Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) mephi666 válasza JColee (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

azon a filmen én eldobtam az agyam teljesen... a régi "majmok bolygója" filmeket láttam egytől egyig... még abban az időben, amikor kb 10-15csatornánk volt és valamelyik német adón ment (sat1 vagy pro7 talán?) és azok nagyon tetszettek... de az új nagyon gagyi lett szerintem... főleg a vége... majdnem sírtam... az elején kilőtték szerencsétlen csimpánzt az űrbe és lövése nem volt az űrhajó irányításához... a film legvégén meg pont arra a bolygóra, pont oda leszállt, ahol majdnem megb@szták a majmok az embereket... szörnyű volt... :(

a t2-ről meg nem értem miért kell ilyen rosszat írni? pár hete néztem újra a trilógiát (most már quadrológia) és szerintem teljesen helyben van...

a requiem egy álomért meg durva egy film... anno még szüleimnél laktam, amikor néztük... általában 3an haverokkal néztük a filmeket nálunk... akkor még bagóztam ezerrel... minden film után, amikor kimentünk rágyújtani, kitárgyaltuk a filmet... hát ezután a film után csak pislogtunk magunk elé és kussban voltunk vagy 10-15percig, mire szóltunk valamit... mellesleg "rémálmaim" is voltak tőle... egész álmomban ez szólt utána, hogy: "megvan a nyertes! megvan a nyertes!" :) kemény film volt... mondtam is, hogy ha ezt drogelvonón beraknák a pácienseknek, akkor a banda egyik fele reggelre felakasztaná magát, a másik fele meg meggyógyulna...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.