Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nomotmo


nomotmo
csendes tag

Szard már le... :(((

DIÓ!

(#2) Killing


Killing
addikt

Nem tudom,nálunk az olyan lányok csinálják,akikek körülzsongnak a fiúk.Ők pedig a középpontban vannak.
Nekem is van pár szitum:
MSN-en becenév:Csöcsös XD és ezt arra fel hogy neki nő a melle pff.....
De van még 'fogkrémízűcsokkisfagyismalccka' is.
Egooka is van.(Neki csöcsös a beceneve)
És nem utolsósorban nem tudom miért kell hozzátenni a .....hh végződést minden szóhoz pl.:Pesóóhh.
Ez olyan mintha nyögne a györnyörtől.(18+ olvasóink tudják) :D
Egyórára se tudnak azok a lányok bejönni hogy ne fogja valaki a seggüket.Aztán ha megunják és még mindig tapizzák őket akkor kiabál,meghallja a tanár és leesett pofával néz.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3) Zsoo80


Zsoo80
tag

:DD
én ezért sem vagyok fent myvipen, az iwiw is bőven sok :DDD

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#4) Csabee.


Csabee.
nagyúr

én is utálom az ilyen hozzászólásokat! Sajnos most már iwiw-en is lehet ilyen kommenteket írni a képekhez.. meg is gyűlt vele a bajom. De a másik dolog ami kiborít engem az az hogy mindenki tesózza a másikat, illetve a hülye chaten elterjed az hogy egymás anyja apja tesója húga bátyus minden egyéb zagyvaság.. tiszta szégyen ami itt folyik már..

Üdv: Csabee.

(#5) DarkByte


DarkByte
addikt

"Nagy az Isten állatkertje és túl alacsony a kerítés" :U

[ Szerkesztve ]

(#6) Gordiann


Gordiann
őstag

Idézném az 1. hozzászólást: "Szard már le..." :W :U

Amugy Myvip meg ilyen hülyeségek (lassan már iwiw is) egy gagyi semmi.
10 éves kiscsajok rákattannak. Ő dolguk.

Facebook, Myspace azért talán színvonalasabb.

[ Szerkesztve ]

(#7) anulu válasza DarkByte (#5) üzenetére


anulu
félisten

kiegészítés: ...és kevés az idomár :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) anulu


anulu
félisten

amúgy ez kb privi.hu színvonal.
azok a csajok használják, akikről le se lehet vakarni a töketlen, nyálas dizsikirályokat, lol?

amúgy igen, #1, és egyre bizonyosabb, hogy a Föld IQ-ja állandó, csakhogy egyre többfelé oszlik :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) Xirtam


Xirtam
veterán

Teljesen egyet értek a cikk írójával! Engem is kiborít előző barátnőm 2 évig voltunk együtt, és hát folyamatosan myvip buzi volt! nagyon sok veszekedést szított köztünk az a f.s közösségi oldal! Mert nem telt el úgy nap hogy új képet ne tett volna fel magáról! Amikor megkérdeztem ez mért jó neki , persze magyarázatot nem tudott adni! Szóval az egész egy agyrém!

Ezen a hét hétfőn volt egy kis időm kiültem egy parkban itt Székesfehérváron egy közeli általános iskola mellet! Amikor kicsengettek jöttek ki a 6.-7.-8. os lányok nem is fiúk hanem lányok! Első téma :

"- iszunk a hétvégén?"
"-akkor szerzel füvet?"
"-tényleg lefekszel x.jakabbal?"

Képtelen vagyok felfogni hova fajulunk el mi emberek! A nevelés hiánya, a rossz közösség vagy mi lehet ennek a hátterében???!Divattá vált a korai *szűztelenítés* undorító! :(((

(#10) Ursache


Ursache
senior tag

Még jó, hogy elfogadod a negatív hozzászólásokat ITT a Prohardveren, ahol nincsenek körömpicsa egos ribanczok... Végülis totál igazad van, mert nálam msn-en is a ~80 partnerből olyan 25-30-nak minimum ki van az írva néha-néha, hogy új kép vipen vagy ehhez hasonló. :ASD

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#11) Depression válasza Xirtam (#9) üzenetére


Depression
veterán

Csak haladnak a korral.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#12) Olcsi


Olcsi
senior tag

Ez csak egy a sok-sok idegesítő dolog közül, ami a mostani 12-19 éves korosztályra jellemző. Sajnos iszonyú nagy egoval rendelkeznek,ami nem is lenne baj, ha a megfelelő formáját választanák a kinyilvánításának. Egyszerűen ugy érzem, és szerintem ők is, hogy semmi és senki nem szab nekik határt. Nehéz ügy, és attól tartok ez még rosszabb lesz.
Ja...az említett korosztályból olvasói közül elnézést kérek, és persze tisztelet a kivételnek!

(#13) Olcsi válasza Depression (#11) üzenetére


Olcsi
senior tag

Ja, hogy ez a jövőkép? Akkor inkább ne szülessenek gyerekek! Bár azt eddig is gondoltam, hogy iszonyú nagy felelőtlenség gyereket hozni erre a világra...

(#14) robotjatek


robotjatek
tag

Egyre többen jutnak hozzá z internethez. Személy szerint mindenkivel iratnék egy IQ tesztet bekötés előtt, aki nem felelne meg, az nem kaphat netet :DD

(#15) Psychonaut válasza Olcsi (#12) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ezt kikérem magamnak! :DD
Beletartozom ebbe a korosztályba, mégis elítélem az ilyen pusszcsa-komizz-cejjetlek picsákat. Ja és ez ki is van írva az adatlapomra... :)
És köszönöm, nem kell nekem 2000 ismerős, elegek a barátaim és a valódi ismerőseim, akikkel nem csak egyszer találkoztam valahol, véletlenül.
A cikkíróval meg teljes mértékben egyetértek, elég durva hova fajulnak ezek a kis k*rvák... :((
Na peace mindenkinek

(#16) Olcsi válasza robotjatek (#14) üzenetére


Olcsi
senior tag

A szolgáltató nem örülne neki. Most gondold el! Azt hiszem jelentősen lecsökkenne az előfizetők száma!

(#17) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Fasiszta náci vagy aki ki akar rekeszteni mindenkit. Szégyelld magad.Mert te normális vagy és az már nem normális aki normális.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#18) Hunter2


Hunter2
addikt

Eltartott egy darabig mire levágtam hogy ez a "cikk" miről is szól.Lehet hogy azért mert nincsenek ilyen ismerőseim hálaistennek.

(#19) mephi666


mephi666
nagyúr

elég mély pöcegödör szintjére süllyedt már az iwiw, de a myvip 1000szer túltesz rajta... ez van... a felhasználók 90%-a közel nem arra használja, amire elvileg készült az egész rendszer... de legalább néha lehet jókat röhögni pár öntelt/beképzelt/írninemtudóde200képenpózoló "júzeren" :DD

ui: jah, mellesleg dúl a vágy az említett korosztályban, hogy híresek (celebek... blőeeee) legyenek... és annak is hiszik magukat... azt hiszik, ha van 2000 "ismerősük" (akik közül jó esetben is fél tucatnyit ismernek közelebbről és még 1-2 tucatnyit látásból), akkor az oda vezet, hogy nagy celebek meg hasonlók lehetnek... a legtöbb ilyen értelmi szintje és egója fordított arányosságban van... ha meg x év múlva eljutnak olyan értelmi szintre, hogy rájönnek, milyen idiótát csináltak magukból évekig és semmihez nem értenek, akkor jöhet majd a pia/drog/stb... az a baj, hogy a mostani 15körüli korosztály nagy része jó úton halad ehhez... (...szerintem) igazából szinte semmit nem tud felmutatni csomó "önjelölt celeb" (utánajártam kicsit a témának már), hanem jó példa: pl "cover videókat gyártanak": magyarán valakinek a zenéjére rátátognak és csinálnak rá egy ratyi videót... és az a szörnyű, hogy láttam, hogy izomból pörögnek erre a tizenéves kiscsajok... és egy ilyen ember "sztár" lehet a szemükben... :S inkább nem is írom tovább, mert kezd elkapni a harci ideg a témától... eddig meg aránylag még finoman sikerült a megfogalmazás...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Ú ez a myvip annyira szar. Kétszer töröltem magam( egyszer visszaregeltem én hülye). De ez a pokémonok gyűjtőhelye. Az ilyen kis 16 évesekkel van tele, és bár azok között is vannak normálisak, de azok pont nem regelnek oda :D Az iwiw sem sokkal, de színvonalasabb, de ott a facebook, mos tmár magyarul is tud, legjobb! Még azt nem bírom megérteni akinek 1000-2000 ismerőse van 15 éves létére, sokat láthatott már a világból, ennek mi értelme?

http://instagram.com/_doublez_

(#21) Fecogame


Fecogame
veterán

Ezzel ( is ) erősen gondolkodóba ejtettetek, hogy vajon töröljem-e magam az IWIW és a MyVIP-ről, és hagyjam-e meg csak a FaceBook-ot ( ami szerintem is sokkal jobb ).

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#22) luw2win


luw2win
őstag

Le kell szarni..., sok nyomorult van.
Amit én hallottam ismerősöktől, ami kiakaszt az a:
"imádat van, szeretés van"
:U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#23) adam320 válasza luw2win (#22) üzenetére


adam320
senior tag

Egyetértek..kicsit megjátszák a burájukat :U

(#24) Samus


Samus
addikt

Igazat adok. A korosztállyal van a baj. Én pedig csodálkozom, hogy 20 éves fejjel nem találok magamnak kicsit fiatalabb normális lányt. A normálisak foglaltak (ők biztos idomárok), a többi pedig..."komis"...mi lesz így a világgal...De ez a divat, aki pedig nem követi...az lesz@rja, mint én...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25) Magnum_


Magnum_
nagyúr

kimaradt az, hogy: a "legfontosabbak" ill. "akik számítanak" és ide becsatolva a fél osztály :D

I humbly and respectfully decline™

(#26) papa019


papa019
senior tag

Sajnos ez kezd globális problémává válni a magyar fiatalok körében...
És úgy tűnik, hogy egyre rosszabb lesz.
Amiket manapság képesek művelni a fiatalok (tisztelet a kivételnek), illetve néhány 18 év feletti társuk is, az felháborító.
Sokan mindent megpróbálnak megtenni, hogy ők legyenek a középpontban és sajnos ehhez egyre rémisztőbb eszközöket keresnek...
Például normális dolog az, ha valaki temetőben fotózkodik - éppen a sírokra feküdve - , meg hasonlók?
Vagy egy közösségi oldalon meztelenül mutogatják magukat a 14-15 éves lányok....

#9 Xirtam - Az "iszunk a hétvégén" téma egyre nagyobb divat. Bár nem tudom megérteni, hogy mi ebben a jó. :W Elmegy este valahová, nem tudja, hogy miként jut haza, és következő nap, héten azt hajtogatja, hogy "húúú de jó volt az este, de jól beb*sztam".

Én már azon a véleményen vagyok, hogy nincs jobb dolguk a fiataloknak, unatkoznak és ezért csinálnak ennyi butaságot.
De az ilyeneknek azt kívánom, amit mephi666 írt a HSZ-ében (#19). Majd 20-25 évesen döbbenjenek rá, hogy mekkora idióták voltak... Bár ahogy jelen pillanatban állunk, valószínűleg akkor sem fognak :O

(#27) nomotmo válasza Samus (#24) üzenetére


nomotmo
csendes tag

Vagy csak te vagy lúzer és nem találsz senkit magadnak...

DIÓ!

(#28) brumesz válasza nomotmo (#27) üzenetére


brumesz
aktív tag

várj, várj, kitalálom...az említett korosztály említett csoportjába tartozol? ;]

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#29) ádikácska válasza Ursache (#10) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Nekem van olyan ismerősöm aki fiú, de ugyanúgy ki van neki írva, hogy :"új képek vipen, komi pls" :W :O

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#30) Blaymoira válasza ádikácska (#29) üzenetére


Blaymoira
csendes tag

Nemlehet nembe sorolni eljátsza ezt mindenki sajna mert ilyen az ismerettsége(fail).

(#31) Xirtam válasza brumesz (#28) üzenetére


Xirtam
veterán

Egyetértek veled, de ezzel a hozzáállásával sokáig nem fogja a többi fórumozott boldogítani! ;)

(#32) total90


total90
veterán

Teljesen egyetértek a cikk írójával, engem is zavar, hogy az üzenőfalon napi "x" hozzászólásból a 90% az, hogy "írjatok komikat". Jó cikk ezt terjeszteni kell, hátha ráébrednek, hogy mi a lényeg :DD :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#33) papa019 válasza total90 (#32) üzenetére


papa019
senior tag

Sajnos a ráébredés nem valószínű, hogy megtörténne, volt már pár próbálkozás erre nézve, de egyik sem érte el a célját :D
De tényleg nagyon jó a cikk. :R

(#34) Tomate


Tomate
veterán

Mit akartok? MyVip tele van igényes emberekkel. :))

Csak erős idegzetüknek... ;)

Ez csak ilyen csepp a tengerben szintű kiemelés egy ismert oldalról. De ilyenekkel van tele a MyVip. :) Amúgy nem baj, mert legalább jókat lehet rajtuk röhögni :D

Fent vagyok én is bár normális keretek között, de úgy veszem le, hogy akkor láma vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

(#35) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Én csak egyszerűen a nyelvezetüket nem értem...
Vannak ismerőseim akik eleinte azért csináltak ilyen picsás képeket/kommenteket, mert viccesnek találták...mostmár igazi ribancok.
(lehet hogy nem feltétlen tartozik ide-->) A tanulmányi eredményeik egy gimnáziumban szépen ívelt lefelé...amin én jót röhögtem, hogy mért jön utána gimnáziumba, ha nem vállal utána fakultációt és még mindíg nem tudja, hogy mit akar kezdeni az életével??!!Ott van a szakmunkásképző, vagy szakközép...állandóan balhé van abból is, hogy mi a jó nekik és a dolgok miért nem úgy vannak ahogy ők akarják, de vhogy olyan elmaradottak értelmileg, hogy lehetetlen még megmagyarázni is nekik, nem értük, hanem az osztályért van.(itt olyan dolgokra gondolok, hogy iskolámban tavaly sikerült megnyernünk az iskolai vetélkedőt és a nyertes rendezheti a köv. Feladatokat kellett kitalálni. 4emberre bíztuk az összeírtakből kiválogatni azokat amik maradhatnak. Az úgy nevezett ribancok ötletei - természetesen - ki lettek lőve és ebből lett egy hatalmas vita kerekedett, hogy ezt mégis hogy képzeli az a 4 ember és majd ők ezt megcsinálják(miközben amikor lehetett volna jelentkezni, ők meghúzták magukat vagy éppen az új sms-ket olvasgatták XY-tól)

Az ilyen emberekből mi a büdös p**** lesz??? :W

ajánlott a szánalom megtekintésére a napiszar oldala(nem reklámként, csak aki nem "vágja" milyen súlyos a helyzet :DDD )

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#36) CounterBoci válasza Tomate (#34) üzenetére


CounterBoci
senior tag

A másik oldal: [link] [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) biker_kolee válasza nomotmo (#27) üzenetére


biker_kolee
csendes tag

Kedves barátom. Én is 20 éves vagyok, mint Samus. Hasonló problémával küzdök én is. És nem azért, mert lúzer volnék, hanem azért, mert van egy bizonyos szint, ami alá nem adom. Nekem nem kell a város legnagyobb ribanca, meg olyanok, akiket végigpróbált már mittudomén hány ember. Szimplán egy NORMÁLIS barátnőt szeretnék én is.

De ha csak oltani, és "szard már le" kommentet tudsz írni, akkor ezexerint önálló véleménnyel nem rendelkező, a korosztályba tartozó szánalmas kis lúzer vagy. :)

(#38) Tomate válasza CounterBoci (#36) üzenetére


Tomate
veterán

Az elsőt ismertem a másodikat nem... Hatalmas :)) Főleg a kommentárok a képek mellé- :))

(#39) Magnum_ válasza biker_kolee (#37) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Azért azok a lányok se rosszak egyszer meg még ötször :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#40) Móci


Móci
addikt

Valóban kaksi rá jó vastagon, ez a fiatalság. Néha is elszörnyülködöm az embereken, de nincs mit tenni. Hogy mi lesz itt 10-20 év múlva...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#41) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Egyetértek a cikkel. Nekem is van egy pár ilyen ismerősöm és az a legszomorúbb az egészben, hogy már fiúk is kezdik ezt (lányoktól valamennyire elnézem, de azért rájuk is csúnyán nézek)... A másik amit nem szeretek, hogy minden ismerősüknek írnak MSN-en amellett, hogy még személyes üzenetként is kinn van hát pff... Plusz myVIP és iWiW üzenőfalra is kiírják nehogy véletlenül valaki ne tudja meg...

Az értelmi színvonalhoz annyit hozzáfűznék, hogy nekem van egy olyan ismerősöm aki 16-17 évesen már egy, de lehet hogy több plasztikai műtéten is átesett már (egy biztos volt)... Képzelhetitek mi lesz belőle...

(#42) biker_kolee válasza Magnum_ (#39) üzenetére


biker_kolee
csendes tag

Egy percig sem mondtam ezt, legalább van skilljük. :DDD

Deeee ha lehet, akkor kihagynám. Autóból se jó, ha sok a tulajdonos. ;) :D

(#43) cizoe


cizoe
őstag

Az egész a tipikus "előbb ér el az optikai kábel a faluba, mint kultúra" eset eredménye...

Méghogy internet-közmű, isten óvjon... :O :Y

[ Szerkesztve ]

(#44) biker_kolee válasza Tomate (#34) üzenetére


biker_kolee
csendes tag

Az első képen szereplő egyén odajár a (mostmár) volt sulimba (érettségi rulez)...

(#45) tildy


tildy
nagyúr

Sikeres ember nem lehet, aki myvipezek, tiniribik és 20 alatti menőcsávók oldala.
20 fölött nem is nagyon tudok olyanról aki ott regelve lenne.Wiwen meg hála égnek nem ilyen a helyzet, de a színvonal csökkenése már ott is látható.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ez igazán beférhetett volna személyesbe is.
A vip kezdetektől ilyen, az iwiw meg kezd ilyen lenni.
Engem nem zavar, mindig is lesznek hülyék, akiknek ezek a dolgok hozzáratoznak a társadalmi kapcsolataik ápolásához.. ő bajuk. :)

(#47) FoxiestFox válasza tildy (#45) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én 20 fölött vagyok, és fent vagyok vipen.
Viszont csak 9 ismerősöm van, de legalább mind normális.. :)

(#48) Magnum_ válasza tildy (#45) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én sehol sem vagyok fenn ilyen kapcs. épitőn...

I humbly and respectfully decline™

(#49) For357y


For357y
aktív tag

Azért nem csak az internet tehet erről, én úgy gondolom, hogy sok esetben a Viva, és társai által sugárzott agyzsibbasztó IQ-light műsorok is(lásd: 16 éves picsogó picsák Ferrarival szülinapra[Sweet Sixteen], Dugnád vagy sem?[Sexi vagy nem?] meg ott vannak még a playboyos ribancok is, annak nem tudom mi a címe).

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#50) #41635072 válasza Tomate (#34) üzenetére


#41635072
törölt tag

Csak nem napiszar.com? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.