Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

Ezzel a króm kerettel még bazáribb kinézete van.

(#2) VD


VD
őstag

És ez is olyan retek-szar-foss sw-vel jön ki mint a 2X és fél évet kell majd várni rá, hogy használható legyen?

Tényleg bazári a kinézete, főleg az home gomb.

(#3) keIdor válasza tjb007 (#1) üzenetére


keIdor
titán

Szörnyen ronda szerencsétlen telefon. Akár a 2X, az se tetszik, a Black meg a 3D viszont szép, csak szoftveresen nincsenek rendben.
Ez ha szoftveresen rendben lesz még jó telefon is lehet, de nem tudom mivel tudnának meggyőzni, hogy őket válasszam és nem a Samsung-ot, vagy HTC-t...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) tjb007 válasza keIdor (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

"de nem tudom mivel tudnának meggyőzni, hogy őket válasszam"

Engem az ég világon semmivel sem. Egyetlen egy telefonjuk van, a Black amire azt mondom, hogy elmegy de előbb vennék Nokiát mint LG -t.

(#5) keIdor válasza tjb007 (#4) üzenetére


keIdor
titán

A Black meg a One kivételével én is inkább vennék egy N8-at, mint LG-t.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Kanczy


Kanczy
veterán

Szerintem spec. kifejezetten gyönyörű a készülék :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#7) BotaN válasza tjb007 (#1) üzenetére


BotaN
senior tag

A hátlaphoz képest, főleg a kamera körül, az a krómcsík a telefon legszebb pontja... Ez hihetetlen ocsmány, elverném a kezét annak aki tervezte.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#8) eeXaa


eeXaa
addikt

...tettszik... ha "normálisan" fog müködni, akkor nem kizárt, hogy köv. telo lessz... a paraméterek, meggyözőek... és hogy mivel csábithat el? ...mondjuk 15-20% os árkülönséggel, a samsung, htc alatt.. :K

(#9) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ez a hátlap katasztrófa :Y

<< Heimdal >>

(#10) Xaels válasza eeXaa (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Jah csak, hogy neked a HTC-vel is minden bajod volt, akkor a lassan megszokottá váló hulladék LG sw-vel még több gondod lesz. Persze ha szeretsz szívni csak mert olcsóbb az a szíved joga, de ne mond, hogy nem szóltunk.

A telefon egyébként piszok ronda.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Nem tetszik. :(

(#12) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Tévévevővel fog jönni Európába?

(#13) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Elölről nézve még nem gáz csak az a hátlap :O

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) amanoba válasza Arthuro_Adam (#12) üzenetére


amanoba
őstag

Bár ez csak egy tipp, de nem valószínű.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#15) tjb007 válasza Arthuro_Adam (#12) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha eljut Európáig akkor biztosan nem mivel Dél-Koreán kívül összesen 12 országban van T-DMB, ebből 5 európai ami közül egyikben már megszűnt 2008 -ban (Németország), a másodikban csak az Oslo környékén lehet fogni az adást (Norvégia), a harmadikban csak rádióadó sugárzás van (Franciaország), a negyedikben csak kísérleti jelleggel üzemel (Olaszország, Vatikán) az ötödiket meg csak tervezik (Hollandia).

(#16) keIdor


keIdor
titán

Galaxy S II HD. Ezerszer szebb.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) Depression


Depression
veterán

Elkellene egy designer a céghez. Lehet, hogy a takarító is szebbet alkotna 5 perc alatt.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#18) Arthuro_Adam válasza tjb007 (#15) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Én is hasonlóan gondolkodtam, nem mintha kellene :)

(#19) plus44


plus44
veterán

Ennyire elfogy a tervezők ereje egy Black után pl. :F

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) jooker82 válasza tjb007 (#4) üzenetére


jooker82
nagyúr

Na látod,akkor ezért nem kelllene feleslegesen nézelődnöd az LG-s topicokba és gyerekesen jelentgetni befele aki warezol,v egyebet csinál...... arra megvan a megfelelő személy.......

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21) phonefan


phonefan
tag

szöges lapáttal kellene csapkodni a designereket....

„Szeretném a látványból a lehető legkevesebbet mutatni, úgy, hogy az a lehető legtöbbet jelentse.”

(#22) jooker82 válasza plus44 (#19) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nembiztos, h élőben nem szép...Nekem elsőre a 2x se volt egy nagy durranás,igy képek alapján,de élőben egészen más....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#23) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nekem a rücskös hátlap tetszik! :)

(#24) aladab


aladab
tag

Szerintem meg gyonyoru! :)

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#25) jooker82 válasza aladab (#24) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem is...Minél többször nézem,annál inkább kezdek beleszeretni... :K
ennek a hátulján legalább nem fognak úgy látszódni a karcolások,mint egy sima hátlapún...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26) jooker82 válasza tjb007 (#4) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ennek sok köze van az adott LG telefonhoz?? Ide válaszolj,ne a modkerbe menekülj töröltetésért..... Bár sikertelenül jártál.... :P

Ez a kijelző elvileg,vmi dijnyertes lett mostanság....AH-IPS

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#27) tjb007 válasza jooker82 (#26) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jóval több mint a tiednek.
Tudom, hogy neked mint a fórum legnagyobb LG fanjának szúrja a szemedet de sajnos ez van, nem kötelező sem elolvasni, sem válaszolni rá.

És ha már itt vagyunk akkor hadd reagáljak erre a hozzászólásodra.
1. Az adott topikba nem is egyszer írtam be (pont te kérdeztél tőlem valamit), ezzel a "még csak be sem irt ebbe a topicba sose" kijelentésed értemét vesztette.
2. A warez letöltés linked egy hírhez kapcsolódó topikban volt, nem az Optimus 2X topikjában, szóval a "és miköze,h én mit csinálok a saját telefonom topicjába...." kérdésedre annyit tudok válaszolni, hogy azt csinálsz ott amit akarsz.
3. A warez az egész fórumon tiltott, az alapelvek tartalmazzák amit regisztráláskor elfogadtál és tudomásul vettél(?). Ha már nem bírod (sokadjára) megállni, hogy ne warezolj akkor legalább ne a fórumon tedd, ne reklámozd, intézd másként.
Volt még egy két érdekes kijelentésed de azokra még a virtuális tintát is kár pazarolni.

Ja, az meg, hogy mindent topikot bejárok nem tudom honnan szedted de te biztosan jobban tudod min én saját magam :DDD

Ezzel szerintem le is lehet zárni a témát (még ha te nem is szeretnéd akkor is le lesz ;]).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.