Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gave


Gave
addikt

A nyomorek keresojet javitanak ki, habar mar nem vagyok felhasznaloja.

(#2) fekeandras


fekeandras
őstag

Úgy is törölni szándékozom magam eme becses oldalról.Kezd kicsit myvip ízű lenni az egész.gagyi.

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Ideje már valami modernebb ruhát ráhúzni. :)

(#4) F e Z o


F e Z o
veterán

Kaphatna egy normális szervert is, mert néha tetű lassú,
vagy nem telik a T-...... cégnek rá?
Meg kiküszübülhetnék az ajax error hibát is.....

H2O über alles!

(#5) Tomcat válasza fekeandras (#2) üzenetére


Tomcat
őstag

Osztom a véleményt és valószínűleg én is törölni fogom magam az iwiw-ről hamarosan. A myvip-vel és a milgram-mal már végeztem korábban. :)

[ Szerkesztve ]

Tomcat

(#6) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Én azért nem törlöm magam, de egyre szarabb az egész ahogy van. Tele van a halálnak sem kell felesleges funkciókkal, minden hülyeséget lehet már véleményezni. Minek?

Elvesztette már a régi feelingjét, régen tök jó volt, azt tudta amit kell. Most tele van reklámmal, és már ez is CSAK arról szól hogy valaki gazdag legyen. És azért zavar a sok reklám mert ki kell kapcsoljam az ADBlock +-t hogy visszaigazolhassam hogy valaki ismer, vagy bejelöljek valamit mert különben blokkolja a felugró ablakot, amiben be kell(ene) jelölnöm honnan ismerem az adott személyt. :C Hú, ez hiányzott az életemből.

Eddig minden nap felmentem, de amióta ilyen gányolt-tákolt lett az egész azóta csak havonta 3-4-szer.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) -Atis-


-Atis-
tag

Mitől új arc ez? Ugyanaz, mint a régi...

(#8) ttower


ttower
aktív tag

messza -> messze

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#9) Tomcat válasza Apollyon (#6) üzenetére


Tomcat
őstag

Amíg a régi változat volt én is naponta látogattam, de ami mostanában van azt már nekem sincs kedvem csak maximum hetente látogatni. 1-2 hét illetve ha üzenetem jön valakitőla akkor belépek de volt olyan is hogy 2 hónapig nem voltam bejelentkezve. Egyszerűen zavar már a sok reklám és a sok apró kacat a képernyőn. AdBlock nekem is van.

Tomcat

(#10) Bici


Bici
félisten

Én azóta szeretem mégiscsak az IWIW-et, amióta regeltem a fészbúkra. Na, az aztán a siralom. Sok jó ötlet, de nem látok ki a sok reklámból, és ott nem is mindig lehet tudni, hogy mi a reklám, és mi nem.

(#6) Iscariah: Operát próbáld ki! Én azt használom, és semmi IWIW reklám, csak maximum íz. :D

Nem tudom, hgy a FF-os adblock+ tud-e url maszkot értelmezni, de ha igen, akkor próbáld ki ezt a kettőt beírni:
http://*.adverticum.net/*
http://*.etargetnet.com/*
Nekem ez letilt minden reklámot, és műxik minden fontos cucc.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#11) Apollyon válasza Bici (#10) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Okés köszi kipróbálom!

A véleményem ettől függetlenül nem változik :U Mert most már nem a közösségről szól, mert bizony ennek ez VOLT a lényege...
De mindegy is, kiváncsi leszek azért az új dizájnra hogy milyen lesz. Vagy úgyis mondhatnám hogy a fejlesztők tudnak-e lejjebb süllyedni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#12) kételkedem


kételkedem
addikt

Remek új alkalmazások vannak!
Kedvenc tv műsorom, kedvenc zeném már csak a kedven ételem és a kedvenc állatom hiányzik, vagy a kedvenc színem! :C

Sajnos már tényleg nem arról szól, ami miatt regisztráltam valamikor. A fiókom az osztálytalálkozó megtartásáig él, aztán törlés :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#13) Prof01 válasza F e Z o (#4) üzenetére


Prof01
veterán

Egyetértek. :K :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#14) Bici


Bici
félisten

Én azt nem értem, hogy mi vele a baj? Régen mitől volt jobb, mint ma?
Oké, eléggé elhanyagolják a sebességet, és a kereső működését, de régen sem éppen az ellenkezőjéről volt híres.
Az a baj, hogy nem fejlődött? Ez íg yvan, de rosszabb nem lett ettől - szerintem.
Mire értitek, hogy csak a pénzről szól? Sok reklám? Naés, letiltom.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15) Flame_


Flame_
tag

Hmmm. Hónapokkal ezelőtt a kilépésemet az iwiwről akkor több ismerősöm is "Hát te hülye vagy!" kijelentéssel nyugtázta. Ezzel bizonyos szempontból magam is egyetértek, így nem is agyaltam sokat rajta. Olvasgatva a kommentjeiteket úgy látom, hogy elégedetlenségemmel - vagy inkább: azzal, hogy beláttam, hogy felesleges nekem - nem vagyok egyedül.

Az iwiw tényleg ennyire hányadék megítélésű lenne, vagy csak akiknek bejön, azok nem írnak? (Netán nem olvasnak IT Cafét?) Vagy csak a szinte szokásos "Rohadt népszerű, tehát fikázom - közben én is fent vagyok, de azért annál inkább szapulom és magyarázom, h na mostmár mindjárt törlöm magam."?
Senkit nem buzerálni akarok, csak tényleg érdekelne.

(#16) Flame_ válasza Bici (#14) üzenetére


Flame_
tag

Nekem speciel az volt a döntő, hogy egyáltalán nem éreztem közösséginek a közösségi oldalt. Greasemonkey bevetésével is több facepalmot hozott, mint egyebet. Személy szerint szükségét sem éreztem. Kb. ezek.

Meg valahogy mindig hülyén éreztem magam, amikor ilyen "magamról" és hasonló részeket kellett kitölteni. Aki ismerkedős portálnak nézte, azt nem érdekelte, hogy más meg nem nézi annak. Hogy ez nekem valahol a személyes szférám, és nem. Máskor meg volt általános iskolás osztálytársam reagált úgy, mintha online felszedni akarnám... pedig tényleg csak az érdekelt, hogy ő ekkor és ekkor járt-e éppen ezen ofő osztályába, mert a profiljába nem írt iskolákat.
Most az ilyen random és indokolatlan jelölések visszamondására küldött "Baszódj meg!" válaszüzeneteket, a "bulizni és ismerkedni szerető" huszonéves modellányok megdöbbentő felülreprezentáltságát (és aztán még megdöbbentőbb üzleti ajánlatait ;) ) és hasonló apróságokat hagyjuk is. Ezek tényleg olyan dolgok, aminek köze nincsen a rendszer üzemeltetőihez. Legalábbis közvetlenül biztosan nem. De azért hiányoltam valami irányelvet a színvonal vagy a hangulat tekintetében. A hangulatmétert meg pont lesz4rom.

Szóval nekem a hátam közepére nem kell plusz egy állatkert, abból így is van elég :) Hogy az új oldal miben más, mint amit én talán fél éve vagy mikor ott hagytam, azt nem látom. Esetleg valaki?

[ Szerkesztve ]

(#17) Apollyon válasza Flame_ (#15) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én régen tényleg tökre bírtam, jó volt nézegetni, de most hogy tele van vágva mindeféle hülyeséggel így már kényelmetlen használni.

A reklám az egy dolog, de most már túl sok és nagy mennyiségű a reklám.

Az a baj, hogy van egy jó dolog, és elragadja a marketing, emiatt elveszi a varázsát. Fejlesztés az tényleg nem sok van a haszontalan dolgokat leszámítva. Egy változás aminek örülök és a már marketing korszákan fejlesztették, az a klubok létrehozása. Így most már csak igazi emberek vannak az ismerőseim között. Ill. az ismerősök közötti szűrés is jó, de ez eddig is elvárható.

Valamilyen szinten megértem, viszont nem örülök annak hogy már nem lehet e-mail cím alapján keresni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#18) SP!T


SP!T
addikt

Elég tré.. Lassú fos az egész oldal. És ezen akarnak fejleszteni? Kit érdekel a kinézet, ha használhatatlan? Én sokszor be sem tudok lépni, mert nem jön be az oldal, vagy csak huszadik frissítésre jön be. Kereső? Az végképp nulla. Nem baj ha csúnya, ha gagyi! Csak műűűködjön, mert az oldal nagyon jó lenne!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#19) #00809728


#00809728
törölt tag

Hy!

Igazából az oldalra ráférne egy TURBOSÍTÁS.Régen sokat logtam rajta de már egyre kevesebbet.Felőllem lehet egy traktor is az elején..... :DD

(#20) eXodus


eXodus
őstag

(#21) LaMotta


LaMotta
aktív tag

Az mindig rajtunk áll, hogy miket használunk ki egy oldalból...
Azért mégiscsak ez az az egyetlen magyar oldal, ahova mondhatni szívesen felregisztrálja magát az ember... És így a legjobb hazai kapcsolattartó rendszer. Speciel jó látni, "olvasni" az ismerősökről, akikkel különböző okok miatt nem vagyunk napi kapcsolatban, hogy mi van velük.
A kinézet változásnak pedig örülök, eléggé kopottas, régi módi már a jelenlegi.
A másik meg, hogy pl. én is csak rutin feladatokat végzek rajta. Bejelölés elfogadása.. És néhai levelezések. Jó ez...
Törölni magunkat erről az oldalról, csak mert ezzel "kemény legény vagyok", miután ott voltak hónapokig, évekig... Vicces :).

(#22) Oliverda


Oliverda
félisten

Nekem egy ideje gyorsabban csökken az ismerőseim száma mint nő. Mondjuk már amennyi szemét van rajta nem csodálkozok azon hogy sokan a törlés mellett döntenek. Amúgy meg Facebook rulez. Az legalább összehozza az embereket és bizonyos esetekben szórakoztató is...ellenben az iWiW... :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#23) LaMotta válasza eXodus (#20) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Ez jó volt :)! Tetszik és igazad van :).

Más: Azért azt a Facebook-ot majd megnézem egyszer ;)...

(#24) Bici válasza Oliverda (#22) üzenetére


Bici
félisten

Mitől jobb a fészbúk? Szerintem, ott a közös falon mérhetetlen sok a szemét. Alig lehet kiválogatni az értelmes fejleményeket...
Ráadásul az aztán tényleg dugig van reklámmal, vagy az idióta kütyük népszerűsítésével, és letiltani sem lehet őket. Az fő a baj, hogy legtöbbszöl pont úgy néznek ki, mint az, aminek a helyükön kellene lenni, így egy csomószor majdnem félrekattintok.
Én a kettő közül inkább az IWIW-et választanám még így is, hogy ilyen elavult. Ott legalább le lehet tiltani a szemetet.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#25) South Velen válasza eXodus (#20) üzenetére


South Velen
addikt

Ez tetszik. :D
Mondjuk nálam az üzenőfal is kék színt kapna.

(#26) Draken válasza LaMotta (#21) üzenetére


Draken
őstag

Teljesen egyetértek veled. Nekem sem a kedvencem, régebben sokat látogattam, de valahogy talán ráuntam, meg ez az igénytelenség az oldallal. Talán jobb lesz :)

(#27) Pompi válasza Oliverda (#22) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Nekem egy ideje gyorsabban csökken az ismerőseim száma mint nő. "

Szintén zenész. Azt mondjuk tiszta bukás, hogy a mai napig nem voltak képesek megoldani, hogy erről értesítőt kapjon az ember. Pedig jó lenne tudni, hogy ki dobbantott, mi volt az utolsó elérhetősége ilyesmi...

Feel Good Inc.

(#28) Draken válasza Pompi (#27) üzenetére


Draken
őstag

Gondolom ilyen még a felújított változatban sem lesz. Myvipen mutatja hogy ki törölt, pedig az is egy trágya :)

(#29) Oliverda válasza Bici (#24) üzenetére


Oliverda
félisten

Egyrészt lehet szűrni (ha jól tudom az iWiW esetében nem) másrészt szerintem pont ez az egyik ami jó benne. Az ismerősied szinte minden lépését láthatod, attól kezdve hogy új képet raktak fel egészen addig hogy egy harmadik számodra ismeretlen személy bejelöli őket egy fotón. Beszúrhatsz linkeket, videókat, képeket, stb. Ez már tényleg international nem úgy mint az iWiW (ami max. a nevében az). Mi pl. ámerikaiakkal dolgozunk együtt és jópárat megtaláltam már rajta. Természetesen ha raknak fel fotókat valami kinti céges megmozduláskor akkor azokat is azonnal látom, aztán azzal a lendülettel viszem is be az irodába hogy kollektíven jót röhöghessünk rajtuk. :D Bárkinek bármilyen lépését kommentezheted, de tényleg bármint és baromi egszerűen. Ennek (is) köszönhetően sokkal egyszeűbb és gyorsabb futó kontaktus teremtened valakivel mint mondjuk az iWiW-en ahol max. egy privát üzenetet küldhetsz vagy írhatsz az üzenőfalra. Már elég sok zenekarnak van fent hivatalos szekciója, és ha felveszed a "fan" státuszt akkor kapod a legfrisseb update-eket új klipekről, túrnéról, stb.

A Friend Finder része is nagyon jó. A Gmail-es, MSN-es, stb címlistádat is átnézetheted vele és ha van találat akkor szól. Pl. tud flickr-ről is feedelni ha szeretnéd.

A reklámokról meg annyit hogy én most ránéztem az oldalra és egy darab reklámot sem látok a főoldalon. Semmi animált banner vagy hasonló.

Szvsz összességében sokkal nagyobb fun mint az iWiW. Egy igazi közösségi site.

Ja, és jóval kevesebb a tróger hülye mint az iWiW-en. :D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#30) South Velen válasza Draken (#28) üzenetére


South Velen
addikt

Firefox + iwiw tools megmutatja. Mellesleg tényleg elég gáz, hogy nincs benne alapból.

(#31) Cathfaern válasza Pompi (#27) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Arra nem gondoltok, hogy nem törölték magukat, csak titeket az ismerősök közül? ;]

(#32) Bici válasza Oliverda (#29) üzenetére


Bici
félisten

Ezek szerint ez is ízlés dolga.
Az én ismerősem IWIW-en teljesen normálisak, viszont Facebook-on mást sem látok, csak hogy ki milyen kvíz baromságot töltött ki, és mi lett az eredménye.
Nyilván attól is függ, hogy kinek milyen ismerősei vannak. Én pl. sosem vennék fel munkahelyi barmokat az ismerősem közé.
A személyes email címemet úgysem tudja átnézni, mert nem ismert szolgáltatónál van.
Persze, az jó poén, hogy sok francot lehet a közös üzenőfalra rakni, de az én ismerősem általában csak romantikus állatságokkal szórják tele - fiatalok és 70%-ban nőből vannak.

Reklám:
Én egy alkalmazás használata közben két reklámot is láttam, az egyikből kettő is volt. egy alul, egy felül.[link][link]
Volt már olyan is, hogy nem láttam rendesen a sok reklámtól a lényeget.
Példa - össze-vissza, tagolás nélküli oldal. De volt már ennél nagyobb is a káosz, csak most hirtelen ezt tudtam generálni.

A facebook-on még sosem sikerült reklámot tiltanom, mert a facebook.com domain-ról jön mind, és sok hasznos tartalmat is blokkolnék vele. Persze, ha van ötleted, akkor jöhet. :D

Az iwiw reklámokat meg pofon egyszerű tiltani:
Opera blokkolójába be ezeket, és kész:
http://*.adverticum.net/*
http://*.etargetnet.com/*

A ff-os Adblock+ is biztos tudja.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#33) hemaka válasza eXodus (#20) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nálam csak kitérdekel, meg relámból állna úgyanígy :(
Najó, az azért érdekel, hogy kinek van épp a szülinapja/névnapja, amúgy nagyon nem szórakozok vele.
Főleg így, hogy van amikor 5ször rá kell frissíteni, hogy hajlandó legyen betölteni valamit a böngésző a szerverükről... :U
Egy dolog van, amiért még nem töröltem az iwiw-ről (is) magam, mert már csak ott vagyok fent. :D

[ Szerkesztve ]

(#34) Oliverda válasza Bici (#32) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem az ismerőseimmal van a gond.

A kvíz baromságokon gyorsan át lehet lapozni de vannak köztük viccesek is és természetesen az eredményt is lehet kommentezni.

Szvsz a Facebook-on (legalábbis számomra) más, szabadabb jelentése van az ismerős szónak. Illetve az oldal tulajdonságainak köszönhetően itt már tényleg lehet ismekedni is akár.

"A személyes email címemet úgysem tudja átnézni, mert nem ismert szolgáltatónál van."

Ha jól emlékszek Outlook address book-kal is elboldogul. Iletve egészen pontosan:

Microsoft Outlook 2000 and above. Microsoft Outlook Express, Thunderbird, Apple Mail and others.

Ezt miért nem lehetett már 3 éve belerakni az iWiW-be? Ja, hogy ott már a mail cím alapján történő keresést is letiltották... :U

A linkelt reklámok pedig bizonyos 3rd party kiegészítő alkalmazások velejárói.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#35) Bici válasza Oliverda (#34) üzenetére


Bici
félisten

Nem használok klienst. Webmail-t használok.
De amúgy sem szeretem, ha bármi/bárki turkál a cuccaim között.
Nem hátrány, hogy erre nincs lehetőség, mert úgysem tudom szinte egy ismerősöm email címét sem - nem is szoktam nagyon email-ezni személyes ügyben, arra ott az msn. Az meg szinte soha nem egyezik az email címmel.

Szerintem az email címre keresést, és annak kiírását, hogy ki törölt az ismerősei közül azért mellőzték, mert - szerintük - adatvédelmi aggályokat vet fel. Valahol olvastam erről nemrég.
Nem értek egyet vele, ebben Nektek adok igazat. Aki fosik attól, hogy megtalálják, az regeljen egy másik email címet külön e célra!
Aki meg nem vállalja fel, hogy a másik megtudja, hogy törölte a listájáról, az meg nyúl. ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#36) "B" válasza Pompi (#27) üzenetére


"B"
tag

Ez engem is érdekelne,nem rosszindulatból vagy azért hogy miért töröltél he? :DDD csak szimplán jelölnek értesítő-törölnek értesítő..ennyi.. :)
Bár ha kevesebb ismerősöm van,nyílván azért van mert törölték magukat iwiwről mindenestül..nemhiszem hogy csak engem x-eltek le.. :DDD mivel ők jelöltek be..nagyrészt :U :DDD

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#37) Pompi válasza Cathfaern (#31) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

De végülis ez is benne van a pakliban, de attól még küldhetne róla. Mindenről küld, bejelöltek - visszajelöltek - visszavonta a jelölést - üzenet - erről miért nem tudnak értesíteni?
És ha már az értesítésről. Ez a [keresztnév] üzenetet küldött / ismerősnek jelölt stb. subject forma marha informatív. Telefonra kapom az e-mail értesítőt, de ebből nem derül ki semmi, ennyi erővel azt is írhatná, hogy "valami történt, lépj be" :)

Feel Good Inc.

(#38) Oliverda válasza Bici (#35) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem hiszem hogy lenne különösebb félnivaló emiatt, de persze ezt döntse el mindenki maga. Nem kötelező a használata. Anno még 2005ben amikor regisztráltam az iWiW-re elég sűrűn látogattam és sok időt töltöttem el az oldalon. Manapság már csak akkor nézek fel ha kapok valami értesítést... A Facebook esetében ez nálam pont fordítva történt.

Mondjuk egy statisztikára baromi kíváncsi lennék. Szerintem egy hónapban már több a törölt felhasználó mint az új.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#39) #16820480 válasza Bici (#32) üzenetére


#16820480
törölt tag

ha blokkolod a

http://sochr.com/*

domaint, akkor a kvizeknél eltűnik az alsó és felső reklám. az oldalsó engem nem zavar, nem ugrálós, mozgós képekből van.

a facebook főablakában viszont nincs szinte egyáltalán reklám (vagy ha van is, akkor azt az adblock megoldja). mondjuk ez az új nézet kicsit fura nekem, túl sok helyet foglalnak az egyes elemek. de amúgy jó, meg egészen testreszabható.

az iwiw ilyen szempontból katasztrófa. már régen nem látogatom rendszeresen, és ezután sem fogom, mert az új design is katasztrófális... olyan bohócmintás, semmi elegancia nincs benne, még egy színsémát sem tudtak rendesen összerakni.

igazából facebookra a kvizek miatt regisztráltam, de mostmár sokkal többet használom, mint az iwiw-et, annak ellenére, hogy nincs ott annyi ismerősöm. de ahogy írta itt Oliverda is, sokkal inkább közösségi oldal, nem egy idióta üzenőfalban merül ki az egész.

(#40) daninet


daninet
veterán

szerintem egy tartály lett az egész ami az idiótákat gyűjti... nem vagyok rasszista de a raj/emó/homokos emberekből elegem lett....régen normális emberek normális profilokat csináltak, mamár 14éves kislányok rakják fel meztelen/félmeztelen képeiket... persze joguk van hozzá mert az ugy nem működne hogy te-te és te nem jöhetsz iwiw-ezni...de ez azért mégis...
az meg a másik hogy naponta bejelöl egy szolárium vagy egy tornacsarnok ismerősnek...
katasztrófa...
a myvip mégnagyobb fostartály :DDD

mod: nincs bajom a melegekkel csak ne írják tele az üzenőfalat hogy: "sok új képcsi a profilomon nézzétek!" ésakkor ilyen majdnem női ruhában rúzsos szájjal pózol...
énsem teszek fel olyan képet miközben a barátnőmmel szexelek csak azért mert hetero vagyok.... szóval értitek..ugyanígy a többi kategória...

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#41) Morden24 válasza daninet (#40) üzenetére


Morden24
nagyúr

"sok új képcsi a profilomon nézzétek!" ésakkor ilyen majdnem női ruhában rúzsos szájjal pózol...

A meleget a travival ne keverjük már, és egyiket sem kéne a wannabe identitászavaros minitinivel :)

Mellesleg miért kell meglepdni ezen az egészen. Az iwiw mindig is szar volt, mint honlap, közösség meg sosem volt, egyébként is, kell a francnak. Arra jó, hogy összegyűjts egy halom embert, akinek évente egyszer talán üzensz, aztán csókolom.

Sectumsempra - For Enemies

(#42) Oliverda válasza daninet (#40) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez sajnos úgy igaz ahogy leírtad. Már legalább 2 éve el kellett volna kezdeni az oldal átalakítását de sz@rtak rá. Csak foltozgatták, pontosabban inkább csak próbáltak. Engem a fix 1024-es felbontás implementációja is kiakasztott kissé. Egyébként már az én fejemben is megfordult hogy törlöm magamat a francba. Van egy-két (valóban) kellemes emlékem az oldallal kapcsolatban és talán már csak ez tart vissza.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#43) D1Rect


D1Rect
félisten

Súlyosan érint a kérdés, a BUÉK-os körlevelekre is február végén válaszoltam....(akkor jelentkeztem be...) :))

(#44) Bici válasza #16820480 (#39) üzenetére


Bici
félisten

Köszi, kipróbálom.

Hogy jöttél rá?
Én is próbáltam az oldal forrásából kitalálni, de nem jutottam dűlőre, annyira nem értek hozzá. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#45) #16820480 válasza Bici (#44) üzenetére


#16820480
törölt tag

az adblock felajánlja az összes blokkolható elemet, és amikor egyet kijelölsz a listából, akkor azt mutatja, hogy milyen elemnek felel meg az oldalon. :) nálam működik, szerintem nálad is fog.

(#46) Bici válasza #16820480 (#45) üzenetére


Bici
félisten

Igen, műxik.
Én operát használok, ott nincs ilyen felajánlós funkció, viszont ha beírom, akkor a műxik.
Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#47) #16820480 válasza Bici (#46) üzenetére


#16820480
törölt tag

nincs mit!
mondjuk más játékoknál más banner lesz. cska így a délután játszogatva még hozzá kellett adjam a

http://iwatch.dreamhosters.com/*
http://ads.socialreach.com/*
http://rya.rockyou.com/*

domaineket is. de az az igazság, hogy nekem 2 mozdulat iltani egy reklámot, nekik meg sokkal több összerakni egy újat... :)

(#48) Bici válasza #16820480 (#47) üzenetére


Bici
félisten

Oks, köszi, ezek is bekerülnek a listába. :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#49) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Úgy félig meddig elolvastam a topicot és látom naggyából az hozzászólok többsége nincs megelégedve az iwiw-vel.
Nekem fenn van az iWiW Tools valamint az AdBlock Plus és semmi bajom nincs az iwiw-vel. (Az Adblock Plus csak azért van fenn, mert gyorsabban blokkolja a reklámokat, mint az iWiW tools, meg úgy nem ugrál az oldal ha az AdBlock Plusra bízom a reklámeltávolítást.) Próbáljátok ki, sok remek funkciója van, többek között a törölt kapcsolat figyelés is. :)

(#50) Plazer


Plazer
őstag

Üdv.

Ha valakinek van fölösbe egy Iwiw meghívója legyen szíves küldjön egyet az adatlapomon szereplő e-mail címre.

Köszönöm.

:R

Plazer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.