Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lasy


Lasy
veterán

Miért csak a színeket variálják?
Ezt már az elején be lehetett volna iktatni.

+36702778032

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Aranyban nagyon raj. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#3) r4z válasza EczkE (#2) üzenetére


r4z
nagyúr

Aranyban még nekem is bejön :D :B

Dikk mán Gazsi, szinesféjm!
De hát ez műanag tezsvírem! :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#4) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ezek tök fontos hírek de pl. a droid2 miért nem hír értékű itt a mobilarenan?
:F

(#5) bolondember válasza r4z (#3) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hihetetlen, de tényleg jól néz ki aranyban - nem hittem volna, h ilyet mondok valaha.. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6) Karma válasza Dr.Anonymus (#4) üzenetére


Karma
félisten

Milyen Droid2? Szokott lenni a CDMA-s telefonokrol is hir, meg ha nalunk konkretan semmi jelentoseguk nincs, hiszen az europai halozatokon nem megy.

“All nothings are not equal.”

(#7) Dr.Anonymus válasza Karma (#6) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

hát valószínűleg lesz Milestone2 variáns belőle, szóval érdekes nekünk is
egyébként valamiért csak a motorola CDMA telefonokat cenzúrázza ez a lap (pl. Droid X megjelenéséről se volt semmi hír itt) :F

pl. a HTC CDMA telefonjai rendszeresen sok hírt kapnak, pl.
EVO 4G
http://mobilarena.hu/hir/javitasra_kerul_a_htc_evo_4g_kijelzoje.html
http://mobilarena.hu/hir/nem_megfelelo_evo_4g_erintokijelzojenek_foldelese.html
http://mobilarena.hu/hir/hatalmas_siker_a_htc_evo_4g.html
http://mobilarena.hu/hir/elfogyott_a_htc_evo_4g.html

HTC Droid Incredible
http://mobilarena.hu/hir/hd_frissitest_kapott_htc_incredible.html
http://mobilarena.hu/hir/hd_frissitest_kap_a_droid_incredible.html
http://mobilarena.hu/hir/droid_incredible_csak_julius_kozepetol.html
http://mobilarena.hu/hir/aprilis_vegen_erkezik_a_htc_incredible.html

- ezekből viszont bizta nem lesz európai variáns, hír még is van egy rakás... :U

(#8) amanoba


amanoba
őstag

az arany nekem is bejön, ritka az ilyen. :)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#9) Karma válasza Dr.Anonymus (#7) üzenetére


Karma
félisten

Jo sok energiat fecceltel ebbe a hozzaszolasba, de helyette kereshettel volna is: voltak hirek a Droid 2-rol es a Droid X-rol is, ez utobbirol tobbet is lattam elso blikkre.

“All nothings are not equal.”

(#10) Dr.Anonymus válasza Karma (#9) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

jó ez igaz, de a hivatalos megjelenésnél egyikről se volt hír.. :F

(#11) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Most nem mindegy miről van hír ennek mi köze van ehhez a cikkhez? Írj a szerkesztőknek :)

Egyébként Tényleg nem rossz aranyban, de én is feleslegesnek tartom még több színben kiadni inkább tuningoljanak rajta valami mást vagy adjanak valami új szoftvert hozzá. No de mind1.

(#12) r4z


r4z
nagyúr

Visszatérve a témához

Nyugodtan nézzetek hülyének, de nekem a Subaru Impreza STi WRX ugrott be a sima miniről... Tudjátok, arany (felni és matrica), fekete (karbonelemek), kék (alapszín) :DDD

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#13) BloodRay


BloodRay
veterán

Az aranyszínű női telefonok között ez még tényleg egész pofás, vállalható lett.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14) dedike válasza r4z (#12) üzenetére


dedike
addikt

Ez valami betegség lehet... :DDD :R

Szóval, aranyban tényleg nem rossz, nekem speciel a rózsaszín nem jön be... :B

BloodRay:

Az arany miért női? :U

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#15) pető bá' válasza dedike (#14) üzenetére


pető bá'
őstag

ezen egy pillanatra én is elgondolkodtam. az arany nem feltétlen női. bár egy ezüst inkább férfias.

"... and I hope you have a great day!"

(#16) romeomalac válasza pető bá' (#15) üzenetére


romeomalac
tag

ellenben a rózsaszín biztosan.
Meg ha arany színű akkor hordhatod egy lánccal a nyakadban. Think about the possibilities! :D

De ha már úgy is hoznak ki hozzá több színt akkor miért nem csinálják cserélhetőre? nem igazán értem a mögöttes logikát.

(#17) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Ezek nélküli a szinek nélkül is túlságosan csajos szerintem :(

http://instagram.com/_doublez_

(#18) pető bá' válasza Z-o-t-y (#17) üzenetére


pető bá'
őstag

egy mini pro, feketében szted csajos? :Y tény, hogy nem egy klasszikus, férfias HTC 4"-os képernyővel, de a csajos az nálam valami pluszot jelent, pl.: szín (pink), díszítőelem, (virágos, kövekkel kirakott), de ez a telefon csak kicsi. (kicsit husi is... nekem nagyon tetszik :K :B )

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#19) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Szép és arany(os) de nekem ez túl tömzsi, mondjuk a 5310 megszokott lapossága után a vastagságra igen kényes vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#20) kaller1 válasza pető bá' (#18) üzenetére


kaller1
veterán

Biztos nem csajos feketében. :)

.::> <::.

(#21) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Először is most miodnenkit el fogok kedvteleníteni de ha jól megnézitek az az aranyszínű mobil az sima x10 nem pedig a pro tehát a pro lehet nem is jön ki csak pinkben meg eredeti gyári színben :D
És igen a pink az már csajos, vagy metroszexuális hisz a kettő majdnem ugyanaz, de az arany az nem.. Legalábbis számomra ettől még a feketét személy szerint jobban preferálom :)

(#22) tpetru válasza talpalavalo (#21) üzenetére


tpetru
csendes tag

Mondjuk, ahogy nézem ezek az új színek pont nekünk nőknek fognak tetszeni a legjobban, nem tudom elképzelni a barátomat egy "pink" telefonnal. :) Személy szerint magamt sem, kár hogy nem fordítva lettek összeállítva a színkombinációk. Egy Mini Pronak én örülnék arany színben!

(#23) romeomalac válasza Z-o-t-y (#17) üzenetére


romeomalac
tag

most komolyan, egy fekete telo szerinted mitől lenne csajos? Csak mert kicsi? Mert akkor igen sok dologra rá lehetne mondani, hogy csajos... :U
Nem tudom honnan kezdett el elterjedni az a nézet, hogy minél kisebb a telefon annál csajosabb de iszonyúan nagy tévedésben vannak szerintem. De várok bárminemű konkrét magyarázatot, hogy miért lenne az :)

(#24) talpalavalo válasza romeomalac (#23) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

azért mert egy táskában egy kis táskában egy sima x10-et megnézném mikor gyömöszölsz bele...
Egyébként meg nem csajos, csak kicsi, például a szín vagy a ráaggatott vackoktól lehet csajos mint ahogy valaki előttem le is írta.

(#25) Z-o-t-y válasza romeomalac (#23) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Nem akartam senkit megbántani :D ez csak az én véleményem, szerintem igen , amiért ilyen pici (kis cuki és egyéb jelzők) női kézbe jobban passzol, férfiba inkább a sima x10(de az meg orbitálisan batár) én a köztesre vagyok kiváncsi, ami már be is van jelentve, egyébként szemezek ezekkel mert valóban jó telefonok,de az hogy ilyen kis izék, elriasztanak

http://instagram.com/_doublez_

(#26) waverider válasza talpalavalo (#21) üzenetére


waverider
senior tag

na és erről van vmi nfo valahol?
most mindkét variáns lesz mindkét modellnél vagy sem? köszi! :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#27) plus44


plus44
veterán

:F Gyönyörűek...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#28) trallilalli


trallilalli
csendes tag

Szerintem is nagyon állat az aranyszínű. És egyáltalán nem kicsi. Régen amugy az volt a divat hog minél kisebb legyen a telefon, és egyáltalán nem számított csajosnak.

(#29) talpalavalo válasza plus44 (#27) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Most mi bajod van velük??
Szerintem kifejezetten jó, hogy nemcsak a megszokott unalmas színekben árusítják őket hanem normális "divatos" de legalábbis egyedibb szinekben, nem csak fekete meg ezüst minden...
még ha van akinek nem is tetszik. Habár kíváncsi lennék a szín szerinti eladásu mutatókra, hogy melyikből mennyi fogy, kik veszik és ezt mind országra lebontva :)

[ Szerkesztve ]

(#30) talpalavalo válasza talpalavalo (#29) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

és azt hallotátok, hogy az x10 mini megnyerte európa legjobb telefonjának járó kitüntetést az EISA díjkiosztón??
Azért ez sem gyenge a második asszem a Galaxy S lett a lényeg hogy megelőzte, nem tudom mennyi belőle az oldalra hajlás, de igazából megérdemelte, persze csak ha átlagfelhasználókra gondolunk!

(#31) tpetru válasza talpalavalo (#30) üzenetére


tpetru
csendes tag

Abszolult megérdemelt díj. Az ijen díjak kiosztásánál szempont az is hogy mekkora célközönséget tud jó áron kiszolgálni. Szerintem is ez jelenleg a legjobb ár érték arányú átlag érintős telefon. Valszeg ilyet vennék én is. Inkább mint iphonet 400 000 forintért...annyiból veszek egy autót vagy berendezem a lakást...

(#32) jeni


jeni
félisten

Annyít szeretnék megkérdezni,hogy a kijelző a SonyEriccson X10 mini pronak reszevtív vagy kapacitiv? Ha reszevtív akkor kell hozzá éríntő pálcika?

(#33) k850 válasza jeni (#32) üzenetére


k850
addikt

2,55 hüvelykes, 240x320 képpontos kapacitív érintőkijelző
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#34) Lasy válasza k850 (#33) üzenetére


Lasy
veterán

most fogtam a kezemben mind a kettő ki csodát, de nagyon picinek találtam. :D

+36702778032

(#35) k850 válasza Lasy (#34) üzenetére


k850
addikt

Nekem a mini pro még el is menne, csak a tapicskolós kijelző tud a sírba vinni, nem tudom mennyi időben kerülne teljesen megszokni a kezelését.
A BlackBerry 9250 érintő kijelzője sokkal szimpatikusabb, kijelölés, majd nyomás.
Mind a kettő hasonló ideig volt nálam ismerkedni, de a BlackBerry megoldás sokkal felhasználóbarátabb volt.
Kíváncsian várom az SE X8-at.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#36) talpalavalo válasza k850 (#35) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

részemről a BlackBerry mindig is amolyan homály volt, kinézetre abszolute nem tetszik a tudással nem is lenne nagy gond, de olyan más, nem tudom de alapból nem is szeretnék olyan telefont aminek a kinézete szimplán nem tetszik!
Egyébként me gaz x10 most nyerte meg Európa legjobb telefonjának járó díjat tehát.. .:D

(#37) ezeregy válasza talpalavalo (#36) üzenetére


ezeregy
csendes tag

Az x10 mini nyerte, nem a sima x10:)
Egyébként én is így vagyok vele. Jobban húz a szívem az se felé mint a rim felé.

(#38) k850 válasza talpalavalo (#36) üzenetére


k850
addikt

Nem vagyok BlackBerry reklám ügynök, csak pont egy időben volt szerencsém mind két készüléket kipróbálni, gyorsan hozzáteszem nem hasonlítom össze a készülékeket.
Csak az első benyomások után nekem, itt kijavítanám, [Ihogy a BlackBerry Storm2 volt a kezeim között], egyszerűbb volt a kijelzőn a navigálás, mint a SE mini.
Más technológia, idézet Bocha tesztjéből: "hiszen olyan érintőkijelzője volt, melyet egy gombhoz hasonlóan valóban meg lehetett nyomni. Emiatt kezelése is teljesen újszerű (vagy legalábbis szokatlan) volt, és bár az innovatív megoldás több díjat is besöpört, a felhasználókat erősen megosztotta. Mi kedveltük, de a hibáival is tisztában voltunk,"
Na ez a megoldás nekem elsőre sokkal jobban bejön, mint az általam tapasztalt, sokszor kiszámíthatatlan kapacitív kijelző. Biztos bennem van a hiba, meg kellene tanulni használni, de a SE X10 mini gazdája is erről panaszkodott két hét után is.
A BackBerry megoldást a tulaj megmutatta, és már tudtam is kezelni, nem kellett gyakorolni.
A menü szerkezete az más téma. A kijelöl és nyom számomra sokkal jobban tetszik. :C
A díjhoz egyébként gratulálok, remélem egyre több ilyen díjat söpörnek majd be a Sony Ericsson telók a jövőben, rájuk is férne!
:R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#39) talpalavalo válasza k850 (#38) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Igen no látod itt is csak az jön ki hogy kinek mi az ízlése illetve ki mit szeret!
Én inkább precízebb de gyorsabb megoldások híve vagyok, ha pontosan nyomod meg azt a kijelzőt akkor tuti hogy nem fogsz mellé nyúlni nem fogsz mellé ütni így nincs probléma!
A BlackBerry megoldása sem rossz csak feleslegesnek tartom mikor elég lenne az egyik is, hogy nyomom vagy csak érintek de a kettő együtt csak egy plusz mozdulat ami lassít, de minek...
Ez meg az én véleményem, .)

Az tuti mindketten egyetértünk abban hogy jó hogy az SE fejlődik!

(#40) Berita


Berita
csendes tag

ABszolut én is úgy látom hogy rengeteget fejlődött az SE. Az élmezőnybe került szerintem. A telefonok menüje a legszebb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.