Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Na erre kíváncsi leszek, remélem jó lesz ez az új firmware:K

Z Fold 4

(#2) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

na, ennek örülök - már az új készenléti képernyő is jó lenne...

widget? hát, a fene se tudja... :F
Nálam a FB-widget elég sok memóriát zabál, megbízhatatlan, cserébe jó (ha megy éppen)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) jety91


jety91
őstag

Remélem a led villogás bugot kijavítják

Végre újdonság :DD

(#4) Steven


Steven
addikt

éljeeeeeeeeeeeeeeeeeen :C :C :C :C

N97 widgeteket akarok!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5) -XadAnuX+ válasza jety91 (#3) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Led villogást? jaj :U

(#6) jety91 válasza -XadAnuX+ (#5) üzenetére


jety91
őstag

nem jaj, mert néha fogja magát és elkezd villogni állandóan, ha lezárom a billt.
És akár egész nap képes ezt művelni, ahoz képest, hogy a beállításokban 30perc az időlimit...

Gondolj bele éjjel milyen zavaró dolog tud lenni.

[ Szerkesztve ]

(#7) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

És mikor jutunk már el végre hogy a kedves Tré szolgáltató is elérhetővé teszi a gyárinál újabb firmwareket? :((( :W :W

(#8) evone válasza Lotusomega (#7) üzenetére


evone
őstag

Ez vajon mi?

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#9) Lotusomega válasza evone (#8) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Ez nagyon szupi lenne, ha nem Tré-mobil függő lenne a teló ;)

(#10) Zsolthy


Zsolthy
csendes tag

Mit értesz az alatt hogy a gyárinál újabb? kb 1 hónapja a t-mobile-nál is van 21-es verzió, tudom mert ott dolgozom és nap mint nap az töltöm. de ugye várni kell 1-2 hónapot a brand-elt SW-re.

Asus A8N-SLI, X2 4200+@4400+, MSI 9800 256Mb

(#11) szabi113


szabi113
tag

Kár hogy a képen egy nemlétező 15-ös szoftverről ajánlja fel a firssítést....

(#12) SlayR


SlayR
senior tag

A tesztverziós 5800-án létezett 15ös szoftver

(#13) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

énis kiváncsian várom az új firmware-t.
bár ezidáig semmi gondom a telóval, legfrissebb firmware-rel használom minden nap keményen. (teló, net, garmin, TTD stb). és hibátlan. KOPP-KOPP!
kiv vok, mitfog dobni a telón eza frisssítés...

én akkor lepődtem meg, mikor olvastam a hírt, hogy a Nokia kipakolja az XM TARTALMÁNAK jelentős részét. szinte mindent kiszedtek belőle. nemtudom, dühöslegyek, vagy ne! bár nekem minden bennevan/volt a vásárláskor. :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

Egy fórumon olvastam a firmware-ről:
- Július 10. től lesz elérhető
- Kamera minőségének javítása
- Widget alapú készenléti kijelző implementálása
- Akkumulátor tovább bírja majd

Remélem a 3. tényleg beteljesedik majd!

[ Szerkesztve ]

(#15) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

A widgetek jók lennének. :)
Meg N-Gage sem ártana... Megoldható lenne.

(#16) sheep


sheep
addikt

én a kamera javításának örülnék legjobban

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#17) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Legalább latszik, hogy próbálják tökéletesíteni, elég sok is fogy az 5800ból!:D

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#18) Zsolthy


Zsolthy
csendes tag

Remélem a hack is gyorsan kijön rá, mert nincs kedvem mindent szignózni.

Asus A8N-SLI, X2 4200+@4400+, MSI 9800 256Mb

(#19) hossszú válasza Zsolthy (#18) üzenetére


hossszú
őstag

Az hamarabb lesz :DDD
A kamera javitása és a hosszabb üzemidő már nagyon kellene. :C

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#20) Mario88 válasza hossszú (#19) üzenetére


Mario88
tag

A kamera javítása mit jelenthet? Megnövelhetik a valós felbontást is vagy csak a jelenlegi képminőségét próbálják korrigálni?

(#21) Oliverda


Oliverda
félisten

Hurrá.

A magyar Voda függő készülékek esetében kb. mennyit kell még pluszban várni a hivatalos kiadás napjától?

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22) hossszú válasza Mario88 (#20) üzenetére


hossszú
őstag

A valós felbontáson nem tudnak változtatni mivel az hardveres dolog, a képminőségen javitanak.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#23) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Na, várjuk szeretettel az új FW-t :C
Sose baj ha tökéletesítik a dolgokat :DD

(#24) Mario88 válasza hossszú (#22) üzenetére


Mario88
tag

Gondoltam hátha többet is tud, csak szándékosan visszafogták. Nem lenne nagy meglepetés. :D

(#25) Lotusomega válasza Zsolthy (#10) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Mondjuk talán azt hogy a 10.0.010-nél újabbat :((( mert nekem még mindig azt írja h ez a legújabb és nincsenek elérhető frissítések. De ah ez így megy tovább akkor lehet az lesz h le**arom a garanciát és beviszem a nokiához hogy nyomják fel rá a legújabb firmwaret mert azért ez nevetséges sztem h még mindig a 2008-12-04-es firmware a legújabb neki, miközben pont ez a telefon azon kevés nokiák egyike amiket supportol a nokia. Szóval tré-mobil sux :(((

(#26) hossszú válasza Lotusomega (#25) üzenetére


hossszú
őstag

A T-s telefonokra ingyenesen felrakják Neked a legújabb fw-t a Nokianál és még a gari is megmarad.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#27) Lotusomega válasza hossszú (#26) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Na ha ez így van, annak viszont örülök :B

(#28) hossszú válasza Lotusomega (#27) üzenetére


hossszú
őstag

Tapasztalat :) az enyém is T-s, szó nélkül frissitették, nem tudom mivel csinálták de azóta már egyszer frissitettem FOTA-val is.Most a 21.0.025 van rajta.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#29) - = Zk = - válasza hossszú (#28) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én kábelen keresztül frissítettem a T-s XM-emet. ;)
de a legújabb FW-re kiv leszek. bár én speciel mostis megvok vele elégedve:U (lehet nem veszem észre ami a hibája ennek az SW-nek...? )

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30) hossszú válasza - = Zk = - (#29) üzenetére


hossszú
őstag

A fényképek minőségével van a legnagyobb probléma, ez lesz a leghasznosabb javitás.
Alternativaként viszont létezik már hozzá egy Camera mod nevezetű progi amivel lehet javítani a fényképek minőségén, aki nem akar frissiteni az ezzel is próbálkozhat.Camera_mod_5800XM_1_0_0.zip

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#31) - = Zk = - válasza hossszú (#30) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah hát nemnagyon használom fotózásra, mivel van fényképezőm. és a kamerahangot nemlehet kikapcsolni, ha érted mire gondolok :U :B

ugyhogy nekem eza frissítés nem egetverő, köszönöm.:R
UI: deazért lementettem gépre :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32) hossszú válasza - = Zk = - (#31) üzenetére


hossszú
őstag

Nekem is van fényképezőm de az nincs mindig nálam ellenben a teló mindig és ha már a zsebemben van akkor készitsen is jó képet mert soha nem lehet tudni mikor mit kell lekapni. :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#33) - = Zk = - válasza hossszú (#32) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igaz :C
de a kamerahang végett nem használhatom :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34) hossszú válasza - = Zk = - (#33) üzenetére


hossszú
őstag

A hang nélküli fotózást is megoldották már :K

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#35) - = Zk = - válasza hossszú (#34) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:Y
how?:Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36) hossszú válasza - = Zk = - (#35) üzenetére


hossszú
őstag

Néma üzemmódra állitod és már nincs is hangja fotózáskor. :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#37) - = Zk = - válasza hossszú (#36) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemár?:Y én abban a tudatban (meg persze mondták is!) éltem, hogy nemlehet, mert a Nokia igy védi azokat, akik kerülni akarják a kompromittáló fotókat... óóó vazz :W köszönöm:R

szerk: kipróbáltam. valóban kussol:Y:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38) hossszú válasza - = Zk = - (#37) üzenetére


hossszú
őstag

No lett egy újdonsült 5800XM fotós. :DDD

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#39) - = Zk = - válasza hossszú (#38) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az biztos :C :R

szerk: ha lebukom, megmondom Téged keressenek ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40) Mario88 válasza - = Zk = - (#39) üzenetére


Mario88
tag

Várjuk azokat a lesifotókat! :DDD

Már csak az a kérdés, mennyi idő telik el a gomb lenyomása és a tényleges exponálás között. :D

(#41) Mario88


Mario88
tag

Tegyetek már majd fel képeket, amiket a camera mod segítségével vagy az új szofttal lőttetek. A jelenlegiek picit kiábrándítóak, de ha sikerül javítani, lehet mégiscsak 5800 tulaj leszek. :)

(#42) Blyan válasza hossszú (#34) üzenetére


Blyan
félisten

Ennél egyszerűbb megoldás is van.

A profiloknál ki kell kapcsolni a figyelmeztető hangokat, és akkor nincs kamerahang.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#43) FoxiestFox válasza Blyan (#42) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mondjuk azon csodálkozom hogy valaki erre még nem jött rá. :D

(#44) Blyan válasza FoxiestFox (#43) üzenetére


Blyan
félisten

Valóban. :)

Bár én sem kerestem, csak feltűnt, hogy az első bekapcsolást, tapizás, fényképezést követően, miután testreszabtam a telefont, már nem volt több kamerahang.
Nem is jutott sokáig eszembe, amíg nem olvastam valakitől, hogy zavarja, hogy mindig némítani kell, nosza megnéztem, nekem vajh miért nem kell ezzel tökölnöm, és kb 10 mp után ráébredtem önön "zsenialitásomra". :DD

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#45) - = Zk = - válasza Mario88 (#40) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egy szempillantás ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

Annak, akinek T-Mobilos vagy Vidás a telefonkja, ez segíthet a frissítésben:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#47) - = Zk = - válasza AMD ehog (#46) üzenetére


- = Zk = -
félisten

őőő...és miben?:U :B :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Jöjjön máááár.

(#49) makaveli666


makaveli666
senior tag

Hát van egy olyan rossz hírem, hogy most jött ki a v21.0.101 es firmware. még csak hong kong nál érhető el. szal nem sok reményt fűzök a v3 as szofthoz, ha mégis lesz tuti nem azokkal a javításokkal mint amivel írva van meg nem mostanába. Az új szoftról egyenlőre annyit tudunk hogy akik frissítették minimális gyorsulásról számoltak be.

(#50) hossszú válasza makaveli666 (#49) üzenetére


hossszú
őstag

Akkor minek adnak ki új softot, ha nincs benne semmi javitás? :O :W

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.