Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoltn


Zoltn
senior tag

Csak nekem van Borderlands érzésem? :D

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2) #21346560 válasza Zoltn (#1) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nekem is! No meg Falloutos ;]

(#3) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Rohadt jól néz ki, de nagyon ilyen nem is tudom, hogy mondjam...usa agymosó atmoszférája van.Ez a mindenen a cukormáz meg az élet egy vidámpark feeling ez nekem nem jön be, sőt inkább gusztustalan mint egy zsírtól csöpögő sajtburger. Ilyen nagyon mekis, nagyon giccses, nulla tápértékkel. Az 1-nek is úgy álltam neki, hogy milyen jó játék lesz aztán nem tudtam eldönteni, hogy valami arcade autóversennyel vagy egy valóságshow szimulátorral játszom-e. Kb 1 hét után érdektelenségbe fulladt azóta se vettem elő.

(#4) Šolaire


Šolaire
veterán

Nekem az első rész világa a hibáival együtt is bejött. Kiváncsian várom ezt a részt. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#5) mg1992mg válasza Šolaire (#4) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Ugyanez itt. Imádtam az első részt, de a vége számomra kicsit csalódás volt.. :) De ezt nagyon várom! :)

(#6) Šolaire válasza mg1992mg (#5) üzenetére


Šolaire
veterán

A vége fura volt. Olyan érzésem volt hogy nincs befejezve. Kár érte. Remélem ebből a részből többet kihoznak.

“Praise The Sun” \[T]/

(#7) atike


atike
nagyúr

Jónak tűnik.

(#8) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Nagyon jó game lesz. Ez a grafika valami brutál...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#9) hombre[EU] válasza VinoRosso (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem a Bethesda B kategóriás art designerei dolgoznak a Rage-n, a Doomon pedig pedig a nagykutyák :) elég bazári az összkép

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#10) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A grafikája elég harmatos.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#11) Mamuska


Mamuska
őstag

Tényleg egy kicsit ilyen cukormázas a játék, de nekem még így is tetszik. Szerintem majd megveszem az első komolyabb akciónál.

(#12) batman91


batman91
őstag

Engem nem fog meg egy kicsit sem, nagyon eltértek az eredeti Rage-től. Pedig nagyon imádtam azt, minden hibája ellenére is. Ez inkább a darálásról fog szólni, de arra meg ott van a Doom.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#13) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Hát azért a Borderlandsben kellett krepegtetni hosszú másodpercekig is sima mobokat, a Rage2-ben azért jóval funabbnak tűnik a shooter mechanika, és grafikailag is fejlettebb mint a Borderlands1-2. Bár sem a posztapokaliptikus világok sem a shooterben autózás nem a kedvencem, de mégis nekem tetszik, a Doomot is kijátszottam már vagy 5-ször, és nem a felejthetetlen sztori miatt ;] (Bár egy Doomhoz még azzal se volt gond szvsz, akár lehetne egy akciódúsabb mozifilm alapja is.)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#14) Ryder62 válasza VinoRosso (#3) üzenetére


Ryder62
őstag

Akkor mit mondanál a Far Cry New Dawn-ra? A rózsaszínre festett fegyverekkel lődözöl a rózsaszínű virágok között a mezőn, rózsaszín ruhás alakokra.

Úgylátszik most ez a trendi.

[ Szerkesztve ]

(#15) VinoRosso válasza Ryder62 (#14) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem annyira a színekkel van bajom, írtam is, hogy kinézetre jó. A kiberpunk is pl kifejezetten a kedvencem, de azt is lehet stílusosan csinálni mint a Cyberpunk 2077-et. Az nem tetszik amit kifejez, ez a megalomán, minél feltűnőbb, minél hivalkodóbb, kihaénnem ízlésvilág amit sugároz magából a játék.
Ez a slam is tipikusan ilyen, nem olyan a harci elem, hogy valami ötletes, fineszes eszközt ad a kezedbe, hogy kicsit használd az eszed játék közben (ellnpl Prey, Dishonored, Bioshock), á nem. Menj oda az ellenhez, b.sszál egy k.rva nagyot ököllel földre, azt majd a lökéshullámtól kifekszenek. Épp csak az hiányzik a végéről, hogy elüvöltse magát a főhős karakter, hogy touchdown, meg verje utána a mellét mint egy gorilla, az lenne az i-n a pont.

Esetleg paródiának jó lenne, mint pl ebben.

(#16) #78687232


#78687232
törölt tag

Elsőre, sőt másodjára sem fogott meg a játék, most viszont valami változott, egyre inkább kezd érdekelni. Sok helyen az első részt érzem, a színvilága lesz annál sokkal erősebb. Még akár előrendelés is lehet belőle.

(#17) Ryder62 válasza VinoRosso (#15) üzenetére


Ryder62
őstag

Agyat már régen nem kell használni a játékokban. Ez a game a fiatalabb korosztályt célozza meg, olyan is lesz a játékmenet. A FC5 meg kifejezetten egy vicc. Iszonyat könnyű, hogy a 8-10 éves is végig tudja játszani.

Hozzá kell szokni, hogy rapid játékok korában élünk, egy átlagos játékos nem akar egy terület felfedezésével, kifigyelésével bajlódni. Beront mint Rambo, szétlő mindent, örül magának, fizet a DLCért mert am tök jó gém ám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.