Nonszensz ennyit kiadni érte manapság!

Romboljunk, hogy építhessünk!

(#13) Möhe válasza D1Rect (#11) üzenetére


Möhe
addikt

"átlagfelhasználó" az olyan, mint a 170-180ezres "átlagfizetés" állambácsi szerint? :F

(#14) Napfénysüti válasza D1Rect (#11) üzenetére

Legyen igazad. De szerintem az még 2-3 év :U

Més que un club!

(#15) bolvar válasza Möhe (#13) üzenetére


bolvar
senior tag

jahjah csak tudnám hol találnak +100e az átlagfizetéshez...mert azt nyugodtan lelehetne húzni és mindgyárt helyben is volnánk:D.
a pendrive meg hát köhömm:Degy ssd olcsóbb:D:D
de még egy 2.5 noti winyó rackben is jobb alternatíva:D

[ Szerkesztve ]

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#16) BloodRay


BloodRay
veterán

Vicces egy cucc az már hétszentség.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#17) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Király. Ennyi pénzért meg sem tudom számolni, hány 1TB-os HDD veszek :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#18) Voyage


Voyage
aktív tag

Tegnap már itcafén kint volt... :U
Amúgy ennyiért 8db 1TB-s samsung F1 vinyót veszek rackben... :U

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#19) Taky


Taky
senior tag

Az tény, hogy nagyon drága és borzasztó lassú is, viszont ez a termék is segíti a fejlődést.... Nem szabad leszólni, ha nem tetszik, nem kell megvenni és ennyi...

Gratula Kingston!

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#20) erdoke válasza D1Rect (#11) üzenetére


erdoke
titán

A 20 MB/s-os sebességet kényelmesen elbírja au USB 2.0 is, ehhez a pendrive-hoz aztán nem kell gyorsabb.
Igazából nem értem, miért nem elég valakinek 128 GB, de már ahelyett is egy 120 GB-os 1,8" HDD-t vennék külső keretben. Alig bír kevesebbet, ami az ütés-vágást illeti, de legalább bír írni 25 MB/s-mal, és még nincs is horror ára. Ahol elfér egy ekkora pendrive, ott elfér a vékonyabb fajta 1,8" vinyó is, és ugyanúgy 1 db USB portot foglal.

A legjobb aláírás a héten

(#21) dudika10


dudika10
veterán

Nem értem, hogy miért viselkedik mindenki úgy, mintha ez valami nagyon extrém dolog volna. Ez a csúcs, nincs vetélytársuk, annyit kérnek érte amennyit nem szégyellnek.
Amikor még 128mb-os pendrive volt a megszokott akkor pont ennyibe kerülhetett a 2GB-s, aztán most már fillérekért dobálják.
(mielőtt valaki belekötne, nem tudom, hogy valóban ennyi volt-e vagy sem, csak a példa kedvéért írtam)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#22) bartucc válasza ^Clown (#1) üzenetére


bartucc
addikt

Egy 2,5"-os vinyó és hozzá e-sata ház ahogy mondod. Kijön ebből az árból 10-15 ilyen kombó is. :DDD

dudika10: sztem ez már túlnőtte a méretében a Pendrive alapvető funkcióit, nem hiszem hogy később is megérne ennyit, ilyen sebesség mellett.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#23) D1Rect válasza Möhe (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Pontosan. :DDD
(#14) Napfénysüti: Én 1-2 évre tippelnék, de 2-ben kiegyezhetünk. ;)
(#20) erdoke: Előbb utóbb ez is fejlődni fog.

[ Szerkesztve ]

(#24) kingabo


kingabo
őstag

Netbook mellé egy 225ezres pendrive? :Y Ez még viccnek is rossz, ennyiből már subnotit vehet nem netbookot...

(#25) Napfénysüti válasza D1Rect (#23) üzenetére

1 év szerintem nagyon kevés a jelenlegi helyzetben de 2 felőlem is lehet. :D

Més que un club!

(#26) Cclone


Cclone
csendes tag

Nem látom sok értelmét, pláne nem ennyiért. :U

Eladó R2E hf blokkok+csatik 10K

(#27) P00By


P00By
nagyúr

Kicsike(minden szempontból) :D

(#28) twollah


twollah
nagyúr

Egy eSATA csatlakozo azert nem artott volna ra.

(#29) Tidus


Tidus
addikt

Komolytalana dolog, ha 200Gb adatot akarok rá menteni, akkor egy hétig másol a gép, az ára pedig nonszensz!

(#30) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Nem jó, de legalább drága.

(#31) Sogron válasza twollah (#28) üzenetére


Sogron
tag

10 mega/sec -es íráson nem igazán segít az e-sata!

(#32) fgordon


fgordon
senior tag

Egyből veszek 3-4 pendrive-ot, így gyorsan el tudok költeni felesleges 1 millió forintot, de semmiképpen sem veszek külső, jóval gyorsabb, olcsóbb HDD-t... az túl egyszerű és túl jó döntés.

▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

(#33) Ari18


Ari18
őstag

Normálisak ezek??? 256GB-hoz ilyen pics@ írási sebesség :W Több mint 7óráig tartana tele írni és mindezt 225k-ért. Mennyibe is kerül egy 1TB-os winchester? 20k
köszönjük Kingston :C

(#34) DeltaPower


DeltaPower
őstag

netbooktulajdonosok, a nagyméretű adatbázisokat használó üzleti felhasználók, valamint a nagy felbontású grafikai fájlokat hordozó tervezők számára egyaránt ideális.
nem jó ez senkinek. max backupra.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#35) macilaci78 válasza Taky (#19) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Had kötözködjek már! Ennek nem azért ilyen nagyok a fizikai mértei, mert így könnyebben ellenáll a fizikai behatásoknak. Kérlek alássan, ez azért ilyen böszme nagy, mert halomban vannak benne a lapkák. Az a fejlődés, hogy egymásra pakolgatták őket? Hajrá, egy 3,5"-os vinyó méretbe beleférne a 4 terrás pendrive, akkor az lesz az a fene nagy fejlődés?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#36) Egzee


Egzee
őstag

LoL... Nem fogom ismételni a többi kommentátort... Lassú!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.