Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mark75


mark75
senior tag

nem nézki rosszul

(#2) Szabi1987


Szabi1987
aktív tag

csinálhatna már valami más kinézetüt is a moto
egyre sz@rabb

Golden Brown - The Stranglers

(#3) copin válasza Szabi1987 (#2) üzenetére


copin
őstag

Ha tönkre megy a moto akkor megoldódik ez a probléma. Remélem a ferrari maradhatnak.

[ Szerkesztve ]

(#4) sztyui2


sztyui2
őstag

Ezek nem tanulnak a hibáikból. Már megint a századik bőrt húzzák le ugyanarról a telefonról

(#5) Bordoi válasza copin (#3) üzenetére


Bordoi
őstag

Szerinted mennyi lehet az esélye annak, hogy tönkremegy a Motorola ?

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#6) joshua7


joshua7
veterán

A tokot elfogadnám. :K

Semper Fi

(#7) copin válasza Bordoi (#5) üzenetére


copin
őstag

Miért? Ja bocs, lehet hogy megmarad, de a 2007-es év megmutatta milyen sz*r cuccokat produkálnak. Felőlem maradhat, de sok vizet nem fognak zavarni.

(#8) Enjoy


Enjoy
addikt

Nagy ferrari fan vagyok, szóval nekem tetszik :DDD
De előbb vennék hozzá egy négykerekűt... :K

► més que un club ◄

(#9) kornél1 válasza Enjoy (#8) üzenetére


kornél1
aktív tag

maga a V9 szép telcsi, de ez annyira gagyi! nemrég kidobtak egy még ennél is csunyább ferrari editiont.... jah és mielött valaki azzal jön, hogy irigy vagyok, meg iylet szeretnék, tényleg, kiscserkészbecsületszavamra nem vagyok irigy, ez tényleg csunya számomra...

(#10) Bordoi válasza copin (#7) üzenetére


Bordoi
őstag

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy tönkre megy-e vagy sem .
Viszont úgygondolom, hogy van olyan nagy és régi cég, hogy nem hagyják csak úgy csődbe menni .

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#11) Enjoy válasza kornél1 (#9) üzenetére


Enjoy
addikt

Persze, ízlések és pofonok...
Nekem a "kékes-lilás titános" alapszín tetszik a legjobban, de azért ha döntenem kell két teló közül, akkor ferrari editiont választom :D Forza Ferrari

► més que un club ◄

(#12) kornél1 válasza Enjoy (#11) üzenetére


kornél1
aktív tag

nem a ferrarival van bajom, én is kb nekik szurkolok.. érted, de ez a kettö nem fér össze nekem ennyi :DD

(#13) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Szép szép, de már uncsi ez a stílus a Motorolától :U

Z Fold 4

(#14) joey04 válasza Enjoy (#8) üzenetére


joey04
titán

Egyetértek! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.