Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Ötletes és vásárló vonzó terméknek gondolom, bár a kompakt vizektől azért én tartózkodok :)

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#2) flashpointer


flashpointer
őstag

Hogyhogy ilyen kompakt pumpát ami cpu blokk is egyben nem lehet külön vásárolni? Vagy csak nem találtam?

(#3) TomiLi válasza flashpointer (#2) üzenetére


TomiLi
addikt

Nem egészen egybeépített, de létezik! Van olyan Swiftech cpu blokk, amibe egy ddc pumpa rakható.

Ez ratyitek Raijintek egybe víz nagyon tetszik! Elég stílusosra sikeredett!

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha nem raven3 -m házam lenne,már gondolkodnék is rajta.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) FrozenThrone


FrozenThrone
aktív tag

Hmm, egész jó néz ki, ha tesztekben is állja a sarat akkor lehet ez lesz az első kompakt vizem :B

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#6) haxiboy


haxiboy
veterán

Nekem is nagyon tetszenek a kompakt vizes hűtések, jelenleg a Corsair H100i-vel szemezek, de mivel nem fér be a házamba rendesen így valószínüleg a H80i lesz, ha hasonló áron össze lehetne dobni nem kompakt vízhűtést akkor nyilván az lenne, de egy igényesebb CPU blokk ára = egy kompakt vízhűtéssel, ez sajnos nem az én pénztárcám...majd 1x ha végeztem a fősulival :C

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#7) dgabor80


dgabor80
tag

Én eddig a szokásos problémák miatt jegeltem a kompakt vízhűtéseket...(nem túl nagy teljesítmény, zajos pumpa...stb) inkább akkor egy nagyobb léghűtő (noctua,thermalright..vagy épp rajintek :) )
De ez végre jónak igérkezik!!! :C
20 decibel..hmm.....hátha jó lesz :DD

[ Szerkesztve ]

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#8) DigitXT


DigitXT
félisten

Kíváncsi leszek a teljesítményére... A CPU blokk nem tűnik túl acélosnak.
Az amúgy jó, hogy bővíthető, de a szivattyúról csak annyit közölnek, hogy
max. 120 L/h szállítása van. Kérdés, hogy milyen emelőmagasság mellett:
úgy értik, hogy ebben a készre szerelt rendszerben ennyi, tehát még lehet
terhelni, vagy üresen ennyi, és egy bővítéssel agyon lesz csapva az egész.

(#9) jerry311 válasza haxiboy (#6) üzenetére


jerry311
nagyúr

Mire végeztél a fősulival addigra rájössz, hogy ugyanannyi pénzből (de inkább kevesebből) lehet ugyanolyan halk léghűtéses gépet is építeni, ami ráadásként kevesebb szívással is jár mint a vizezés.

(#10) Supr@


Supr@
senior tag

Ezek helyett inkabb adhatnanak ki tobb egybe vizet vgakra, azoknak sokkal nagyobb hasznuk lenne, mint a procin.
Attol fuggetlenul mutatos darab lett, de maradok az epitett viznel. Halkabb, jobb hofokok, es egyben hobbi is sztem a legtobb vizesnek:)

(#11) eventus válasza Supr@ (#10) üzenetére


eventus
veterán

Én ha kell fizetek többet is egy egybe vízért, csak az csendes legyen hosszú távon. Nekem úgyis csak a procira kell ilyen.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#12) DigitXT válasza eventus (#11) üzenetére


DigitXT
félisten

Igazából "csak procira" helyzet esetén jerry311 véleménye megfontolandó.:K Ugyanis oda rá lehet dobni egy böszme bordát, azt megküldeni valami halk ventivel, és kész. A gondok ott kezdődnek, amikor nagy teljesítményű VGA-kat akar az ember halkan lehűteni. Oda már nem férnek el hatalmas bordák, tehát kis felületen kell nagy hőt leadni, szükségképpen hangos lesz (terhelésen). Persze ez ellen lehet védekezni úgy, hogy kisfogyasztású, így kis(ebb) teljesítményű VGA-t használunk. Max. nem fog úgy futni a játék. (Nem kell játszani.:D) Szóval ha nem akarunk kompromisszumot, és 250-300W-ot el akarunk disszipálni... Nos arra egy "kompakt VGA vízhűtés" is kiváló lehet, hogy a hőt elszállítsa a szűk helyről oda, ahol már elfér egy jóval nagyobb borda (mondjuk minimum egy dupla radi), és akkor talán halkan is mehet.:R Triplával még inkább. (Minél nagyobb a hőleadó felület, annál kisebb légáramlással - halkabban! - le tud adni adott hőmennyiséget.)

[ Szerkesztve ]

(#13) alfiboy


alfiboy
aktív tag

Mutatós lett, tetszik a bővíthetőség.
:)
Kiváncsi leszek tesztekbeni teljesítésére.
:F

...

(#14) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Hiánypótló... Hogy tudtam eddig enélkül élni...

(#15) Jack@l válasza eventus (#11) üzenetére


Jack@l
veterán

Egybe víz, ritkán csendes... A szivattyú fog elkezdeni kerregni elég hamar, mert kicsi és jó melege van a procin.
De legalább az ára és a radi baráti a többi lehúzós céghez képest.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16) eventus válasza Jack@l (#15) üzenetére


eventus
veterán

Nekem már a harmadik H100i, szóval tudom :DD :DD Csak szerelni nem szeretnék ilyet, mert azon mindig lehet mit változtatni és irány az őrület :)

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17) ΞΔGLΞ válasza Jack@l (#15) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Újabb (játék)vízhűtés a piacon, hurrá!

(#18) eventus válasza ΞΔGLΞ (#17) üzenetére


eventus
veterán

Csak a pumpa a problémás, azt kellene jobbat tenni bele.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#19) haxiboy válasza eventus (#16) üzenetére


haxiboy
veterán

Azt mondod akkor tegyek le a H80i/H100i-ről?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#20) Medocsabi


Medocsabi
addikt

de legalább látszani fog a konfigon,ha kifolyik a cucc :DDD :))

(#21) eventus válasza haxiboy (#19) üzenetére


eventus
veterán

Nem feltétlen, vannak hibátlan példányok :) 5 év a garancia, nem mellékes!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22) Balu972


Balu972
aktív tag

Mennyire hangos ez vajon?

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.