Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cbr688


cbr688
senior tag

érdekelt volna a méretarányos kép, így semmi értelme...

(#2) kcsa


kcsa
veterán

Remélem a nokia nem lesz olyan mulya és támad... Méretarányos kép az Apple jogászait se érdekelte :D

(#3) sandreew válasza kcsa (#2) üzenetére


sandreew
csendes tag

A Nokia nem perel senkit. Hamarosan jön a hír, hogy az Apple kéri a Nokia Lumia 800, 900 és 920 betiltását, mert azok az új iPod nano-t másolják :DDD :DDD

(#4) crey


crey
MODERÁTOR

Basszus Andante... legalább te ne legyél flame keltő, ráadásul még hülyeséget is írsz...

Az iPod nano sorozat nem most kezdte ezt a kívűl szögletes, belül lekerekített fekete káva vonalat...

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5) hemaka válasza crey (#4) üzenetére


hemaka
nagyúr

ipod nano mindig is így, vagy hasonlóan nézett ki, én sem értem a Nokia-s összehasonlítást... :U

(#6) KoPy89 válasza crey (#4) üzenetére


KoPy89
tag

Ha nem lenne regi Ipod nano, akkor siman ra lehetne huzni, hogy koppintas, ugyanakkor a termek kategoria sem stimmel, mert telefon es media lejtszo nem ugyanaz.
Igy szerintem nem lenne eselye a nokianak a perrel :(


forras

crey: nem mondom, hogy perelni kellene, de az akkor mar "dogoljon meg a szomszed tehene is" elvbol kiindulva raferne az applre is egy hasonlo buntetes. Ha mar a szabadalmi rendszer egy bullshit. Abban szerintem egyet ertunk, hogy azon kellene valtoztatni az USA-nak.

[ Szerkesztve ]

(#7) crey válasza hemaka (#5) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Tegnap került szóba az iPhone 5 topikjában, hogy ez úgy néz ki, mint a Nokia Lumia.

Kopy89: miért kellene perelni? Elég volt már ezekből a "szabadalmi" perekből, már az Apple vs. Samsung pernél is azt mondtam, hogy a vezető bíró volt a hülye, hogy nem zavarta a picsába haza az egész bandát.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Szerintem nagyon jól néznek ki ellenben az I5 el , de egyiket sem venném meg, csak ha hozzám vágnák :))

Finn the human

(#9) Zirowe


Zirowe
nagyúr

2012 legnagyobb innovációja: a csuklópánt! ;] ;] ;]

Nano "hasonlóság" pedig durva.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10) KoPy89 válasza Matada2.3 (#8) üzenetére


KoPy89
tag

Nekem speciel a regi Nano jobban bejon, hasznaltam egyet egy hetig, elegge jo.
Az uj tul nagy es felesleges, ha van egy jo mobilod. Ha pedig nagyon multi mediazni akarsz, akkor meg erdemesebb egy tabletet venni. Bar biztos van olyan ember, akinek ez az arany kozeput :)

(#11) (An)Dante válasza crey (#4) üzenetére


(An)Dante
őstag

Egyáltalán nem a flame keltés volt a cél. Finomítottam a bekezdésen, viszont továbbra is úgy gondolom, hogy az új, nyújtott dizájn sziluettje a N9-re vagy a Lumia modellekre emlékeztet.

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#12) Matada2.3 válasza KoPy89 (#10) üzenetére


Matada2.3
veterán

Én is ezt akartam még írni. Nekem volt 2 évig 4es touchom de az akkori (defym) mellet nem volt létjogosultsága és eladtam.

Finn the human

(#13) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Azt felfogtatok trollok hogy az egyik egy telefon a masik meg egy "zene lejatszo"?

(#14) kristof83 válasza (An)Dante (#11) üzenetére


kristof83
aktív tag

Úgy tartanám igazságosnak ha egy előző generációs iPod Nano is ott lenne az összehasonlító képnél. :R
Igaz akkor úgy tűnhet, hogy a régi Nano-t másolja az N9, ami nem lenne olyan flame keltő... :(((

(#15) HuMarc


HuMarc
addikt

Tetszene, de az ára sajnos nem hiszem, hogy tetszeni fog, mire ide elér :( :(

Visszavonom :DD :DD Az Apple oldalán 100 000 Ft-os árcímke van rajta. Az nem is olyan borsos, mint amire számítottam

[ Szerkesztve ]

(#16) zotyesz66 válasza mazsi1911 (#13) üzenetére


zotyesz66
őstag

De különben a shuffle is így néz ki, csak más arányokkal és kijelző nélkül.

(#17) kristof83


kristof83
aktív tag

Egyébként az új Touch nagyon nagyon szép!
Simán szebb mint az új szifon, én ezt tettem volna meg az új iPhone-nak, de ez kb minden évben így van, hogy a Touch szebb mint a Phone.
Gondolkodom is rajta, hogy egy sima teló plusz új Touch kombóval járok majd inkább mint az 5-el..... :U

(#18) (An)Dante válasza kristof83 (#14) üzenetére


(An)Dante
őstag

Mint mondtam nem a flame keltés volt a cél, csupán egy észrevétel. De a két eszköz eleve nem ugyanarra a piacra készült.

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#19) kristof83 válasza (An)Dante (#18) üzenetére


kristof83
aktív tag

Oké, értettem.....csak mások is értsék majd, mert szomorú ez az állandó sárdobálás!

(#20) Retekegér válasza mazsi1911 (#13) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Hűha, akkor szólj már almáéknak, mert ők élelmiszerboltot is perelnek...

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#21) icecave válasza kristof83 (#17) üzenetére


icecave
nagyúr

Szerintem is nagyon szép, ki sem merem számolni, meddig tartott,mire végre elhagyták a f*ngtól is karcolódó króm hátlapot, az ujjlenyomat gyűjtés okozta "vizuális orgiáról" nem is beszélve...

(#22) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

illetve az iPhone 5-ben megismert 5 megapixeles kamera került LED villanóval együtt.

Naah...

A touch miért kapta vissza a wifihez szükséges műanyag vackot a hátuljára? Az elrontja az összképet...

A csuklópántot meg majd meg lehet venni 5990 Ft-ért...

[ Szerkesztve ]

(#23) vhunor


vhunor
őstag

Az előző nanot pont azért vettem, mert kicsi és van rajta klipsz, ami futásnál kiváló. Az újban viszont van BT, amivel meg a zsinórt kukázhatnám. Franc.

(#24) fatallerror


fatallerror
addikt

javítsátok a hír végét mert mint már mások linkelték ez a nano dizájn már régóta van

don't tell me what i can't do!

(#25) icecave válasza -Valinas- (#22) üzenetére


icecave
nagyúr

Muszáj, fém a hátlap...

(#26) joey04 válasza kcsa (#2) üzenetére


joey04
titán

apró probléma, hogy a nano előbb kapott ilyen külsőt, szóval max az Apple támadhatna, de nem fog, az ismert megállapodások miatt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) matchbox_ válasza Retekegér (#20) üzenetére


matchbox_
csendes tag

aztakurvaeget :D:D:D:D:D

én azért elvenném a szabadalmi perekhez való jogot tőlük pár hónapra, ha már ennyire akadékoskodó barmok. vagy kivetnék rájuk valami bírósági különadót. vagy zaklatási per? hú mennyi jó ötletem van @.@

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 710

(#28) dani3l


dani3l
őstag

Tenyleg szepek ezek az uj Podok, ellentetben az uj iPhonenal, föleg a Touch tetszik.. Nano kicsit felemas erzeseket kelt, de az sem rossz..

#12 Matada2.3: en pedig pont a HTC-m melle vettem fel eve egy Touchot, amit napi rendszeresseggel hasznalok is. Raadasul nem is ez az egyetlen iPod, amit napi rendszeresseggel hasznalok.. Szoval azert van ezeknek letjogosultsaga. Uj Nano mondjuk tenyleg olyan, hogy multimediazni eleg kicsi, viszont az erintökijelzö miatt szerintem kevesbe praktikus pl edzeshez, stb.

(#29) gerilee válasza fatallerror (#24) üzenetére


gerilee
aktív tag

De a Nokia védette le... ;]
Nokia „Phi” – a formaterv levédetve

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#30) csabibmx


csabibmx
tag

Még a szöveget sem olvastam és az "összehasonlító" képig se jutottam el amikor az ugrott be,hogy:Nézd már ezek a Nokiát másolják.? :Y
Aztán az összehasonlító képnél láttam,hogy a szerkesztőnek is feltűnt.
Megjegyzem láttam korábban Nano-t de akkor ez meg sem fordult a fejembe. :N
Azzal viszont egyet értek,hogy a Touch szép lett és ilyennek kéne lennie a Phone-nak is,már csak a színválaszték miatt is. :K

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#31) gerii válasza (An)Dante (#18) üzenetére


gerii
addikt

Másik totyikba írtam már hogy a 4G-s nano iPod után lett az N9-nek ez a kinézete, a ház gyakorlatilag ugyanaz az alu héj szerkezet, tehát a Nokia ment utána az Apple-nek, most pedig fordítva, szóval kronológiai sorrendben:
4G nano
N9
...
Lumia
új nano -ez a mostani

Nem vitából írom én se, csak szerintem így lehet. Talán nem fognak annyian "perelni" a topikban.

(#32) fatallerror válasza gerilee (#29) üzenetére


fatallerror
addikt

az nem jelent semmit attól még más csinált előbb ilyet :K jog ide vagy oda, látod a szemeddel :] legalábbis emlékeim szerint a nano ilyen külseje előbb volt

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#33) lexter00


lexter00
őstag

Ha márciusba kijutok Amerikába akkor veszek egy Ipod táccsot :D Kipróbálom már hogy mire ez a nagy őrület!

(#34) FragMaster


FragMaster
addikt

Azért ez a táccs kellemes lett.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#35) fatallerror válasza lexter00 (#33) üzenetére


fatallerror
addikt

ehhez miért kell amerikába menni? xD

don't tell me what i can't do!

(#36) atike


atike
nagyúr

Érdekes. Na ez az amire nekem nincs szükségem. Vagy telefon, vagy tablet. De tuti van rá igény... :)

A Nokia nem pereli majd be az almát a színválasztás miatt? :U ;]

Szerk: most olvasom a hsz-eket, más miatt is perelhetnének... :D

[ Szerkesztve ]

(#37) (An)Dante válasza fatallerror (#24) üzenetére


(An)Dante
őstag

.

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#38) gerilee válasza fatallerror (#32) üzenetére


gerilee
aktív tag

Mostanában nem nagyon olvastál Apple-Samsung perekről. Érdemes lenne utánanézned, hogy az amerikai szabadalmi rendszer hogyan értelmezi a ki csinálta meg előbb - ki védette le történetet...

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#39) lexter00 válasza fatallerror (#35) üzenetére


lexter00
őstag

Nem ezért megyek de ha már kint vagyok miért ne jussak hozzá olcsóbban :D

(#40) zotyesz66 válasza (An)Dante (#37) üzenetére


zotyesz66
őstag

Mint már írtam, a Shuffle-nek ugyanilyen jellegű a háza (leszámítva a kijelzőt), az meg jóval régebbi mint akár az N9, akár a nano.

(#41) lmisi válasza zotyesz66 (#40) üzenetére


lmisi
senior tag

Tök mindegy ki volt elöbb, az a lényeg ki védette le by idiotic USA patent system.
No és ezzel nyert pert az alma is :Y

(#42) HuMarc válasza fatallerror (#35) üzenetére


HuMarc
addikt

Mert kereken 30 000 Ft-al olcsóbb, mint Magyarországon...

(#43) (An)Dante válasza zotyesz66 (#40) üzenetére


(An)Dante
őstag

Igazából inkább nem írok semmit, mert még úgy jön ki, hogy szándékosan keltem a feszültséget. Vagy hogy valami bajom van az Apple-el...

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#44) tDr1v3r válasza (An)Dante (#37) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az iPod nano 6G még mindig 2010-es. :D Keress már rá... a lapcsaládon is írtak róla tesztet.

Per meg nem lesz, a Nokia MS bérenc, az MS meg pacsiba van az Apple-el.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#45) fatallerror válasza (An)Dante (#37) üzenetére


fatallerror
addikt

végül is mind1, ugyanúgy néznek ki szóval vki fog perelni :D gáz már ez a pereskedés dehát ez van.
várom h mikor védetnek le bizonyos szabadrúgástechnikákat a fociban játékosok :DD

#42) HuMarc: ja mert ott csak asszem 7% az áfa de ha behozod ide kikell fizetned a mienket kivéve ha ajándékként "veszed"

#38) gerilee : nem olvasod el amit írok szóval mind1 :]

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#46) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez milyen undorító nokia koppintás? Főleg apple-től? aki minden kis hasonlóságért perel? Olyan szavakat le tudnék írni, de féltem az accom
Hihetetlen bunkóság, képmutatás, undorítóak

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#47) zotyesz66 válasza enginev3.0 (#46) üzenetére


zotyesz66
őstag

esetleg, ha visszaolvasnál...

(#48) fatallerror válasza enginev3.0 (#46) üzenetére


fatallerror
addikt

na szép kis közösségépítő vagy :DDD hogy írhatsz ilyeneket közösségépítőként? ;]

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#49) Pete55555


Pete55555
addikt

6g iPod nano: Release date 2010 aug - forrás
Nokia N9 : announced on June 21, 2011 - forrás

Ennyit erről.

...Szeretem leracsniztatni...

(#50) crey válasza (An)Dante (#43) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Bocsánat, nem akartam, hogy rossz színben tűnj fel...
Csak meg akartam előzni, hogy itt is elkezdődjön a flame war, mert már unom, hogy minden topikban ez megy... :(

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.