Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Béééla válasza #79335424 (#28) üzenetére


Béééla
őstag

Igen, ez a start net volt mindhárom bűnbandánál, az egyenleged lefogyasztása meg azért sikerült mert amúgy röpke 1300 Ft / MB (NEM elírás) volt az ára - 10kB-ra írták a számlázási egységet hogy ne tűnjön fel elsőre, hogy mennyire ordító arcpirító gennyes banda. Persze ezért büntit nem kaptak. (ennek a 2.1 előtti Androidos telefonoknál volt slágere, mert akkor még nem lehetett a mobil adatforgalmat letiltani - hivatalosan volt kapcsoló, gyakorlatilag akkor se fejezte be a forgalmazást amikor megtiltottad, az APN elrontásával lehetett a dolgot egyedül megakadályozni)

@Game-over
Igen, azt nem mondtam hogy dual SIM teló figyel nálam :B Úgy nem nehéz T és Telenor SIM-et tartani.
Viszont egyszerű forgalomalapú netet NEM lehet aktiválni hanghívásoshoz. Tudom, anno csak fél évig könyörögtem Telenor bácsinak, hogy ugyan már csak majdnem tíz éve vagyok ügyfél, mi a búbánatért nem lehet aktiválni, djuice-nak volt olyan netje, ami 5Ft/MB alapon volt feltöltőkártyás, ehhez csak egy k. hanghívást szeretnék és örökre ott maradok, nem akarták. Ehelyett végre az 5Ft/perc (nem vicc) netről átváltott a Hipernet Praktikum a bizonyos 5Ft/MB-ra, de akkor meg ugrik a magán+munkahelyi szám dolog, és azért váltottam dual SIM-re, hogy ne kelljen két telóval rohangálni.
Szóval csak majdnem van jó megoldás. Értem, hogy így egyszerűbb többletköltségbe verni a fogyasztót, de akkor ne sírjanak ha az ember elhúz tőlük.

Bélabá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.