Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Janika-1982


Janika-1982
tag

Szuper telefonjaik vannak az biztos. :C
Csak így tovább. :R

(#2) tevike válasza Janika-1982 (#1) üzenetére


tevike
senior tag

A telefonjaik, designe tenyleg tip-top. De a belseje nekem annyira nem megbizhato szoftveresen :U
Pedig milyen szepek, es arban sem rosszak. De par ev mulva felek ez is felno a samsu-sony-lg araihoz ;)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#3) laci_csk


laci_csk
senior tag

Nem rossz, bravo.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#4) fornettisuti válasza tevike (#2) üzenetére


fornettisuti
veterán

szinte törvényszerű

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Nekem bár az ui nem tetszik, de egyébként tényleg jó kis telefonokat dob piacra.

(#6) nickedez89 válasza tevike (#2) üzenetére


nickedez89
senior tag

Sajnos valószínű,hogy velük is elszalad majd a ló szépen lassan az árazással!:U

Az emui egyébként szerintem nagyon jó!
Atom stabil, sosem röccen vagy fagy le és hetekig ki sem kapcsolom a telót!
Igaz én Honor -t használok, de ugyanaz a szoft van a Huawei telókon is tudtommal!?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#7) Luck Dragon

Szép nyereség, jó kütyüket nyújtottak a piacra.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) dokibacsi84 válasza nickedez89 (#6) üzenetére


dokibacsi84
csendes tag

Kèrdezz meg pàr p8 p8 lite tulajt naponta hanyszor fagyott halt be a teloja!!Biztosan nem ezt a vàlaszt fogja mondani minden szèp ès jô!Nem beszèlve arról pàr honap alatt mennyit bukik a telo èrtèkèn!

Fone pad,pad fone,asus x550 i7.

(#9) forgonati


forgonati
őstag

Csatlakozom azokhoz akik emui ellenesek, nekem sem tetszett, világos, és túl szines, cserébe legalább rosszul is optimalizált. A P7-em össze vissza akadt, mig a hasonló teljesítményű aosp romos telefonok hasítottak. A Honor 6 sem volt a legsebesebb, az is akadt itt ott pedig abban tényleg elég jó hw van. Én részben ezért is kerültem el a P8-at.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#10) #13110016 válasza forgonati (#9) üzenetére


#13110016
törölt tag

+1
Nekem csak egy huawei telefonom volt, de az volt az utolsó is. Soha többet!

(#11) crue


crue
őstag

Középszerű csillivilli telefonjaik vannak, amik a nagyoknál valamivel olcsóbbak, cserébe viszont eladhatatlanok.

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem a kedvenc gyártóm a Huawei, és az EMUI is tetszik, de a 3.0-tól valamit elbaszarintottak. Laggol, fagy.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) tevike válasza fornettisuti (#4) üzenetére


tevike
senior tag

Fornettid van vagy miert ez a neved? :DDD

[ Szerkesztve ]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#14) Pipiripi válasza tevike (#2) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Lassan egy éve használok egy Mate7-et, semmi baja sincs szoftveresen. Az egyik legmegbízhatóbb telefonom, pedig volt előtte jó néhány. Az más kérdés, hogy funkciókban és dizájn terén nekem is jobban tetszik a gyári Android, vagy a CM13.

(#15) needer válasza crue (#11) üzenetére


needer
csendes tag

Több mint 100 millió szerintem nem eladhatatlan. De lehet én, meg a többi Huawei tulaj téved.
P8 lite elégedett tulajdonosa.

(#16) laci_csk válasza needer (#15) üzenetére


laci_csk
senior tag

100 millat szallitottak le, vajon ebbol mennyit adtak el?

Xperia XZ3

(#17) #13110016 válasza needer (#15) üzenetére


#13110016
törölt tag

Pff.. annyit szállítottak le... lehet a felét se adták el.

(#18) zeon.hu válasza #13110016 (#17) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ebben az az ijesztő, ha komolyan is gondolod...
Szerinted mégis mennyi a realitása, hogy 50 millió db (vagy még több) porosodik különböző raktárakban?

#?*@&!

(#19) EndR válasza dokibacsi84 (#8) üzenetére


EndR
tag

Az én páromnak tavaly augusztus óta van P8 Lite-ja, de még egyszer sem fagyott ki neki. (Gyári független)
Ahogy én látom, ezért az árért ez egy relatíve korrekt készülék! :)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#20) nickedez89 válasza dokibacsi84 (#8) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ennyire átszabná a Honor az emuit? Nem hinném! Nekem se a hatost, se a hetest nem sikerül/sikerült megakasztani!

Persze azt hozzá kell tennem,hogy rengeteg a "user error", összevissza állítgatnak mindent rajta aztán persze hogy gond van..! Emuin elég szépen le lehet tiltani a dolgokat vagy éppen engedélyezni amit nem kéne.

Ezért mondjuk nem fogok Huawei-t venni Honor helyett hogy megnézzem az is ilyen jól szerepelne-e nálam!? :D

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#21) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Csak így tovább.

A térerő veled van!

(#22) Cunaja válasza forgonati (#9) üzenetére


Cunaja
addikt

Azért akadt, mert a gyári szoftverrel voltak gondok. Közben kiadták a frissítést és az egyik legjobb lett a maga kategóriájában a P7.
Kérnélek azért ne húzd le teljesen szegény P7-telefont.
Tudom elfogult vagyok a témában, de aki megfelelően követte eddig az írásaimat, az maximálisan meg van elégedve vele.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#23) laci666


laci666
senior tag

Csak így tovább. :R
Nekem eddig P6 volt most meg Mate8 van, és teljes mértékben meg vagyok elégedve vele
EMUI 4 meg hát fantasztikus ez az egyik ok hogy huaweiem van,semmi lag atom gyors az egész telefon.
A következő telefonom is csak Huawei lesz
Sőt mos a páromat P9-el akarom majd meglepni ha ki jön. ( De lehet hogy Rose gold MateS lesz :))

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#24) crue válasza needer (#15) üzenetére


crue
őstag

Úgy értettem, hogy használtan nem nagyon lehet túladni rajta. Legfeljebb bagóért.

(#25) Jeanne d'Arc

Megérdemlik!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#26) DrDobos


DrDobos
őstag

Megérdemli a Huawei...:)

Egy elégedett P8 Lite tulaj.

Samsung Galaxy A55 5G

(#27) Centurio9 válasza dokibacsi84 (#8) üzenetére


Centurio9
csendes tag

Az október és január között legyártott liteokba sok szubstandard alkatrész került, de az előtte vagy utána gyártottaknak ugyan olyanok a szervíz statisztikái, mint samsung/lg ekvivalenseinek.

[ Szerkesztve ]

(#28) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Egyre jobbak a készülékeik.

(#29) beyruth82 válasza nickedez89 (#6) üzenetére


beyruth82
veterán

P8 lite 2 hetes vadonatúj 2x fagyott le és rendszeresek a laggok rajta.Hagyjuk már ezt a sosem röccen meg dolgot!

(#30) tom_87 válasza beyruth82 (#29) üzenetére


tom_87
tag

Páromnak is van egy P8 Lite telefonja, soha nem kapcsolja ki és még sosem fagyott le. A lagrol nem tudok nyilatkozni, de mikrolagot eddig mindegyik telefonomon láttam már (összes rendszert használtam). Szerintem ezen kár fennakadni.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#31) #13110016 válasza #13110016 (#17) üzenetére


#13110016
törölt tag

A "lehet" szónak köszönhetően, világos lehet mindenki más számára, hogy nem teljesen így gondolom.
Szimplán nagyobb mennyiség maradhatott ott, persze nem a fele. SZVSZ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.