Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prien


Prien
addikt

Kevlár? :Y

A kevés is több a semminél.

(#2) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Nem lehet átlőni sem! :Y

Ha nem lenne akkora tepsi, egész klassz lenne.

(#3) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Hát ez nagyon bejön, nem gyenge, a gpu-ról is jó lett volna némi infó.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#4) keIdor


keIdor
titán

Ez a forma legalább valamennyire egyedi, nem rossz, de a Droid Bionic a legszebb telefonjuk most.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) Xaels


Xaels
félisten

Na így kell csinálni, hogy ne tudjon senki sem a designba belekötni. Aztán most már csak egy európai verzió kellene illetve a Google által támogatott szoftver.

A kijelzővel kapcsolatban: Pentile vagy sem?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Misály válasza Xaels (#5) üzenetére


Misály
addikt

N8 csapott sarkaival?

(#7) tjb007 válasza Xaels (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mivel az Atrix2 kijelzője nem az ezért gondolom ezé sem lesz az.

(#8) Xaels válasza Misály (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Minimálisan talán, de az N8-nak nem csak oldalirányba van lecsapva a két vége.

(#7) tjb007: reméljük. Amúgy ígéretes készüléknek tűnik ez számomra. Mondjuk nem hiszem, hogy most 2 éven belül új telefont fogok venni. Kicsit megfeküdte a gyomrom ami ebben a szegmensben van most.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) keIdor válasza tjb007 (#7) üzenetére


keIdor
titán

Olvastam is a napokban, hogy elhagyják. Egyébként LCD kijelzőknél miért használták eddig, nem tudom. :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) T.Peter


T.Peter
őstag

Azt valaki elárulná, hogy mi a fenét keresne egy Super Amoled kijelző egy Motorola készülékben? A Samsung ekkora felbontással gyártani sem tudja. Ráadásul ha árulná másoknak is arról már lenne hír vagy cikk máshol is.

[ Szerkesztve ]

(#11) T.Peter válasza T.Peter (#10) üzenetére


T.Peter
őstag

A másik eset, hogy a Motorola a sok eszével ugyanúgy Super Amoled-nek nevezte el a saját megoldását.

(#12) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Nem gyenge a kevlár ház, nem aprózták el. :Y

(#13) <Adamsky> válasza Recon666 (#12) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Jó lenne már egy nem "hímes tojás" telefon. Nem szándékozok kocsival áthajtani rajta, vagy vízbe dobni (mint néhány hülye a YouTube-on) de klassz lenne, ha a mindennapi használat nem "fogyasztaná" el a telefont. Szóval +1 a Gorilla Glass-nak és a kevlár házikónak.

(#14) r4z válasza tjb007 (#7) üzenetére


r4z
nagyúr

A sima Super AMOLED PenTile Matrixra épül, a SAMOLED+-nál van csak RGB.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#15) tothmaxy182 válasza <Adamsky> (#13) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Az aramid (a Kevlar csak egy márkanév, az anyag neve velójában aramid) csak dinamikus igénybevételek esetén hatásos (pl lövedék, vagy kalapácsütés ellen), a hétköznapi használat során ugyanúgy kopik, mint akármelyik műanyag, tehát ettől egy kicsit sem lesz karcállóbb a mobilod... Meg ha ledobod valahonnan ugyanúgy sérül, mivel nem nyeli el az ütéseket...

Azért használják golyóálló ruhákban, mert marha nagy a szakítószilárdsága, így nem engedi át a golyót, de attól a lövedék energiáját még nem veszi fel. Tehát rohadtul fáj ha meglőnek, de nem döglesz bele... :)

Ez így telefonburkolatnak használva csak mókusvakítás... :U

Minden szavam magánvélemény!

(#16) NogeOne válasza T.Peter (#10) üzenetére


NogeOne
tag

Erre én is kíváncsi vagyok.

(#17) gabe8719


gabe8719
senior tag

Kíváncsi voltam, hogy mit lehet még a tartósság érdekében bevetni a Defy után.. :D
Tetszik, a design nekem elsőrangú, a hardver bejövős, a kijelző pedig ha nem pentile matrix-os lesz és a szoftverben sem lesznek nagy hibák, akkor egy korrekt üzemidővel párosítva nagyon komoly ajánlat lesz... :K

(#18) joey04


joey04
titán

Végre egy kicsit megint egyedibb külső, bár az xt 720 vonal az igazi szerintem. (külsőre)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.