Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

"A 205 x 522 x 500 mm-es méretekkel (Szé x Ma x Mé) rendelkező, 6,6 kilogrammos ház acélból készült"
csak nekem tűnik ez gyanúsan könnyűnek?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2) 04ahgy válasza proci985 (#1) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem, mert szerintem alumíniumból van. Nekem az 5115-ös Sumo van, annak is csak az alaplapot tartó tálcája acél, a többi alu. Ez is hasonló lesz, szerintem.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Hű de ocsmány.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#4) pschio válasza atti_2010 (#3) üzenetére


pschio
őstag

mélységesen egyetértek :(

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#5) fricz19


fricz19
őstag

hát sajnos egyetértek, nem a legszebb

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6) proci985 válasza 04ahgy (#2) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

igen, erre gyanakodtam inkább, hasonló méretű acélházak lényegesen nehezebbek szoktak lenni. vagy másik verzió, hogy egy egyes lemaradt az elejéről, bár egy 15kilós miditorony már picit nehéz lenne.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7) Gude


Gude
senior tag

Elég formátlan :N

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#8) Raucher válasza atti_2010 (#3) üzenetére


Raucher
tag

Finomabban is megtudom fogalmi.
A ház kinézete annyira tér az ízlésemtől, hogy ajándékba kapva sem tudnék vele mit kezdeni.

Más:

Ha én házgyártó lennék, egy alap házat dobnék a piacra. A külső burkolatot meg szabadon lehetne cserélgetni. Ha megunta a látványt a felhasználó, néhány ezer forintért vehetne rá új ruhát. (A kínai utángyártók is örülnének, mert újabb piacon nyomulhatnának azokkal a cuki műanyag burkolataikkal.)

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#9) vzsryl válasza proci985 (#6) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha 0,6mm-es, akkor valóban ilyen tömege kell legyen. Az 1mm-es lemezekből készült házak szoktak kb. 9-10kg-osak lenni (ebben a méretben).

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#10) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Takarjátok le de gyorsan .. :DDD

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

nem szép, de legalább csúnya. :D

(#12) #56573440


#56573440
törölt tag

baaaz beleégett a retinámba :O úristenmivagyte. hát távolkeleten lehet hogy hódítana, bár nem manga figurára hasonlít, szóval lehet ott se.

(#13) Duree


Duree
veterán

Fúj,eszméletlen ronda,ezt,hogy bírták kitalálni?

duree54

(#14) e=mc² válasza Duree (#13) üzenetére


e=mc²
őstag

Ha tudnad, hogy en milyen alakzatokra vagyok kepes egynemely allapotomban...

Ambulimax Provider

(#15) nuke7 válasza Duree (#13) üzenetére


nuke7
veterán

szerintem jó. ilyen kicsit transformers-es :U szóval gamer :DDD viszont ahhoz meg elég kicsi, és a szellőzés sem az igaz...

https://youtube.com/user/nuke7

(#16) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nekem tetszik,csak nem nagyon! :DDD

(#17) bteebi


bteebi
veterán

Belbecsre nem rossz, de ilyen kinézetű házat szerintem csak vérpistikék vesznek. De ők is csak 15 éves életkoruk előtt...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#18) patex1983


patex1983
őstag

hát...ööö....gagyi... :N

X

(#19) Puma K


Puma K
veterán

Űrdongó feketében!!! :Y

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#20) vzsryl válasza nuke7 (#15) üzenetére


vzsryl
nagyúr

205 x 522 x 500 mm
Ez abszolút nem kicsi. Egy Big-tower-hez képest igen, de azok nem is gamer konfighoz valóak (első sorban).

Egyébként a külseje félig CM HAF, félig Transformers. Tehát nem tudom mi bajotok van vele. Szerintem is nagyon ronda, de a HAF is borzasztóan visszataszító, viszont azt valamiért mégis mindenki csipázza. Érdekes. :U

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#21) htibi20


htibi20
csendes tag

Nekem tetszik,szerintem méretében is megfelelő

(#22) ABee


ABee
tag

Kár érte... pedig a Gigának eddig elég pofás házai voltak. De hát ha a gémer társadalomnak ez kell...

(#23) proci985 válasza vzsryl (#20) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

HAF 932őt azért szeretik, mert 32kért remekül szellőző EATXes ház. minden, ami hasonlóan szellőzik és hasonlóan nagy, legalább 10-20kval drágább (pl Cosmos S házon belül). na ezért szeretik. HAF X detto, messze az a legolcsóbb XL-ATXes ház.

hogy nem a legszebb? kit érdekel, olcsó. és ha tényleg 0.6os acélból lesz, akkor valszeg ez se lesz őrülten drága;)

méretben teljesen igazad van, ez nem kicsi. azért gamer bigtower akad, highend gamer házak közül jópár van 60 centi fölött.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24) Chp


Chp
őstag

Fikázni azt nagyon tudtok! ...így csúnya, úgy ronda, amúgy ocsmány...ilyen való nektek!

(#25) vzsryl válasza proci985 (#23) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Én a külsejét fikázókat nem értem. Ár/érték arányban tudom, hogy a HAF nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#26) Probber


Probber
őstag

Ez sem az én ízlésemhez lett igazítva. Szegény nagyon rusnya lett. :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#27) proci985 válasza vzsryl (#25) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

igen, a HAFnak az ár/élrtéke zseniális, és ezzel el is érkeztünk oda, hogy miért is szeretik annyira. nem feltétlenül a kinézete miatt;) abban az ársávban tudásban nincs alternatívája.

kinézet meg szubjektív, nem véletlenül nem kommentáltam a Sumo at, nem az én stílusvilágom (ugyanakkor szerintem én már nem vagyok célcsoport).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#28) LordDarkness


LordDarkness
aktív tag

Nekem bejön! Mondjuk fehér villágítással szebb lenne,ha aluból készült volna minden porcikája lehet lecserélném a marsomat rá. Bejön a Transformers féle külalak.
NA GYERÜNK JÖHETNEK A KÖVEK! ;]

[ Szerkesztve ]

Rock Katona

(#29) Indy69 válasza Chp (#24) üzenetére


Indy69
aktív tag

nyami,nyami :C
Randa de fincsi :DDD

(#30) Bodz


Bodz
nagyúr

Nem is rossz, kicsit emlékeztet a saját 3D Mars házamra, csak ez sokkal csicsásabb.

(#31) vzsryl válasza proci985 (#27) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem érted mire akarok kilyukadni. Ezt a Sumo-t fikázzák a külseje miatt. A HAF-ot nem, pedig az is ugyanilyen ronda. Vagy fogalmazok másképp. Ugyanannyira szép mindkettő, illetve hasonlóan néznek ki. HAF-ra mégis azt mondják, hogy szép, vagy inkább nem mondanak semmit a küllemére. Vagy lehet, hogy kőkeményen beletenyereltem az elfogultság fogalmának megmagyarázásába? ;]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#32) proci985 válasza vzsryl (#31) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a HAF szerintem sem szép (de nem is olyanom van). sőt, 6990 revieweknél nem véletlenül volt ott az akkor se veszek HAF Xet vélemény jópár embertől külföldi fórumokon;)

igazából a HAFnál szerintem elég sokan vannak, akik együtt élnek a rondaságával, mert egyébként jól szerelhetőek, jól szellőznek, nagyok, és lényegesen olcsóbbak a konkurenciánál. aztán egy idő után a többi jó tulajdonságuk valszeg elnyomja a kinézetet... ok, lehet nem a legszebb ház, de a LianLi PC80rnek mégiscsak a harmadába kerül kb a HAF X... kivéve a 912, de azt szerintem a 932/X adja el alapvetően fiatalabbaknak.

egyébként pár embernek bejön a dizájnja. ph!n általában kevesebb a fiatal (logouton a nemreprezentatív életkorfelmérés 24-25öt adott), ezek a nagyonledes nagyongamer házak meg általában nekik szólnak... két 120as venti szellőzni, tényleg komoly hardverre ez kevés hűtésnek;)

szóval egy dologról beszélünk, HAF kinézetétől általában nem szoktak elájulva lenni az emberek egy életkor fölött. emiatt is hoztam fel a Cosmos St házon belül, ami dizájn szempontból azért picit kiforrottabb (bár nekem nem véletlenül a sima verzióm van:) ).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33) blackydan


blackydan
senior tag

Ez a Transformers stílus nagyon megy mostanában, először az aerocool most meg ez :P

(#34) LordDarkness válasza Indy69 (#29) üzenetére


LordDarkness
aktív tag

Az fincsi csokivolt az biztos! :K
blackydan Én egy Vader nagyúrnak jobban örülnék aluból.

[ Szerkesztve ]

Rock Katona

(#35) bteebi válasza Chp (#24) üzenetére


bteebi
veterán

Ez tényleg elég ütős ;]. Ránézésre valami Kodegány lehetett.

Ismét megnézve egyébként nem annyira vészes ez a Giga ház - ugyan nem én vagyok a célközönsége, de ez persze senkit se érdekel :). A belseje rendben van, és alapvetően az a lényeg, nem pedig fordítva. Engem egyébként leginkább a rácsos oldallapja zavar, nem is a trafós része.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#36) maláj


maláj
őstag

nekem ez tetszik, eskü ;]
bár ha kiderül az ára lehet nemfog már annyira :DDD

(#37) Prison85


Prison85
senior tag

Hű de gémer! ;] Hű de ocsmány! A kék ledekkel "szép" összhangot teremt az 5.25-ös befogatók piros színe. :P Az árát 60Euro környékére saccolom - ránézésre.

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#39) Yeffy válasza Prison85 (#37) üzenetére


Yeffy
veterán

Szerintem meg nem rossz, bár mindenképp meg kéne néznem élőben, hogy milyen. De eddig nagyon pofásnak tűnik képről, ára sem nagyon elszabadult, holott már nem vagyok nagyon fiatal. Na most kövezzetek! :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.