Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerii


gerii
addikt

Ennyiért nevetséges, száradjon rájuk az összes.

Az is vicces, hogy TV-re tudnak díjtalan mobilnetet adni, de szaros 500MB-ra alapból már nem futja az előfizetéshez....

(#2) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

TV bazzeg, 2016-ban... Adatforgalmat adjatok, ne TV nézési lehetőséget! Ráadásul közszolgálati... Lehet nézni az M1-en a folyamatos mocskolódást, mikráncsozást, és kormánypropagandát... Éljen!

Minden szavam magánvélemény!

(#3) gergotb válasza tothmaxy182 (#2) üzenetére


gergotb
tag

hehe :DD :C
Mennyire igazad van :R

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Bakker, itt az ideje lelépni a Telenortól...

***

(#5) KILLERLALA


KILLERLALA
tag

Mit szednek ezek ???
Horror árak !
Még jó, hogy lehet ilyen csomagot kapni ! :D :D :D

(#6) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ez még feleennyiért is borzalmas ajánlat. Inkább vonuljon ki a telenor.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) _Scythe_ válasza tothmaxy182 (#2) üzenetére


_Scythe_
aktív tag

Amit mellesleg a MindigTV appal is nézhetsz

(#8) taip


taip
senior tag

Kedves cikkíró! Ne terjesszünk valótlanságokat!

Nem igaz, hogy minden csomaggal korlátlanul SMS-ezhetnek az előfizetők, csak a legnagyobb csomagra igaz ez!

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#9) Xaels válasza taip (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Ott van a cikkben: "viszont az SMS az L csomagnál is 40 forint, a díjcsomagba foglalt korlátlan üzenetküldés lehetőségét csak a legnagyobb csomag teremti meg"

(#7) _Scythe_ a MindigTV app adatforgalmat generál. A MyTV-t meg nem számolják fel. Ezen felül (#2) tothmaxy182 a 7 közszolgálatit bárki díjmentesen nézheti ezekkel a csomagokkal, további csomagokat a MyTV-n belül lehet külön rendelni ha igény van rá.

Ettől függetlenül drágák, havidíjak nem lebeszélhetőek?! és kb. az alapcsomagnak kéne indulnia 2GB adatforgalommal ennyiért.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) sztanozs


sztanozs
veterán

Hiányzik a (x) a cikk elejéről...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11) -szp- válasza sztanozs (#10) üzenetére


-szp-
aktív tag

Miért?
Egy új tarifacsalád bevezetéséről hírt adni nem PR tevékenység, főleg hogy a "meglepően magas, 40 forintos percdíj" sosem ment volna át semmilyen marketingosztályon. Valamit félreértettél szerintem.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#12) 123xyz válasza tothmaxy182 (#2) üzenetére


123xyz
tag

A közszolgálati csomag nem a nemzeti "hír"csatorna miatt jó, hanem az m4 miatt, mert aki szívesen néz rajta forma1-et / bl meccseket / ne adj Isten, magyar focit, az így bárhol nézheti az m4-et. A mindigTV pedig nem releváns, mert legfeljebb wifit használva "nem kerül semmibe", míg a mytv mobilnettel is használható, mert nem számolják a forgalmát. :) Szóval ennyire azért nem kell szidni, hasznos lehet ez sok embernek, az már más kérdés, hogy pár száz forintos dolog volt ez így eddig is.

Megjegyzem, nem értem miért a beszédforgalmat erőltetik már megint, ahelyett hogy normális méretű és árú netcsomagok jelennének már meg. Biztos jó, hogy a legkisebb csomagban is már korlátlan a hálózaton belüli beszélgetés, de az azért elég problémás, hogy minimum 5500 ft-ot kell fizetni, ha valaki szeretne új előfizetést, készülékkel együtt. Aki nem sokat telefonál, és nincs szüksége extra tv és zene szolgáltatásra, a Vodafone Tuti kártyás csomagjával ezerszer jobban fog járni. Még akár házon belül, a MyTalk is jobb választás annak, akinek kicsi a havi forgalma, mint egy ilyen előfizetést bevállalni. (Szóval ez az új konstrukció egyértelműen nem a "kispénzűeknek" lett kitalálva...)

(#13) Wesder


Wesder
félisten

Havi 5000-rel töltöm a telómat, abból 2500 a 3GB net. Ezen felül ha nagyon akarok telefonàlni, veszek 450ft-ért 50 percet, amit egy hétig hasznàlhatok el bármelyik hálózatba. Úgy érzem ez még mindig jobb mint bàrmelyik ötezres előfizus csomag.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

"Adatforgalmi tudnivalók
Le/feltöltési irányban a legmagasabb kínált sávszélesség 150/20 Mbit/sec, a garantált sebesség a mobil technológia sajátosságaira tekintettel 0 Mbit/s. A havidíjban foglalt adatforgalmi keret felhasználását követően a maximális le- és feltöltési sebesség: 0.0/0.0 Kb/s."
még le is lövik a netet ha elfogy, egy minimum 32/32 kbps sem hagynak. :(((

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#15) arnyekxxx válasza 123xyz (#12) üzenetére


arnyekxxx
veterán

ez egy szuper gyorsreagálás a voda tutira, már épp hordozni akartam a praktikumos számomat de inkább váltok az S-re

(#16) embe


embe
nagyúr

Bekeményítettek. Ez a válasz a Voda Tuti csomagjára..... :W

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#17) taip válasza Xaels (#9) üzenetére


taip
senior tag

Gyorsan javították...

És mi az, hogy nem lebeszélhető a havidíj? A hálózaton belül korlátlan beszélgetés miből megy, meg a hálózaton kívüli 100 / 200 perc??

[ Szerkesztve ]

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#18) Crafter32 válasza embe (#16) üzenetére


Crafter32
őstag

40 forint \ perc - nagyon durva.

(#19) Wesder válasza -=MrLF=- (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Azért nem, mert sokan azt hitték, hogy sz@r a telenor net, közben meg csak a keret fogyott el. <-- Ez volt a marketing bullshit, igazàból a jó öreg "fizess paraszt ha tovàbb akarsz netezni" dolgot hoztàk vissza.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) 123xyz


123xyz
tag

Egyébként furcsa, hogy a Blue elnevezést választották, amikor a Blue mobil már évek óta jelen van a piacon, még ha nem is annyira elterjedt... Bár jobban belegondolva, a Vodafone Red csomagokkal lehet párba állítani a Blue L és XXL tarifákat.

Vodafone - Red, Telenor - Blue... szépen ráálltak a színekre -> felkészül a Telekom - Magenta előfizetéses díjcsomag a Next helyét átvenni :DDD

(#21) Entryy


Entryy
aktív tag

Mikor látom az Új tarifa csomagokat, mindig értetlenül fogadom, hogy mégis ki a célközönség?
Van még olyan ember aki nem valamilyen flottás előfizut használ havi br. 2-5e forintért Sokkal jobb feltételek mellett???

[ Szerkesztve ]

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#22) janeszgol válasza taip (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Már régen nem havidíjat beszélünk, hanem egységeket kapunk.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) taip válasza janeszgol (#22) üzenetére


taip
senior tag

:U :F :U :F

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#24) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Ezzel gyakorlatilag el is tűnt, vagy el fog tűnni a mytariff? Mert a készülékárlistán egyelőre még mind2 szerepel. Én novemberben tervezek telefoncserét a jelenlegi hűség megszüntetésével, de ha addigra eltűnik a mytariff és csak ez a blue lesz, akkor komolyan megfontolom a dolgot.

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#25) gemini


gemini
aktív tag

Ami még érdekesebb, hogy a korábbi díjcsomagok el is tűntek a weboldalról, pedig a mytariff sokkal személyre szabhatóbb.

(#26) janeszgol válasza taip (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Mi nem volt érthető? :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#27) papi77


papi77
addikt

Egyszerűen nem értem,hogy ki az aki ezekre a csomagokra vált :U
Nevetséges... :(
Egyébként biztos voltam benne,hogy lesz válasz a tutira :DD

Az első: NOKIA 1611

(#28) Wesder válasza papi77 (#27) üzenetére


Wesder
félisten

Ez maximum mellébeszéd, nem vàlasz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) b.


b.
félisten

-

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#30) taip válasza janeszgol (#26) üzenetére


taip
senior tag

Hogy ez hogy jön az én visszakérdezésemhez. :)
Xaels reklamált, hogy nem lebeszélhető a havidíj, én visszakérdeztem, hogy ezt hogy érti, a benne foglalt szolgáltatások nem a havidíjból mennek? Erre te írod, hogy egységeket kapunk. Nem igazán értem, hogy a korlátlanság hogy fordítható le egységekre... milyen egységekre?

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#31) Aryon87 válasza vj0c1 (#24) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha a MyTariff megszűnik, jövő ilyenkorra sztem én elgondolkodom hogy maradjak-e vagy menjek át a Tmobilhoz...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32) sztanozs válasza -szp- (#11) üzenetére


sztanozs
veterán

A hűséges ügyfelek kedvező havidíjért juthatnak kellemes csomagokhoz, aki viszont nem kívánja elkötelezni magát, szörnyülködhet az árakon.

Új tarifacsomag családot mutatott be a Telenor csütörtökön, a Telenor Blue négy tagja (S, M, L, XXL) különböző felhasználói igényekre válaszolnak, amiben megegyeznek, hogy a MyTV használatát nem méri a szolgáltató, belföldön korlátlanul használhatják az előfizetők, akik a közszolgálati csomag 7 csatornáját érhetik el külön díjfizetés nélkül.

Aláhúztam némi marketingszöveget az első két bekezdésben... ;]

Attól még, hogy 40 forint, még el kell adni, mert kell a profit a tulajdonosoknak.
Amúgy a cégek még csoportos létszámleépítést is be tudják csomagolni olyan dupla marketing bundába, hogy még az is majdnem örül neki a végén, aki elszenvedi.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#33) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

"...ezek után meglepően magas, 40 forint a percdíj. Az SMS-ek hálózaton belül és kívül egyaránt 40 forintba kerülnek...."

Azért az is röhej, hogy 2016-ban, az online üzenetküldők korában még pénzt kérnek az SMS-ért....vicc. :F

Ja és semmi akció, hogy ingyen válthatsz....ha mégis, akkor +2000 HUF

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#34) batai15


batai15
félisten

telenor flottás vagyok 13 ft/perc, 100 mega net, fizetek 4 ezret , és nem kell foglalkozni azzal mikor kit hívok.
Na ilyen csomagot ha adnának kicsit drágábban 1 gb nettel, na az lenne a felhasználói igényekre szabott, nem ez fos.
Sajnos ebbe a tetves országba viszont ott húzzák le a parasztot ahol lehet, és még jót is tesznek velünk.
Komolyan mikor lesz ennek már vége és értelmes dolgok fognak itt történni?

(#35) janeszgol válasza taip (#30) üzenetére


janeszgol
félisten

Ja, értem. Pár éve még úgy volt, hogy semmi nem volt megadva, csak egy havi összeg, egy percdíj és esetleg sms díj. A havi díj valamennyi része lebeszélhető volt a megadott ár per percen, utána pedig a szintén külön feltüntetett havidíjon felüli számlázáson. Ma ilyen szinte nincs is.
Van egy havidíj és el vannak sorolva az egységek és azokat kapod. Nem a havidíjat beszéljük le, hanem a havidíjért cserébe kapjuk ezeket az egységeket (percszám, sms szám, net mennyiség). Természetesen ha az egységek elfogytak, van egy percdíj, sms díj, amit számláznak.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) SutPet


SutPet
aktív tag

komolyan ekkora r*hadékokat, kb 1 éve volt hogy ment a tortúra hogy megszüntetnek csomagokat mert "egységesíteni, egyszerűsíteni" akarják a rendszert, jó djuice-t kinyírták helyette lett jó drága mytariff-om mostmeg ha kitalálják hogy a mytariffot is kivezetik és rákényszerítenek megint mindenkit váltásra... vicc a 40ft-os sms... és a legnagyobb vicc hogy kimegyek Erdélybe és onnan 27 ft-ért küldök sms-t itthonra... Ráadásul az orange ajánlatai kenterbe vernek minden itthonit... igazán jöhetne ennek a 3 szutyoknak valami értelmes konkurencia mert ezek az árak a környező országokhoz képest horribilisak.

God must love stupid people, he made so many of them.

(#37) Littoral


Littoral
aktív tag

Ez a tarifacsomag-család semmire nem válasz, ez maga a kérdés. Gondolom, ez már az új női vezér produktuma, olyan is. A MyTariff-tól jobb valamivel, OK, de maximum belső tarifacsomag váltásra ösztökéli az embert, nem az ide való áramlásra.
Bah!
Kérdések első blikkre:
- lebeszélhető-e a havidíj (vagy örüljön a paraszt a hálózaton belüli korlátlanságnak)?
- mi ez a 40 Ft-os perc- és sms-díj?
- stb. ?

[ Szerkesztve ]

(#38) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Telenor Blue, Vodafone Red, Magenta. I see a pattern here... ;]

Redmi Note 9 Pro

(#39) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az M azért nem halálos, pár éve a T-nél 9 ezerért sem járt ennyi net meg perc.

Littoral: Nem igazán tudlak követni, szerinted hülyék a nők, vagy mi az, hogy "olyan is"?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#40) pit stop


pit stop
addikt

Telenor is állami kézbe kerül vagy mi ez a nagy összeborulás?
Tutira tényleg jó válasz született, meg összes többi kapható csomagra. Ha nem váltanak tömegek most se, akkor emberek meg is érdemlik...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#41) Zeki válasza gerii (#1) üzenetére


Zeki
nagyúr

USZAV!
Ilyen csomag még talán tavaly... de most???

(#42) Integrale válasza SutPet (#36) üzenetére


Integrale
veterán

Nincs olyan, hogy radkenyszeritik. Ne hagyd, hogy hulyenek nezzen a telemarketinges, nem kell elned azzal a lehetoseggel amit felkinal.

"Bad reklám is reklám too"

(#43) sparks


sparks
senior tag

Facebookonm ezt láttam pár órája:
Hamarosan Facebook LIVE! #valamikészül #nézdélőben #jólesz #Telenor

No mondom ez lesz a tuti válasz a Voda Tuti csomagra :) Hát bakker. Nem az lett ;]
Szánalmas ragaszkodás ez az extraprofithoz... :U

(#44) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem sok értelmét látom..

A Telenor 3 havonta új tarifacsomagot vezet be, fejetlen az egész... Smarttarifa, Okostarifa / bazki ugyanaz a neve... /... Mitudomén Milyen SX, meg ilyne olyan szarok...

Rendszerezni kéne, meg kib.szni pár embert, akkor talán normálisan csinálnák ....

mytariff korlátlan, erre remélem jövőhéten kihozzák az ÉNTARIFA UNLIMITED! típusú New Brand Package-ot...

Vicc... Régen egyértelműen voltak percenként jelezve... Húzzanak mellé egy olyan csomagot, ami netes dolgokra épül és kész...

Túlvariálják... Nekem is ha lejár a hűségem, keresek mást, mert szappanopera az egész. És ezt miért, hogy a user megszívja

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) Littoral válasza Csapoati (#39) üzenetére


Littoral
aktív tag

Én semmi ilyet nem írtam. Mi lehet az oka, hogy ezt olvasod ki belőle? :((
A vélemények itt láthatók, ebből csak egy vagyok én.
Rossz antré ez a tarifacsomag egy belépő vezetőtől, lássuk be. Vagy inkább: lássák be.

[ Szerkesztve ]

(#46) SutPet válasza Integrale (#42) üzenetére


SutPet
aktív tag

nem éltem az ő lehetőségével köpni nyelni nemtudott a telenoros ügyfélszolgálatos mikor elmondtam neki hogy mennyiért beszélek és addig ne is hivogasson még hasonlót nem tud ajánlani. De ha akartam ha nem ha beleegyeztem ha nem akkor is megszüntették a djuice-os díjcsomagot és átraktak smarttariffba amiért ugyanannyi beszéddel közel kétszer annyit fizettem...

God must love stupid people, he made so many of them.

(#47) Integrale válasza SutPet (#46) üzenetére


Integrale
veterán

Ugy ertem, ha megszunik a jelenlegi.

"Bad reklám is reklám too"

(#48) Apollyon válasza sparks (#43) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Szánalmas ragaszkodás ez az extraprofithoz..."

De tényleg az, mert az informatikai rendszerük is egy katasztrófa. Ott jön ki nagyon hogy nem fejlesztenek. Beszedik a nagy pénzeket, de vissza nem nagyon forgatnak belőle. Magas ár, alacsony színvonal: Telenor.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49) taip válasza Littoral (#37) üzenetére


taip
senior tag

Már megint ez a havidíj leforgalmazhatóság, mintha pár perce nem pont erről beszéltünk volna. :W

Nem értem miért kérdés, sőt azt sem értem, a cikkben miért van az, hogy nem leforgalmazható. Ha 7990 Ft a havidíj és ezért beszélhetsz 200 percet idegen hálózatba, akkor leforgalmaztad a havidíjat? Plusz emellett "mellékesen" korlátlanul is beszélsz hálón belül. :F

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#50) SutPet válasza Integrale (#47) üzenetére


SutPet
aktív tag

És azzal nem is lett volna semmi baj hogy megszűnik vagy valamennyivel többet kell fizetnem (bár nem örülnék neki) hanem az hogy nem ajánlottak normális alternatívát... és akkor az ügyfélszolgálatos meg hülyének néz hogy nagyon jó ajánlata van:
smarttariff2, ezzel már a havidíjban foglaltakkal 80 percet tudok beszélni és 200mb-netem van efelett pedig 40 forint minden... Elmondtam neki hogy köszönöm de nem kérem mert a jelenlegivel a lebeszélhető havidíjból 120 percet beszélek és utána is csak 23,5 ft/perc és a 100MB az emailekre meg viberra nekem elég...
És ekkor jött a kedvencem: De uram ez egy modernebb csomag a jelenegi havidíjánál 500Ft-al olcsóbban... mondtam neki hogy matekozzon egy kicsit és nyugodtan állítsa be hogy én a végső határidőig nem váltok tarifacsomagot...

God must love stupid people, he made so many of them.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.