Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Én csak egyszerűen a nyelvezetüket nem értem...
Vannak ismerőseim akik eleinte azért csináltak ilyen picsás képeket/kommenteket, mert viccesnek találták...mostmár igazi ribancok.
(lehet hogy nem feltétlen tartozik ide-->) A tanulmányi eredményeik egy gimnáziumban szépen ívelt lefelé...amin én jót röhögtem, hogy mért jön utána gimnáziumba, ha nem vállal utána fakultációt és még mindíg nem tudja, hogy mit akar kezdeni az életével??!!Ott van a szakmunkásképző, vagy szakközép...állandóan balhé van abból is, hogy mi a jó nekik és a dolgok miért nem úgy vannak ahogy ők akarják, de vhogy olyan elmaradottak értelmileg, hogy lehetetlen még megmagyarázni is nekik, nem értük, hanem az osztályért van.(itt olyan dolgokra gondolok, hogy iskolámban tavaly sikerült megnyernünk az iskolai vetélkedőt és a nyertes rendezheti a köv. Feladatokat kellett kitalálni. 4emberre bíztuk az összeírtakből kiválogatni azokat amik maradhatnak. Az úgy nevezett ribancok ötletei - természetesen - ki lettek lőve és ebből lett egy hatalmas vita kerekedett, hogy ezt mégis hogy képzeli az a 4 ember és majd ők ezt megcsinálják(miközben amikor lehetett volna jelentkezni, ők meghúzták magukat vagy éppen az új sms-ket olvasgatták XY-tól)

Az ilyen emberekből mi a büdös p**** lesz??? :W

ajánlott a szánalom megtekintésére a napiszar oldala(nem reklámként, csak aki nem "vágja" milyen súlyos a helyzet :DDD )

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.