Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Kétkedve fogadom egy ilyen dizájnbajnok teljesítményét. Teszt lesze-e? :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) Skizz válasza macilaci78 (#1) üzenetére


Skizz
addikt

Ezzel én is így vagyok. Elég csak a CM Eclipse-re gondolni. Mindig nagyot akarnak alkotni ezekkel az ilyen-olyan UFO kinézetű hűtőkkel, de még nem sikerült senkinek sem.

(#3) Male


Male
nagyúr

Igazán eredeti kénézet...Jópár évvel ezelött...

(#4) .mf válasza macilaci78 (#1) üzenetére


.mf
veterán

Ettől én se várok semmi jót.
A dB-mérőt továbbra sem tudják használni.

Más:
>>"négy darab 6 milliméteres hővezető cső (Dual VTM Architecture) továbbítja a meleg levegőt az újratervezett, négycsatornás, kéttagú alumíniumbordázatra."

Ezeknek a hőcsöveknek már légszállítása is van? :)
Mitől négycsatornás a borda?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) Skizz válasza .mf (#4) üzenetére


Skizz
addikt

Nem, nincs. Tudtommal a meleg hatására a hőcsőben lévő folyadékból gáz lesz, ami továbbítja a felvett hőt a hőleadó felületre - jelenesetben az alu lamellákra, a hípájp másik végére.

(#6) Mikibácsi válasza .mf (#4) üzenetére


Mikibácsi
csendes tag

Köszi!

Érthetőbbé "varázsoltam"! :)

(#7) orbano válasza Mikibácsi (#6) üzenetére


orbano
félisten

beszééééééél :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#8) orbano válasza Skizz (#2) üzenetére


orbano
félisten

azért valszeg amit kerestek rajtuk, kijött 1-2 volvo ára :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) Mikibácsi válasza orbano (#7) üzenetére


Mikibácsi
csendes tag

Neeeeem, íroooogat! :)

[ Szerkesztve ]

(#10) Skizz válasza orbano (#8) üzenetére


Skizz
addikt

Hát igen. Vérpistike megveszi, mert ő már legyezővel is tudja hűtni a CPU-t, míg a szomszéd józsi a Scytheal tököl. :C

(#11) BRinyo


BRinyo
aktív tag

Nah, még egy felesleges csicsa...

(#12) Croissant


Croissant
aktív tag

Én nem tudom, miért fikáztok; ez egy tényleg tetszetős alkatrész, és van akinek nem csak az számít, h szobahőmmérsékletnél is hidegebbre hűtse még a az alaplap utolsó csavarját is, hanem az is, h igényesen, és szépen nézzen ki az, amit a házikóba pakol. Természetesen nem a teljesen zárt házakra gondolok..
Ezt a hűtőt én átlagos árral és teljesítménnyel is megvenném (vagy meg is fogom).

(#13) Skizz válasza Croissant (#12) üzenetére


Skizz
addikt

Miért, ezen kívül nem létezik igényesen összerakott, szép CPU hűtő? Akkor linkelnék párat:

Hyper 212
Ninja
Achilles

stb...

(#14) sNORh


sNORh
addikt

Ejjj dekis csúnya Zalman hamisítvány.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#15) Croissant válasza Skizz (#13) üzenetére


Croissant
aktív tag

nem egy az ízlésünk

(#16) Skizz válasza Croissant (#15) üzenetére


Skizz
addikt

Az fix. :P

(#17) vizipok8 válasza BRinyo (#11) üzenetére


vizipok8
csendes tag

A sima V1-es a teszt szerint elég jó. Ha jól értelmezem.[link] Nem tudok németül. Valaki lefordíthatná a konklúziót.Szerintem jó a kialakítása.

[ Szerkesztve ]

(#18) Simi2000


Simi2000
tag

Tetszetős egy hűtő lett....már csak jól is kellene hűtenie.

:))

(#19) Depression válasza Skizz (#13) üzenetére


Depression
veterán

Egy kocka mindig is csak egy kocka marad, főleg mivel javarészt felülről látod, így meg végképp nem értem, hogy azokon mi szépet láthatsz.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#20) Skizz válasza Depression (#19) üzenetére


Skizz
addikt

Nem értem, mit kéne felülről látnom, a linkelt hűtőkre célzol? Nos, 3-ból hármat oldalról mutatnak. :C :U

(#21) Croissant


Croissant
aktív tag

nenenenenene! én nem akartam vitát indítani, egyszerűen csak ízlések és pofonok! kinek mi tetszik; elárulom az én mostani hűtőm is kocka, ráadásul a régebbi fajtából (lapra merőlegesen fúj), pedig plexis a házam, de lehet, h idővel cserélve lesz egy (szvsz) szebbre :)
szal no vita :)

(#22) shtml válasza Croissant (#12) üzenetére


shtml
őstag

Szerintem a leghatékonyabb kivitel egyben a legigényesebb, legszebb is. Na meg nem fogom leszedni a ház oldalát csaj azért, hogy a hűtőben gyönyörködjem, plexi oldallapot pedig az életben nem veszek.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#23) BRinyo válasza Depression (#19) üzenetére


BRinyo
aktív tag

Azért veszem a gépbe a procihűtőt, hogy a procit hűtse. Nem gyönyörködök benne, nálam a gép "munkaeszköz". Ha gyönyörködni akarok, veszek asztalidíszt, vagy bármi mást. Nálam a funkció az első. Abban pedig a coolink odab.. ennek az akárminek. Igaz drága volt (12e), viszont már a 3. procim hűl alatta az elmúlt 2,5 évben....

(#24) #06658560 válasza orbano (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Csak nem Hofi fertőzésed vagyon? :)

(#25) Rawulf


Rawulf
őstag

Ejnye... Egyesek úgy látom nem emlékeznek arra, amikor még csak gagyi hűtőket lehetett kapni (Acorp)... Mekkora megváltás volt, amikor megjelent a Globalwin, aztán a Coolink, Spire...
Inkább örüljön mindenki, hogy válogathat! :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#26) DuplaZso válasza Rawulf (#25) üzenetére


DuplaZso
aktív tag

Vigyázni ám azokkal az Acorpnak csúfolt hűtőkkel ! Nem volt azokkal az égvilágon semmi gond, csak a méretük volt kicsi, és ezért filléres ventillátorokat alkalmaztak hozzájuk, amiket nyilván nem is tartott karban senki, fordulatszámát sem szabályozta, ezért viszonylag hamar bezajosodtak, tönkrementek. A kis méret és nagy fordulatszám egy idő után kikopott a divatból (és a teljesítményből is nyilván), ekkorra tehető a választék megjelenése is a hardverpiacon, némi késéssel pedig Kishazánkban. CAK38, FOP38, tyuhúúú... ! :DDD Na, azokból az időkből viszont nem sajnálom, hogy kimaradtam. :) (szerk.: megkövetem magam, épp most néztem, hogy a szekrény tetején lapul egy COOL11+, de mentségemre szolgáljon, még sosem használtam :D )

Témára : ezek a dizájn-hűtők engem sem hatnak meg. Valahogy a robosztus konstrukciók voltak mindig is a az igazán bevált megoldások számomra, ezért is szeretnék magaménak tudni majd például egy nindzsát. Attól függetlenül tesztet kérünk ! :K

Jut eszembe ! A BAT-okról mostanság még említés-szinten sem nagyon hallok, aprók közt sem szoktam látni. Annyira keveset adtak volna el belőle errefelé netán ? Pedig egy időben erősen gondolkodtam rajta, és még most is szívesen betesztelném.

[ Szerkesztve ]

(#27) gardener


gardener
senior tag

Meglepődnék,ha igazán jól hűtene.
Kiváncsi lennék egy tesztre majd. :U

(#28) Ste válasza vizipok8 (#17) üzenetére


Ste
addikt

ha a tesztnek hinni lehet, akkor egy cibált 133W-ot disszipáló D805 procin kicsivel jobban teljesít mint a Scythe Infinity / Ninja, sőt a thermalright sl-120-nál is jobb (az ultra 120-at nem éri be)

kérdés, hogy ez milyen körülmények között történt

(#29) Calibos válasza Ste (#28) üzenetére


Calibos
addikt

Hol van erről teszt?

(#30) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Kicsit Zalmi utánzat, na mindegy. :) Én sose szerettem a Thermaltake hűtőit, szerintem messze nem olyan jók, mint a konkurens cégek termékei, viszont a házai jók.

(#31) Ste válasza Calibos (#29) üzenetére


Ste
addikt

szerinted mire válaszoltam? :W

[ Szerkesztve ]

(#32) kariad


kariad
senior tag

Szép legyező :))

(#33) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

akár még jó is lehetne, de az a 110-es venti..... :(

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#34) Tomate válasza Dr_Syrex (#33) üzenetére


Tomate
veterán

Mi a baj a 110-es ventivel? Legalább van légszállítása és elvileg halk, nem úgy mint egy 80-as.

(#35) edipqe


edipqe
senior tag

össs z und vissz 2 db azal kettő darab heatpipe? :F

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#36) DuplaZso válasza edipqe (#35) üzenetére


DuplaZso
aktív tag

Én 4, egymástól függetlent látok.

(#37) cizoe


cizoe
őstag

mint egy szalvétatartó, de tényleg... :)

(#38) DuplaZso válasza cizoe (#37) üzenetére


DuplaZso
aktív tag

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.