Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Eddig se tetszettek az iphone-ok, de ha így fog kinézni az 5, akkor rondább lesz mint az eddigiek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2) h3lios válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


h3lios
addikt

Biztos nem Iphone 5 lesz, mert a sorozat:
1. iPhone
2. iPhone 3g
3. iPhone 3gs
4. iPhone 4
5. iPhone 4s
6. új iPhone, szóval lehet 4gs vagy 6, de semmiképp nem 5.

Egyébként meg tök mind 1 hogy néz majd ki aki Apple fan akkor is megveszi ha 1 ocsmány.

B-tag: H3lios#2825

(#3) pingwin011 válasza h3lios (#2) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Ebben nem értem a logikát. 4S már van, az már nem lehet, plusz a 3g, 3gs után is 4 jött, akkor a 4, 4s után miért ne jöhetne 5? Nem azt mondom, hogy 5 lesz, csak nem értem a felsorolásodban a logikát :) De lehet New iPhone lesz ez is, semmi számozás...

(#4) kcsa válasza h3lios (#2) üzenetére


kcsa
veterán

maximális komolysággal kérdezem, a lenti sorozatból hogy nem jöhet ki az ötös?

(#5) Lenry


Lenry
félisten

én is szeretnék tudni úgy fotózni, hogy pontosan a kép egyik oldala legyen rondán elmosódott...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Barnee88


Barnee88
tag

" jelentősen eltér a korábbi dizájntól " - dafuq?? :W :W

(#7) Pubilol


Pubilol
tag

"jelentősen eltér a korábbi dizájntól"

Ezt csak én nem vettem észre? :DDD

(#8) =WiNTeR= válasza kcsa (#4) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Tudtommal (tehát közel sem biztos :) ) az iPhone4-ben a 4-es szám a 4G-re utalt, és mivel 5G-ről még nem hallottam, nem hiszem, hogy az új iPhone-nak 5 lesz a neve.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#9) Angel1981


Angel1981
veterán

Egy újabb csodás minőségű kémfotó! ;]

(#10) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Csak ne egy napot bírjon vagy felet az akku!!! :K

(#11) Pubilol válasza Angel1981 (#9) üzenetére


Pubilol
tag

Kémfotó lévén, lehet hogy ilyen tollba rejtett 0,3MP-es légypiszokkal csinálják az ilyen képeket. :DD Ha tényleg így lenne, meg is érteném a minőséget. :)

(#12) Gengi


Gengi
senior tag

Elég sokan leírják ezt a gondolat menetet. De semmi logika nincs benne. Leszámítva azt ha egy készülék kasznija új lesz növekszik a szám, ha pedig ráncfelvarrás akkor kap egy s-t.Tehát 5 simán lehet.

De ettől függetlenül nevetséges , hogy 3 év kevés egy új designhoz... Míg mindenki más képes remek formákat kiadni. A nokia a lumia 800 designt felhasználta kétszer egy kicsibe meg egy nagyba, ők pedig képtelenek ennyi idő alatt egy új formát kihozni. Ha pedig tartják magukat ahhoz ,hogy egy új készüléket egy ráncvarrott követ. 4 évig is kihozhatják ugyan azt...

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#13) Maxentius válasza pingwin011 (#3) üzenetére


Maxentius
addikt

Az "új iPad" után értelemszerűen "új iPhone" lesz ez is, biztosan nem a sok helyen hangoztatott, de téves iPhone 5, az ötödik szifon amúgyis már foglalt, az a 4S volt.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#14) h3lios válasza kcsa (#4) üzenetére


h3lios
addikt

Mint azt az előttem levő említette, a 4g már létező technika volt, mikor kiadták a telefont, ezzel "2 legyet ütöttek egy csapásra". Mert a sorozatszám terén is 4. volt az adott készülék és a technológia neve is szerepelt egyben. De mivel se 5g nincs és nem is a sorozat 5. eleme a telefon nem logikus az iPhone 5 elnevezés. Egyébként nagy valószínűséggel az új iPhone nevet kapja majd. (szerintem)

B-tag: H3lios#2825

(#15) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Valóban érdekes megállapítás a képek alapján a jelentős designváltás :)

(#16) catroot


catroot
veterán

Legalább most nem wp8 a pletyi témája, hanem az iphone! ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#17) Traianus válasza Barnee88 (#6) üzenetére


Traianus
tag

+1

Egyébként ezek azok a hírek, amiket tényleg nem érdemes lehozni, de mindegy, gondolom kell a kattintás. :N

(#18) kcsa válasza h3lios (#14) üzenetére


kcsa
veterán

Valódi 4G még nincs kereskedelmi forgalomban, amit a marketingesek 4G-nek neveznek (LTE aktuális verziója) az még nem az.

A telefont nem 4G-nek nevezték, hanem 4-nek. Ha reálisan gondolkozom akkor a negyedik formaterv, negyedik eszköz (1, 3g, 3gs). Ezért nem lett a 4S 5, mivel nem új forma. Ha reálisan nézem, akkor a következő szám az ötös, kivéve ha new iphone lesz belőle.

(#19) h3lios válasza catroot (#16) üzenetére


h3lios
addikt

Ezzel egyet értek !
Majd itt az lesz a világmegváltó újítás, hogy lesz app drawer, vagy esetleg, lehet az ikonokat cserélgetni ! :))
*Trollolo*

#kcsa
Az iPhone-ok esetében az új formaterv azért eléggé brutális kijelentés, hiszen amióta kiadták 1 kezemen meg tudom számolni, hogy mi változott a külsőt illetően. :D

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#20) Pantal


Pantal
senior tag

Valószínű fake, nem hinném, hogy a jack alulra költözne. Azt meg főleg nem, hogy oldalra.

(#21) fattyu válasza Lenry (#5) üzenetére


fattyu
veterán

Egy tilt shift obi kérdése az egész :)

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#22) Maxentius válasza catroot (#16) üzenetére


Maxentius
addikt

A háromtagú (idei iPhone, WP8, Note II) ringlispíl most épp az elsőnél állt meg a virtuális forgatásnál. :D

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#23) Oppenheimer válasza catroot (#16) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jobban örültem amíg a WP8-at hype-olták ;]

(#2) h3lios: amúgy nem a számozáson, hanem azon kéne vitatkozni, hogy mennyire ronda ;] :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24) manchester85 válasza Gengi (#12) üzenetére


manchester85
addikt

Istenem, mekkora butaságokat beszélsz. Semmi logika? A 3G anno a 3G mobilkommunikációra utalt. Egyedül az iPhone 4 kapott sorszám megnevezést. A 4S volt az 5. telefon, most jön a 6. modell. Miért hívnák iPhone 5-nek a 6. telefont? Mi ebben a logikátlan, mondd már el. Az iPhone 4 elnevezés nem a 3-as sorozat folytatása volt, ugyanis a 3G egy technológia, ergo semmi köze a sorszámokhoz... Szerinted azért lett iPhone 4 a neve, mert a korábbi modell nevében 3G volt? Azért lett az a neve, mert az volt a 4. telefon. Most a hatodik jön, aminek egyszerűen nem lehet iPhone 5 nevet adni, hisz a 6. telefon jön. És ha 1080p lett volna a neve, akkor a következő modell neve 1081 legyen? :W :W A 3G egy szabvány, a 4 pedig sorozatszám. Az iPhone 5 elnevezés sorozatszámra utal, azt pedig a 6. telefonnak nem lehet adni.

Oppenheimer!

Az izlesficamodért szerintem ne másokat okolj. Neked nem tetszik, millió más embernek igen, magadban keresd a hibát. Vagy ha mégsem, legalább fogadd el, hogy a dizájn valamennyire szubjektív dolog.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#25) Csepy


Csepy
senior tag

ugyan már, erről lerí, hogy kamu. Alapból miért van fejjel lefelé állítva? Talán akkor kiderülne, hogy hamis?

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#26) kcsa válasza manchester85 (#24) üzenetére


kcsa
veterán

Kicsit azért visszafoghatnád magad, vagy ezért fizetést kapsz? ;]

(#27) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Nem látok különösebben "jelentős" változást a designban.

(#24) manchester85: Őrizd meg a nyugalmadat, nem kell rögtön a másik torkának menni. :U Úgy írod és kezeled tényként ezeket a dolgokat mintha te döntenél/döntöttél volna róluk, pedig gondolom nem így van. Nem hiszem, hogy bármelyikünk is belelátna abba, hogy mit miért csinálnak. Találgatni persze lehet...

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#28) SkyLaci


SkyLaci
őstag

:W nem édes mindegy hogy 4G, 5, 6, vagy akármi más lesz-e a neve? az lesz az új iPhone és kész, névtől függetlenül.
Egyébként szerintem van logika abban hogy 5-nek nevezzék el, ezzel a verziószámban is nyomatékosan jelezve a fejlődés mértékét (mely a 4 és 4S között talán kevesebb volt mint azt sokan várták, és a 4G elnevezés is sokaknak azt sugallná, hogy ez egy iPhone 4 pár extrával). szerintem az Applere ez jellemző is hogy minden részlettel próbálja megfogni a vásárlót.

[ Szerkesztve ]

(#29) h3lios válasza SkyLaci (#28) üzenetére


h3lios
addikt

Akkor a Windows 8-at nevezzük Windows 6-nak, mert olyan még nem volt !
Ezt te sem gondolhatod komolyan... :W

B-tag: H3lios#2825

(#30) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát egy dizájn újítás nem ártana, mert a "csak" megnövelt kijelző, és egy esetlegesen 4 magos proci kevés lesz. Bár engem nem érint úgy sem. :DDD

h3lios: WinMo6 volt, tehát az már foglalt. :P

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) Oppenheimer válasza manchester85 (#24) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Tökre elfogadom és örülök, hogy erről is vitázol, nem csak a számozásról! Bár annak nem örülök, hogy a számozással nagyságrenddekkel többet foglalkoztál a hszedben ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#32) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Most komolyan leálltok azon vitázni, hogy mi lesz a neve és emellett még érveket is soroltok? :))

<< Heimdal >>

(#33) h3lios válasza Cyberpunk (#30) üzenetére


h3lios
addikt

Windows 6 PC Edition tessék meg van oldva. ;]

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#34) SkyLaci válasza h3lios (#29) üzenetére


SkyLaci
őstag

de windows7 már volt, úgy néz ki nagyon nem érted mit mondok... szerintem a legtöbb vásárló a számok növekedésében látja fejlődést és ezzel lehet megfogni a népet, legyen ez a növekedés gigabájtokban, megapixelekben, megahertzekbe, processzor magokban, vagy csak modellszámban.

(#35) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

hülye spotternek ugyan úgy jó lesz mint a jelenlegi :D

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#36) Zedz


Zedz
addikt

Nem tudom ki hogy van vele de nekem az a "tipikus" iPhone stílus már kezd nagyon unalmas lenni. Merjen mondjuk a HTC detto ugyanolyan designal kijönni éveken át, azt hiszem kapná a savat rendesen. Almáéknál egyszer megálmodtam 1 szép telefont, és ezt fogják évtizedeken át gyártani?

(#37) vicze


vicze
félisten

Ááá, dehogy fake. :D
Azért ha már kamuzni akar valaki igényesebben is megcsinálhatná.

[ Szerkesztve ]

(#38) kcsa válasza Retekegér (#32) üzenetére


kcsa
veterán

Várj, az még hagyján, de le is hülyéznek másokat mert ők eldöntötték hogy hatos lesz :D

(#39) Peterson_ válasza Arthuro_Adam (#15) üzenetére


Peterson_
addikt

Hol látsz Te ilyet?
Az összes Alma egy kaptafára készül :U
Amúgy fake szvsz

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#40) bagkri01


bagkri01
őstag

Új dizájn? A nagyobb méret nekem nem igazán jelent új dizájnt, azon nem nagyon kell gondolkodni. Az N9, Motorola razor, Galaxy nexus az új dizájn, de ez..........?

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#41) bok92 válasza vicze (#37) üzenetére


bok92
addikt

Ez már rozsdás is, vagy mi?? :D

(#42) manchester85 válasza Sir Riccio (#27) üzenetére


manchester85
addikt

Régóta folyik mar a vita ebben a témában, konkrétan a 4S megjelenése óta. :) Csak kezd mar kicsit idegesítő lenni, hogy valaki megmagyarázza, hogy semmi logika nincs az iPhone 5 elnevezés megkérdőjelezésében, miközben annyi lenne a dolga, hogy kiszámolja, hanyadik telefon jön... Biztos az iOS 6 elnevezesben sincs semmi logika... Ez a "3G-3Gs 4-4S", tehát most 5 jön számítás meg akkora marhaság, hogy az valami eszméletlen. Az iPhone 3G egy technológiai megjelölést kapott. Senki nem gondolhatja komolyan, hogy az iPhone 4 ezt a sorozatot folytatta, hisz két teljesen külön megjelölésről van szó. Tény, hogy az "S" megjelölés bezavar, de az iPhone 4 elnevezésekor is belekalkuláltak minden modellt, és a 4. modell lett iPhone 4. Szerintem csak simán new iPhone lesz, de azt elképzelhetetlennek tartom, hogy iPhone 5 nevet kapjon a 6. telefon. És még ez a logikátlan, ja... :U

Kcsa!

Nem feltétlenül lesz 6-os, csak nem ötös. Nem azt akarom megmondani, hogy mi lesz, hanem hogy mi nem.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#43) h3lios válasza SkyLaci (#34) üzenetére


h3lios
addikt

Mert ha 6-osként kiadják az nem modellszám növekedés ?
Egyébként ez az elmélet ott bukott meg, hogy nincs iPhone 2.... :U

B-tag: H3lios#2825

(#44) Straw válasza bok92 (#41) üzenetére


Straw
senior tag

Ez az új fícsör, antik hatású időtálló bevonat :DD

(#43) h3lios Lehet én emlékszem rosszul, de a iPhone 4 tudott 4g-t vagy LTE-t? Mert én nem emlékszem rá, és akkor bukik a technológiai elnevezés rész is. Én valószínüsítem hogy a formaterv játszik leginkább az elnevezésben, amolyan intel féle tick-tock módon, egyik évben formaterv váltás (még ha kicsi is mint most) másikban pedig a belső rész módosítása, és az új dizájn kapja a újabb verzió számot, a belül módosított meg egy s-t a végére.

[ Szerkesztve ]

42

(#45) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Miert kellene uj forma? Megvan a tokeletes. 1st gen ota iphonem van, ennek van a legszebb formaja. (ezen formak miatt lovagga is utottek Ive bácsit ). En nekem tokeletes lenne ha igy nezne ki. Nem vagyok az a fajta aki menozni akar a telefonjaval h neki a legujabb van. Hasznalni szeretem.

Biztos nem lesz sem 5 sem 6 a neve. Valszeg the new iphone lesz. Vagy csak iPhone.

[ Szerkesztve ]

(#46) manokaki


manokaki
őstag

most legalább rondább lesz mint volt ! :D

Attila

(#47) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

"jelentősen eltér a korábbi dizájntól" :DDD szinte fel sem ismertem annyira twice as amazing revolutionary változások történtek...
"Az alant látható készülék formaterve magában foglalja az összes korábban pletykált stílusjegyeket ... fémes hátlapot" - sokat fejlődhetett a 3D megjelenítés mostanában, én ugyanis nem látom a készülék hátlapját... Az oldalát igen, az viszont inkább néz ki műanyagnak. Ennyiből nehéz megállapítani.

#14: És akkor jövőre mi lesz? "one more iphone" vagy "newest iphone"?

[ Szerkesztve ]

(#48) h3lios válasza mazsi1911 (#45) üzenetére


h3lios
addikt

Ezért a design szubjektív. Szerintem sem változtatnak rajta sokat, max méretet. De az a baj ezzel, hogy meglévő tulajokat megtartják, de aki 4S-t vett nemrég az nem hiszem, hogy most vennem megint 1 telót. És az állandósággal nem fognak új vevőket csábítani, ami a legfőbb cél lenne.

B-tag: H3lios#2825

(#49) muratomi1


muratomi1
senior tag

ahogy haladunk a korral egyre gagyibb lesz az iphone? Mert am nekem sem a rendszer eddig nem tetszet se a dizajn. Bar a 4 es a 4s elegge ott volt kar h osdi kameraja van, szarok a csatlakozoi, es a rendszer egy kalap szar. Ez sztem korantsem er meg 230kilot. A samsung s3at ugyse veri, mert az minosegi. Csak mar sztem az is tok unalmas h mindenkinek ugyanolyan rendszeru telefonja van.. Ideje kijonnie a wp8nak. :Dazt is csak a nokiatol vdnnek.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#50) Remus389 válasza manokaki (#46) üzenetére


Remus389
veterán

+1, pedig az első három iphone szerintem nagyon szép volt és dizájnos

nekem a tuti iphone egy 3GS lenne, retina display-el esetleg fémes hátlappal

azóta jól elrontották a dizájnt....

mindegy így is veszik mint a cukrot, tehát tök mindegy

:)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.