Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) troviko


troviko
senior tag

Az egér tetszik, lehet 20 év után leváltok logitechről. Az ok, a Qi töltés. A logik nem tudják, csak a saját töltőikkel, nekem viszont nem kell még egy madzag az asztalra, az íróasztallámpám Qi töltőjével akarom tölteni. Szóval a logik felejtősek, Qi-s alternatíva kell. Ez jó l ehet. Vagy a corsair Qi-s egere.

https://www.oldtech.hu/

(#2) nyunyu


nyunyu
félisten

Ez valami újfajta módi, hogy az USB kábelt az egér helyett az egéralátétbe kell dugni?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3) vaakuum


vaakuum
addikt

Ideje lenne már olyan fogású egereket gyártaniuk, amik az ergonómiát célozzák, és nem kell a tenyeret természetellenesen kicsavarni. Nem azt mondom, hogy legyenek teljesen élére állítottak az egerek, de egy 30-35 fokos dőlést igazán rakhatnának rájuk, minden ujjra lehetne egy gomb, a nagyujj alá vagy 6 is (esetleg D-pad), meg görgő a mutató és középső ujj közé. Ráadásul sokkal precízebb mozgatást tenne lehetővé, ha nem oldalra mozgna főleg a csukló, hanem föl-le irányú vektora is lenne, mert annak a mozgástartománya amúgy is jóval nagyobb.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4) nexplo válasza troviko (#1) üzenetére


nexplo
őstag

Nem veszélyes ez a töltés? A sugárzásra gondolok. Nekem G900 és G903 as logim van de sosem vettem meg hozzá a töltő párnát. Persze az ára miatt. Kapni sem lehet kb de szerintem egy egér árában lehet. Azthiszem az IKEA-ban láttam beépíthető QI töltőket amiket be lehet süllyeszteni bútorba. Jópofa alternatíva lehet :)
Én régimódi vagyok és nekem madzagon megy fullban

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#5) sutyesz96 válasza nyunyu (#2) üzenetére


sutyesz96
őstag

:DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#6) Akula


Akula
őstag

"A gyártó a kábelektől mentes játékos környezet dicsőségét hirdeti"
Én meg nem tudtam mi az az omen, azt hittem, nem kell egyáltalán kábel se a monitorhoz, se a géphez, sehová. Közben meg csak egy egérről van szó.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#7) #65675776 válasza nyunyu (#2) üzenetére


#65675776
törölt tag

Újfajta? A4Tech-nek voltak már ilyen egerei. Vagy 15 éve. Azok mondjuk csak a padon működtek, mert semmiféle akku nem volt bennük.

(#8) nyunyu válasza #65675776 (#7) üzenetére


nyunyu
félisten

De az nem világított, meg nem volt súlyozható.

Már ezekért megéri 20x annyit fizetni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9) #65675776 válasza nyunyu (#8) üzenetére


#65675776
törölt tag

Tiszta szerencse, hogy nem lehetett súlyozni őket. Ez, és az egyéb sallangok hiánya tette lehetővé, hogy kellemesen könnyűek legyenek. Csak a pad volt túl kicsi, és a gombok elrendezése sem volt mindig a legjobb. Az A4Tech egyébként akkoriban rohadt jó egereket gyártott.

(#10) nexplo válasza #65675776 (#9) üzenetére


nexplo
őstag

Mára csak "belépő" szinten gyártanak bármit is. Egész nagy termékpalettájuk van :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#11) GoldhandRent válasza vaakuum (#3) üzenetére


GoldhandRent
őstag

mondjuk ne csuklóból mozgasd az egeret ? :U :U

-

(#12) vaakuum válasza GoldhandRent (#11) üzenetére


vaakuum
addikt

Ugye nem azt akarod javasolni ezzel, hogy a finommotoros mozgásokra sokkal kevésbé alkalmas egész alkart használjak, ha pixelpontosságú precizitás is kell az egyszerű "mozgatás" mellé?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#13) #65675776 válasza vaakuum (#12) üzenetére


#65675776
törölt tag

Alkart? Fordulj derékból!

(#14) nexplo válasza #65675776 (#13) üzenetére


nexplo
őstag

Szerintem egyszerűbb ha inkább merev karral fogod az egeret és a gurulós széket lábbal tolod odébb. Így igazából csak a láb fog fáradni :DDD :D uram atyám ;]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#15) velizare válasza troviko (#1) üzenetére


velizare
nagyúr

azt mondod, van egy occsóé' eladó logi powerplay egérpadod? :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16) GoldhandRent válasza vaakuum (#12) üzenetére


GoldhandRent
őstag

hát ha nem 24k DPI-vel használod, akkor nem nanométereket kell mozgatnod az egeret a finommotoros csuklóddal
precíz munkára én fix csukló + ujjakkal (hüvelyk + kicsi/gyűrűs) mozgatom. na az a finommotoros

csukló az hirtelen és extra rántásokra jó csak... de lehet ezzel csak én vagyok így. meg azzal, is, h semmi bajom a "normál" egerekkel :K

-

(#17) akaido válasza #65675776 (#13) üzenetére


akaido
addikt

Követelek egy csatlakozó kiépítést halántékba! :)
(Mint a Shadowrun sorozat "Rigóinál".)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.