Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Az okosórák veszte egyelőre,hogy nem nagyon van közepes,értelmes cucc.És ugye a Pebble halála...
Lényegében egy hatalmas űr van a kínai 10rongyos cuccok+okoskarkötők és a márkás 6számjegyet elérő mindenttudniakaró cuccok között.
Közben aki pl.tud szerezni egy Gear 1-et még,mondjuk már szerintem csak használtan,az kap egy közepes eszközt picit többért,mint a kínai "csodák",és jól ellehet vele/aki vett,az nem vált feljebb 1-2 plusz funkcióért.
A másik,hogy még mindig nem akarnak vízállók és 1 hetesek lenni ezek a kütyük.OK,a Gearom bír 5 napot szolíd használattal...de most készülök az öklömbe harapni,mert egy új akksi kéne bele 2 év után,és 6800+posta alatt nem áll meg,és Kínában sincs olcsóbb,szánjam-e rá.
Ráadásul én kihasználtam a kamerát,ami az újabbakból kikerült,szívom a fogam,mert csak Samu kompatibilis,és mással alig tudom használni...
Kínai vacak meg nem kell helyette,nem érték el még közel se azt a szintet.
Aki annó a korábbi generációkkal kóstolt ebbe bele,kábé hasonló cipőben járhat,mint én.Vagy (vissza)lépés olcsóbb,márkátlanabb cuccok felé,vagy 80k egy aktuális,tudásban adott esetben kevesebb holmiért...hát szépen veszek a Gearba egy új akksit,és tovább fotózgatok,telefonálgatok vele.Mert az újak ezt nem tudják,a kínaiakat meg próbáltam,iszonyat.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.