Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) lukacr


lukacr
tag

Szerintem meg semmi másra nem jó az oldal, mint a rendvédelmi szerveknek egy bazi nagy adatbázis, a fényképemmel a személyes adataimmal és a kapcsolatrendszeremmel, főleg mióta azt is meg kell adni, hogy az adott embert honnan ismerem.

(#52)



aktív tag

én is fennvoltam iWiW-en meg myvip-en is de feleslegesnek tartottam azt le is töröltem magam róla. nem tudom hogy mi a jó benne pedig minden egyes ismerősöm használja

Már 16 éve itt :)

(#53) DeltaPower


DeltaPower
őstag

a cikk átolvasásától kezdve amíg eljutottam a hozzászólások végére, mindössze 7 db connection resettel ajándékozott meg az iwiw.
eddig jó volt, mert mindenki ott volt fent, bár azért marhára haragudtam, mikor összenyomták 1024-re, aztán egyre több és több reklám, na és a magenta színű üzenőfal...
valóban egyre több ember lép le onnan, szétszélednek a hasonló oldalakra, ha már a wiw egy rakás ... lett. ha nem lesz jobb átalakítás után se, akkor én is búcsút mondok neki.

u.i. még 2 connection reset, amíg ezt leírtam.
(mod) hejesírás és +1 CR

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#54) domi007


domi007
őstag

iWiW-vel sztem is nagyon sokat kéne tenni, hogy jó legyen, hiszen alapjaiban lett elbaltázva a program:
Lassú (rossz, optimalizálatlan kód-->leterheli a szervert), bugos (ha nem törlök rendszeresen cookikat, akkor nem hajlandó betölteni magát sehogysem), sérülékeny, támadható (elég megnézni amikor kilistázod az ismerőseidet az URL-t!! Hogy néz már ki?? Aztán a login.jsp forráskódja (mármint amit ctrl-u-val látni lehet) agyrém az is)

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#55) Timyyy válasza eXodus (#20) üzenetére


Timyyy
őstag

Hát ezzel a képpel 95%-ban egyetértek, a maradék 5% a kedvenc topikok, mert nekem nincs olyan, semmit se olvasok ott... szóval enyhén szólva is gááááz....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.