Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez a hír már engem nem hoz lázba :N
Utóbbi részek gagyik voltak..

nothing is true everything is permitted..

(#2) Gude


Gude
senior tag

Szívesen kipróbálnék egy jó tumb radír részt........Hajrá ;)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#3) Sirandrish válasza Sicilian (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem pont ezek hoznak lázba :K

Valahogy nem tudom hogy lehetett a régebbi "kettőtbalra-egyethátra-balragurulás-előreszaltó-futás-majdugrás" részekkel játszani..én agybajt kaptam 3perc alatt..

szerk: mielőtt valaki azt mondaná hogy az a kihívás...az nem kihívás csupán körülményes irányítás..ami szerintem a játék rovására megy..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Engem nem a játék, hanem a film fog lázba hozni.:DDD

(#5) Sirandrish válasza Black Dragon (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom a hihetetlen story ami megfog majd ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Black Dragon válasza Sirandrish (#5) üzenetére


Black Dragon
addikt

Azaz ;]

(#7) #08052480 válasza Sirandrish (#3) üzenetére


#08052480
törölt tag

*fejfogás*

Én azt nem értem, hogy lehet ezeket az agyatlan, bármiféle kreativitást és eredetiséget nélkülöző tucatszar next-gen részeket élvezni...

(#8) Sirandrish válasza #08052480 (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még jó hogy nem vagyunk egyformák :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) #08052480 válasza Sirandrish (#8) üzenetére


#08052480
törölt tag

Nem mindig :) Ha van igény azokra a vérbeli hc játékokra, amit még a Core fejlesztett, akkor most nem ezekkel a casual réteget megcélzó, agyonbutított hulladékokkal játszanánk, amit TR-nek csúfolnak pedig nem az. leginkább ezen a franchise-n lehet látni merre fejlődik a játékpiac, elég csak összehasonlítani az első részt és az Anniversary-t. Szégyen, amit a Crystal D csinált vele. á mind1 flame vége :)

(#10) Sirandrish válasza #08052480 (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem nem lebutitott csak azért mert nem kell 20secig manőverezni 1 ugrás előtt..
Lehet hogy nincs annyi fejtörő ezekbe mint a régebbiekbe de a kezelés most 1000szer jobb..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) #08052480 válasza Sirandrish (#10) üzenetére


#08052480
törölt tag

"Szerintem nem lebutitott csak azért mert nem kell 20secig manőverezni 1 ugrás előtt.."

Nem is ezt mondtam, amúgy meg csak megszokás kérdése volt. PS1-en toltam az összeset a régiek közül , hogy pc-n milyen volt nem tudom, de elég gyorsan bele lehetett tanulni az irányításba. Mostaniak kezelése perszehogy egyszerűbb, jóhogynem magától mozog a csaj, vérpistikék kukáznák is ki ha nem sikerülne egy-egy ugrás elsőre-másodikra, azt meg ugye nem lehet hagyni.

(#12) Sirandrish válasza #08052480 (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem értem miért kell vérpistikézni egyből ha már valami nem úgy van ahogy az illető szeretné?
Mondhatsz bármit..az minden volt csak nem játszhatóság..
Itt nem arról van szó hogy sikerül-e elsőre vagy sem hanem arról hogy centire pontosan be kellett lőni hogy mikor hogyan is ugorj..ami enyhén szólva is darabolta a játékmenetet..
Az hogy neked az tetszett az szíved joga, de nehogy már kevesebb vagy hülyébb legyen az ember mert neki esetleg nem jön be a megerőszakolt irányítás..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) ferencka válasza Sicilian (#1) üzenetére


ferencka
tag

ugyanezen a véleményen vagyok.mintha én írtam volna az első hozzászólást.

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#14) #08052480 válasza Sirandrish (#12) üzenetére


#08052480
törölt tag

"Mondhatsz bármit..az minden volt csak nem játszhatóság.."

Ezt azután a három perc után mondod?

De nem is az irányíts a lényeg, ha az ember adott neki esélyt akkor belejött, de tőlem gondolj amit akarsz. A lényeg, hogy szerintem sem hangulatilag, sem játékmenetben sem pedig élvezhetőségben messze nem érték el az újak a Core-féle TR-ek szintjét, mellette pedig mind pályafelépítésben, harcrendszerben, nehézségben, logikai feladatok komplexitásában és platformerezésben hülyére vannak butítva. Ezt viszont már lehet tényként is kezelni.

(#15) icon válasza #08052480 (#14) üzenetére


icon
senior tag

Nekem semmi gondom nincs ezidáig a Tomb Raider játékokkal, végigkísérték gamer-múltamat. Az adott korban mindegyik nagyon jó volt (na jó, a Chroniclest, meg az Angel of Darknesst leszámítva) elkalandozgattam velük (minden résszel legalább 2-3x).

Én várom az új részt (na nem a Guardiant... az még ötlet szinten se tetszik)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#16) Sirandrish válasza #08052480 (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem 3 perc után mondom csak már akkor minden bajom volt a játékkal.
Pontosan..látod most jól mondod..szerinted! :K

Ezzel persze nem azt mondom hogy az én véleményem a mérvadó csak azt hogy nem kell azért hülyének nézni az embert mert nem osztja a véleményed..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) littlelion21


littlelion21
addikt

"...egy egészen más élményt jelent, mint a Tomb Raider játékok." - ez mit is takar?

(#18) Viktor77 válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Viktor77
titán

Dehogy kellett. Minden igazi fan tudja, hogy ahonnan el kellett ugrani, ki kellett állni a pont a szélére (sétálás gombbal), majd a 3 lépés hátra, pont 2 lépésnyi futásra ad lehetőséget, így mindig átértél, ahova ugrani szerettél volna.

littlelion21: Azt, hogy ez inkább Diablo nézetű játék lesz, nem nézd-a-hátam stílusú.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ez nagyon kár, így akkor tényleg sok idő marad ki a két rész között, remélem ez meglátszik majd a játék minőségén is. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#20) Sirandrish válasza Viktor77 (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Zsííír :D
és ezzel meg is öltük a pörgős játékmenetet :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) littlelion21 válasza Viktor77 (#18) üzenetére


littlelion21
addikt

Hmm...valahogy nem tudom elképzelni... :)

(#22) Sirandrish válasza littlelion21 (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig képzeld csak el ahogy a "kicsi" Lara ugrál a bélyeg méretű tereptárgyak között...faintos :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) #08052480 válasza Sirandrish (#16) üzenetére


#08052480
törölt tag

Senkit sem hülyéztem le, a vérpistike nem éppen hülyét jelent, hanem azokat a pár éve játszó emberkék halmazát foglalja magába, akik csak a csili-vili grafot látják, hisztiznek ha valami csak egy kicsit is komplikáltabb az elvártnál és nem nézik semmibe a régi klasszikusokat. Ha te magadra vetted sajnálom...

(#24) Sirandrish válasza #08052480 (#23) üzenetére


Sirandrish
legenda

12-14éve játszom, mégis jobban tetszenek az új részek...
De nem azért mert nehezebb a régi hanem mert nekem nagyon "darabos"..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) spirit007 válasza Viktor77 (#18) üzenetére


spirit007
senior tag

Akarod mondani a szélétől egyet hátraugrottál és utána futás majd ugrás. :)
Mellesleg 1-2 óra után belejött az ember olyan szinten, hogy csak nagyon ritkán kellett megállni centizgetni.

(#26) littlelion21 válasza spirit007 (#25) üzenetére


littlelion21
addikt

De addig az 1-2 óráig anyázda volt... :)

(#27) #08052480 válasza Sirandrish (#24) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ha nem inged ne vedd magadra, nem rád céloztam, nem kell mindent magadra venni...

(#28) Sirandrish válasza #08052480 (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem alapba ez a kifejezés zavar..nem az hogy rám vagy XY-ra mondják..
Nem értem miért rosszabb valaki akár egy fokkal is csak azért mert fiatalabb, vagy mert a könnyedebb szórakozást kedveli..

Főleg hogy látszólag ők vannak többen mivel a játékfejlesztők gondolom a többséget próbálják megnyerni maguknak..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) #08052480 válasza Sirandrish (#28) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ebbe már hadd ne folyjunk bele...

(#30) #08052480 válasza #08052480 (#29) üzenetére


#08052480
törölt tag

főleg úgy,hogy nem is értelmezed amit írok...

(#31) Sirandrish válasza #08052480 (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem akartam erről ódákat zengeti csupán nem értem miért terjed el egyre jobban az előítélet a játékos társadalomban is

Értem én hogy mit mondasz..a vérpistike az aki pár éve játszik és sír ha kihívás van a játékokban..én csupán azt nem értem hogy mi ezzel a baj..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) #08052480 válasza Sirandrish (#31) üzenetére


#08052480
törölt tag

Nem, nem attól vérpistike valaki, hogy pár éve játszik és ez nem is baj - a probléma ott kezdődik mikor elkezdik ócsárolni a régi klasszikusokat, mert ilyen és olyan csúnya és szar mert nem lehet kér délután alatt végigvinni. De nem akarom magyarázni a bizonyítványom, ezt már egyszer leírtam, ha még midig félreértelmezed az már legyen a te dolgod.

(#33) Sirandrish válasza #08052480 (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondjuk azt én is utálom hogy ha a grafikát szidja valaki egy régebbi játéknál..illetve a mai játékoknál meg az a JÁTÉK aminek csilivili grafja van és csak 300K-s gépen megy elfogadható sebességgel...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) spirit007 válasza littlelion21 (#26) üzenetére


spirit007
senior tag

Megmondom őszintén ezen nem anyáztam, mivel '97 év vége felé vettem meg az első normális PC-met (P133) amin már játszani is lehetett. Akkor a TR2 -vel kezdtem és a kezelési nehézségeket a saját bénaságomra fogtam. Csak példaképp: '98-ban még nem használtam egeret játékokhoz , úgy toltam végig a Quake II -t :B
Amin anyáztam az a Chronicles volt :DDD

Más
Itt közben szó volt a grafikáról úgy általában...
Nos én pl a TR2 után egyszerűen képtelen voltam végigjátszani az első epizódot, annyira gáz volt a pixelvadászat. Pedig csak egy év különbség volt a két rész között. Már a 4. rész is kijött , miután fillérekért vettem egy Voodoo II és azzal úgy ahogy (van ugye 3DFX patch az első részhez) végigjátszottam, viszont még így is gyengének találtam a grafikát, ami nagyon lerontotta az élvezhetőséget számomra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.