Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nexus telóhoz ilyen akkut azonnal! :DDD

***

(#2) batai15


batai15
félisten

Hú de nem ronda! ! Négy négy! !

(#3) agressor12


agressor12
senior tag

Nexus 6, te vagy az? :DD

[ Szerkesztve ]

(#4) gbutcher


gbutcher
tag

Első osztályú kint is bent is! :C

(#5) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Valahogy a motorola azért tud, nekem volt egy razr xt910 em sokáig, minőségi darab volt.

(#6) Frozzy


Frozzy
őstag

ez mi ???? az alja nagyon hajaz valami nokia lumia 6xx-hez.. ez nagyon undorító.. meg mik ezek a hardweres gombok ?:/ inkább softweres.. :D :W

de az akksi az nagyon ++++++ talán így kibírna másfél napot :C

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#7) fornettisuti


fornettisuti
veterán

milestone ota nem "kivantam meg" ugy telefont, mint ezt. :)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Valami kegyetlen jol nez ki.

#6: Inkabb az also kavan foglaljon helyet, mint a kijelzon. A Moto G-n is utalom a szoftveres gombokat.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) Paul119 válasza Frozzy (#6) üzenetére


Paul119
addikt

Fel is gyújtanám aki ki találta a sw gombokat :D baromi igénytelen és a kijelzobol is csak a helyet foglalja

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10) XtremLor


XtremLor
őstag

A cimben van egy kis eliras: "Droid Trubo"

Feketeben elfogadnam nagyon!! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11) Paul119 válasza Csapoati (#8) üzenetére


Paul119
addikt

Lejárt a szerkesztési idő nálam a Zn és a g2n is baromira irritált hogy nézek filmet vagy játszok és ott világít a 3 pont a szélén

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12) student


student
őstag

3900 mAh :Y

én most is moto tulaj vagyok
ez elérhető lesz nemzetközi verzioban is :F

(#13) Szeszkazán válasza Paul119 (#11) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Nekem a PF2-őn idő után elalszanak a gombok világításai :)

(#14) ollie válasza Paul119 (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

KitKatnál már bármelyik app el tudja tüntetni a szoftveres gombokat (teljes képernyőt használ olyankor). Videolejátszáshoz meg már JB-n is (pl az MX player eltünteti a szoftveres gombokat).

***

(#15) Luck Dragon

Nem semmi, egész szépre sikeredet, az akkumulátor pedig egy nagy piros pont. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Huh...

Nem sikerült szépre az előlap. A beszédhangszórót nagyon túlgondolták, sok(k) ott az fent. Egyszerűbben szebben hatna.
Az alja meg... Nos pár évvel ezelőtti modellek hatását idézi fel. Nekem nem tetszik.

Szoftveres/hardveres gombok, kinek mi tetszik.

(#11) Paul119:

Ha Zn alatt Xperia Z-t értettél, ott Videónál (gyári videoplayer is!) elrejti a gombokat. JB és KitKat alatt is. Előbbi (Xperia V is).

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) wozzy válasza Paul119 (#9) üzenetére


wozzy
tag

+1
totál faxság,
még ha esetleg az miatt kisebb lenne a telefon talán... De nem! Nagy üres helyet hagynak a kijelző alatt! ÉRTELMETLEN

[ Szerkesztve ]

(#18) wortz


wortz
tag

Issssszonyatosan jól néz ki. Csak túúúl nagy nekem, de ha kiadnának belőle egy mini verziót, középkategóriás hardverel, 1 collal kisebben, must have lenne nekem.
Egyedül a fizikai érintőgombokat nem csípem, ezért is volt jó Moto X és a G, mert azon virtuális gombosok voltak.

Kíváncsi lennék, hogy ez vajon még Google, vagy már Lenovo.

[ Szerkesztve ]

(#19) tjb007 válasza student (#12) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem lesz elérhető (a jelenlegi állás szerint).

[ Szerkesztve ]

(#20) MartOOn válasza Frozzy (#6) üzenetére


MartOOn
addikt

nokia stimmel de inkabb az e66-ra hasonlit az alja :D

On: sztem jol nez ki. Hw jo, remelem ebbol lesz a nexus6!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#21) sixpak válasza Paul119 (#9) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én is idegenkedtem tőle sokáig, de már megszoktam.
Lehet állítani a színét, átmenetet, elrendezését....és abszolút nem igénytelen. :)

Sry az OFF miatt...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22) AS


AS
félisten

Ez Amcsi only szóval lehet csorogni :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) Jaffa75


Jaffa75
őstag

Nekem tetszik, feketében az igazi... Ha megszórják az elmúlt egy évben bejövős "Moto fícsőrökkel", akkor elég sokat adnék érte!

A kijelzőről viszont kevés szó esik, amoled/IPS vagy milyen technológiájú lesz? :U

Hajrá MOTO!

(#24) Kasya válasza Paul119 (#9) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem tudom a tobbi keszuleken hogy van, de G3-nal a programok alatt kilehet kapcsolni, hogy ne foglaljon helyet.

Mi az az ora widget a kepen? Eleg tetszetosnek tunik...

(#25) ljungberg válasza Kasya (#24) üzenetére


ljungberg
tag

Circle widget, de szerintem továbbfejlesztett. RAZR-nál kezdték,van valami fapados letölthető play-en.

(#26) Jaffa75 válasza ljungberg (#25) üzenetére


Jaffa75
őstag

igen, de az a közelében sincs ennek... A Razr I-n volt először, imádtam!

(#27) Devas válasza wozzy (#17) üzenetére


Devas
őstag

Moto E és Moto G (2014) esetében legalább a hardwares gombok helyére rakták a hangszórót. Okos húzás volt én imádom.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#28) Balázs1621 válasza sixpak (#21) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Szia!

Megkérdezhetem melyik időjárás/óra widgetet használod?

(#29) CygnusX


CygnusX
tag

Engem az alja szemből a régi RAZR V3-as szériára emlékeztet. Ez a telefon feketében állati jól néz ki :)

"All glory to the hypnotoad!" (Futurama)

(#30) Paul119 válasza mrlujoak (#16) üzenetére


Paul119
addikt

nálam ugyan úgy ott volt a helye csak 3 pötty képében :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#31) sixpak válasza Balázs1621 (#28) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hi. LG G Pro 2 gyári weather widget...de gondolom a Play Store tele van hasonlókkal. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#32) jacis


jacis
nagyúr

Ez a telefon sz'tem megint csak USA modell lesz. :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#33) Nigér


Nigér
őstag

Ez baráti, eléggé bejön.
Kéne, no.

(#35) Balázs1621 válasza sixpak (#31) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Köszi!

(#36) xmaas


xmaas
őstag

Hat komoly izles ficama lehet ennek a tervezojenek most akkor annyira tesztettek neki a regi szetcsuszhatos mobilok hogy muszaj volt ugy kineznie ennek is? Jo telefon es elrontjak a kinezetet azzal a hulye kerettel hat gratulalni lehet nekik :N

(#37) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ez a Telefon mindent visz :Y Olyan musthave feelingem van :) Lehet picit fanboy vagyok :B

Finn the human

(#38) csordas11


csordas11
aktív tag

Remélem Nexus 5 vagy 6 ilyen lesz.

(#39) kelly416


kelly416
veterán

Jól néz ez ki. Kicsit RAZR I-s az alja, az meg nekem nosztalgia. :B

(#40) embe


embe
nagyúr

Nekem bejön. Ha meg lesz rá kereslet tuti elhozzák Európába is.
Épp most rendeltem egy 2014-es Moto G-t. Ez lesz az első Motorola telóm. Kíváncsian várom!

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#41) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

A Xenon vakut egyik gyártó sem ismeri :F Miért nem lehet rakni bele már xenon vakut+ ledes villanót(lámpát) hogy mindkettő meglegyen rajtuk mint pl.: nokia 808-on. :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#42) Kasya válasza Psychopeti (#41) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ketlem, hogy olyan brutalis kamerat tennenek bele, hogy ez indokolt lenne. A masik ok pedig, hogy vastagabb lenne valoszinuleg mint szeretnek.

[ Szerkesztve ]

(#43) #86973952


#86973952
törölt tag

Az alsó része elől mint ha kicsit más lenne a korábbi képekhez képest... akár ITT is. Azt a részt leszámítva (ami számomra nem kicsit ronda), elég jól nézne ki.

Szoftveres gombokkal nem értem mi a baj?! Fejlettebb készülékeknél már lehet variálni, személyre szabni, elrejteni/lecsúsztatni a képernyőről. Amelyik programnál meg látszik, ott meg ő a hibás, nem a szoftveres gombsor.

(#44) kelly416 válasza #86973952 (#43) üzenetére


kelly416
veterán

Lehet, hogy én vagyok a béna, szerintem a z1c nem annyira fejletlen, de ott vannak a gombok az alkalmazások 90%-ában.

(#45) #86973952 válasza kelly416 (#44) üzenetére


#86973952
törölt tag

Természetesen szoftveresen értettem a fejlettséget. Mások meg tudták oldani, hogy lehessen variálni a gombokat, vagy lecsúsztatni a képernyőről.

Mellesleg ha valaki szeretne kicsit mókolni, akkor a magasságot is lehet csökkenteni.

[ Szerkesztve ]

(#46) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nem néz ki rosszul.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#47) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Örülnék, ha hozzámvágnának egy ilyet. :DDD

(#48) tjb007 válasza embe (#40) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem fogják.

(#49) kelly416 válasza #86973952 (#45) üzenetére


kelly416
veterán

Értem én, hogy szoftveresen, de a z1c-n 4.4.4 van. Az Asszony G2-jén szintén nem túl elmaradott a rendszer, mégsem lehet, csak a sorrendet variálni. Az is az LG kedvessége, nem az android tudja alapból. Ez már két nagy gyártó majdnem csúcs terméke.

Ja? Ha mókolsz, akkor sok mindent lehet, azt aláírom. De addig sajna nem, és én is azon a véleményen vagyok, hogy le lehetne takarítani a képernyőről azokat a vackokat, jó helyen vannak alatta is. No meg szerintem bőven elég lenne egyetlen gomb, érintésre vissza, hosszan home, kétszer megtapogatva pedig alkalmazásválasztó. De ez már más téma.

(#50) #86973952 válasza kelly416 (#49) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem azon múlik mekkora gyártó... Van aki meg tudja oldani, akkor szerintem más is. Egyébként nem egy nagy dolog:

LG -nek nem rossz a rendszere, szerintem, de többet inkább nem írnék, nem szeretnék ebből vitát generálni. Minden gyártónak meg van a lehetősége arra, hogy kedvébe járjanak a fogyasztóknak. Valaki figyel rá, valaki nem. Manapság meg már alap a saját UI. HA tényleg figyelnének, akkor nem a telefon vékonyságokra koncentrálnának, meg a 127 magra, hanem a normális méretű akksikra.

Másszóval nem azzal van a gond, ha egy alsó gombsor szoftveres, hanem ha egy gyártó úgy kezeli, mint ha hardveres gomb lenne. Ergo bele van "betonozva".

Egyébként nem írtam olyat, hogy a droid alapból tudja, vagy hogy csak mókolással lehet megoldani. Utóbbit csak a magasságra írtam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.