Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kiki89


kiki89
aktív tag

Igencsak érdekes. Még a végén valami jó fog ebből kisülni. :))

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#2) oceanrush


oceanrush
senior tag

Hol lehet elorendelni? :)

(#3) saelin


saelin
veterán

Drága, de ha mindazt amit beígérnek problémamentesen tudja, akkor megéri.

Ezt jól megfogalmaztam! :B

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) Xaels


Xaels
félisten

Jól néz ki, jól csengő a belbecs is, de kérdés, hogy ezt bírják-e majd tartani ha nagy lesz rá az igény.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

és hány méter hálózati kábelt mellékelnek a csomagban?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#6) assemble válasza oceanrush (#2) üzenetére


assemble
addikt

[link]

A 600 dollaros opcio mar elfogyott, 830-ert van.

(#7) kengyel


kengyel
nagyúr

Komoly kis gépezet, de az ára "még" nem semmi :)

kengyel

(#8) k.kristof válasza assemble (#6) üzenetére


k.kristof
őstag

Számolj még rá 30 dollárt postaköltségre, ha nem az USA vagy UK területén élsz.

(#9) kisgergelyb válasza oceanrush (#2) üzenetére


kisgergelyb
csendes tag

itt tudod előrendelni, de ez tulajdonképpen nem is rendelés, hanem itt igyekeznek összekalapozni a projkthez szükséges 32M dollárt. Gondolom ha nem jön össze, akkor visszakapod a pénzed (?) A 600 dolláros készülékek one-day-only-k voltak és elfogytak, már csak 830 dollárosak vannak, amire még rájön a 30 dolláros szállítási költség.

(#10) k.kristof válasza kisgergelyb (#9) üzenetére


k.kristof
őstag

Igen, ha nem jön össze határidőig a kért összeg, mindenki visszakapja a pénzét. Ezen felül miután kézhez kaptad, egy hónapon belül visszaküldheted, visszakérve az árát (természetesen a postaköltséget bukod, de a pénzed nagy részét visszakapod).

(#11) oceanrush válasza assemble (#6) üzenetére


oceanrush
senior tag

Koszi! kisgergelyb neked is!

(#12) Blyan válasza k.kristof (#8) üzenetére


Blyan
félisten

830 dollárnál már nem oszt nem szoroz az a 30 usd szállítási költség.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13) assemble válasza k.kristof (#8) üzenetére


assemble
addikt

Nem azon fog mulni :DDD

(#14) k.kristof válasza Blyan (#12) üzenetére


k.kristof
őstag

Persze, de nem árt tudni, hogy akkor annyival kell támogatni a gyűjtést, a hozzászólásokban is rengetegen vannak, akik utólag tették hozzá.

(#15) HuMarc válasza oceanrush (#2) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát erről már lecsúsztál :DDD 600$-ért jobb lett volna, mint 830$-ért. De még így is olcsóbb, mint pl. egy iPhone 5, vagy SGS4, vagy BB Z10.

(#16) Crytek


Crytek
veterán

Ezeknek a csúcshipermodern cuccoknak akkor lesz valami értelműk is ha valaki feltalálja a hosszú üzemidejű aksikat.Mert használat mellett 8 óra az semmi max .

Next PC Upgrade: 2022

(#17) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Szép ez a készülék. Kéne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18) atike


atike
nagyúr

Bejövős. Eléggé.... :)

(#19) kriszpontaz válasza Crytek (#16) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Indiegogo.

Silicon-anode Li-Ion battery

(#20) Buga0404


Buga0404
csendes tag

Hiba1 a cikkben: Nem az előrendelők kapják meg 600 dollárért, hanem akik az első 24 órában beszállnak a buliba.

Hiba2: Aki most nem rendel, az lemarad az Ubuntu Edgeről. Nem lesz külön megvásárolható, csakis most lehet megvenni!

Hiba3: Nem négymagos processzor lesz, hanem a leggyorsabb többmagos ami elérhető a kiadás előtti pillanatokban.

[ Szerkesztve ]

(#21) Sn00k válasza kriszpontaz (#19) üzenetére


Sn00k
veterán

Igen, nekem is azon akadt meg a szemem az akksin, ,arra leszek én nagyon kíváncsi...

3njoy the Lif3

(#22) 15115


15115
tag

A ramot eltekintve többi nevetséges, már most minden megvan hozzá
A régi s3-asom egy p4-es szintjén van számítási kapacitásban, egy p4-es gépre meg simán fel lehet tenni az asztali verziós ubuntut, igaz az nem arm alapú, de azt kell lefordítani meg egy agyonanimált amerikai kreténeknek szánt egyszerűségű menürendszert alá tenni és kész...

Nem az ubuntu ellen vagyok, sőt a kedvenc linux disztibúcióm, de azt nem értem egy mobil rendszernek minek kell ilyen mértékű hardware, mi az is...n fa..a az aminek kell? Multiprocesszusnak nem, videónak nem, program nem, játék nem

(#23) k.kristof válasza 15115 (#22) üzenetére


k.kristof
őstag

Olvasd el a projekt célját: ez nem csak egy mobiltelefon, ha belerakod egy dokkolóba, akkor monitorral, egérrel, billentyűzettel teljes értékű asztali számítógép lesz. Ahhoz pedig kell ez a hardver (ami ráadásul nem is végleges specifikáció, lásd processzor).

(#24) 15115 válasza k.kristof (#23) üzenetére


15115
tag

Én pontosan minden egyes vásárló meg fogja venni a dokkolót?
A másik, arra amire a legtöbb ember használja a gépét elég az előző generáció csúcsmodelje is, mert facebook, kicsi netezés, filmezés, kikapcs

(#25) User64476


User64476
őstag

Nagyon jó a cucc! Remélem ezen is a terminálból kell majd megoldani mindent, meg driver támogatás hiányában lemondani az eszközök felének a működéséről. Mi értelme?

A jó irány a surface lenne, abból sem az RT hanem amin egy teljesn win8 fut, tisztességes procival. Azt tényleg lehetne akár külső hangkarival használni, meg rádugni ezt-azt (ELM327 adapter, stb.)

(#26) k.kristof válasza 15115 (#24) üzenetére


k.kristof
őstag

You can use the desktop wherever you can find a standard HDMI screen,

Nincs részletesen kifejtve, hogyan is képzelik el az asztali működést, de ez alapján valószínűleg elég egy HDMI kábel a monitorra kötéshez, a többit meg gondolom vezeték nélküli perifériákkal lehet megoldani.

A HUP-on egyébként válaszolgat az egyik fejlesztő a kérdésekre, ő történetesen Magyarországon is járt júniusban, és egy Samsung Nexus készüléken be is mutatta a rendszert az érdeklődőknek.

(#27) 15115 válasza k.kristof (#26) üzenetére


15115
tag

A lényeg ugyanaz marad mindegy mit mond

Telefonon senki sem fog nekiállni 15 a4-es oldalt körmölni, vagy rákötni bt/wifi -s billentyűzet/egér párost és netezni... ezért fölösleges ilyen erős hardware, az ilyen tevékenységre van céleszköz kifejlesztve, neve tablet, abban megértem hogy miért van szükség 4-8-12-147.6 magos soc-re, több giga ramra, de a telefont nem fogom megérteni

(#28) razzorr


razzorr
őstag

Kb.valahogy én is így látom a jövőt. Egész nap zsebünkben a teló, este hazamegyünk, bele a dokkolóba és kész az asztali gép,amin lehetne még egy projektor is,így tv funkciókat is betölthetne. Szvsz ilyen lesz majd a jövő.

(#29) leslieke válasza 15115 (#27) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

TV-re kötve miért ne gépelhetne bárki 15 oldalnyi A4 oldalt? Nem elég nagy a kijelzője?? :F

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30) HuMarc válasza 15115 (#27) üzenetére


HuMarc
addikt

"Telefonon senki sem fog nekiállni 15 a4-es oldalt körmölni, vagy rákötni bt/wifi -s billentyűzet/egér párost és netezni..."

Tévedésben élsz. Attól, hogy te nem csinálsz ilyet, mások még igen.

"tablet, abban megértem hogy miért van szükség 4-8-12-147.6 magos soc-re"

Itt nem sok embert hat meg, hogy te mit értesz meg, és mit nem, de ne trollkodj :U

[ Szerkesztve ]

(#31) blade zte


blade zte
őstag

Árig boldogan olvastam. Mindegy, majd a xiaomi m3-ra csak rámegy valahogy egy ubuntu touch, mint az atrixra. :DDD

De komolyan 800 dollár? :Y Majd legalább visszatart, hogy addig várjak a telefon vásárlással. :DDD

Oppo find 7 astro black

(#32) Eastman


Eastman
őstag

...na, ha nem vigyázok akkor lesz majd egy okostelefonom. :) Addig kiszolgál a mostani.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#33) joey04


joey04
titán

Nem olyan drága ha jobban belegondolunk. Ahogy a Padfone széria sem az. Már persze ha valóban kihasználjuk a lehetőségeit.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) edward2


edward2
addikt

Teljes mértékben felejtős. Tény, hogy jobban bízok egy ubuntu fejlesztő brigádban mint a többi crowd fundingos cuccban, de akkor is.

Egyetlen pozitív példát se láttam még crowd fundingból kijönni ezért maradok inkább szkeptikus. Per pillanat annyit látok, hogy forumokról megpróbálták összeollózni az összes geek kívánságát, de más kérdés ezt képesek lesznek-e megvalósítani.

(#35) jacis


jacis
nagyúr

Én a Nexusom már így (monitor+bill+egér) használom egy ideje és ha otthon vagyok egy teljes értékű asztali PC-t tudok belőle varázsolni ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#36) edward2 válasza jacis (#35) üzenetére


edward2
addikt

Írhatnál róla egy logout bejegyzést :)

(#37) CharlieDrop válasza razzorr (#28) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Egyetértek, jó irány :)

bár én kevesebb vasat tennék bele ésa külső dokkolóba némi co-proci jellegű cuccot, több rammal és háttértárral.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#38) jacis válasza edward2 (#36) üzenetére


jacis
nagyúr

Lehet, hogy írok egyet... :)
Ez nem is jutott eszembe :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#39) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

zafír kristály üveg. hm. drágább órákon van ilyen. ismertek más telefont is, ahol ilyen az üveg?

(#40) Tóni bácsi


Tóni bácsi
csendes tag

Jó az irány, tetszik. Eddig nálam ez jelenti azt, hogy mobil eszköz:).

Aki a legnagyobb közöttetek, az legyen a többi szolgája. (Mt23,11)

(#41) #06658560 válasza Keil Walker (#39) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha jól tudom az Ulysse Nardine-nal együtt fejlesztett telefon (márkát nem tudom) ilyen volt. Tag Heuer telefonok esélyesek még, s egyéb különlegességek. De már volt.

(#42) HuMarc válasza jacis (#38) üzenetére


HuMarc
addikt

Ubuntu, vagy Android fut rajta?

(#43) Ádám16


Ádám16
addikt

A jövő.

(#44) Crytek


Crytek
veterán

Ja és ami nonplusszultra pozitívum nem csicska 5 meg 6 colos téglafon lesz mint a többi f*s

Next PC Upgrade: 2022

(#45) edward2 válasza Crytek (#44) üzenetére


edward2
addikt

Remélem érzed, hogy pár milliméteren kardoskodsz (5" esetében).

(#46) Crytek válasza edward2 (#45) üzenetére


Crytek
veterán

4 colosom is elég égő a farmerba láttam már 5 colos bumszlit inkább a halál!

Next PC Upgrade: 2022

(#47) HuMarc válasza edward2 (#45) üzenetére


HuMarc
addikt

Több, mint egy centi az nekem nem pár milliméter. És egyébként a legtöbb embernél pont ezen az egy-másfél centin múlik, hogy egy telefon kényelmes-e, avagy nem.

(#48) edward2 válasza HuMarc (#47) üzenetére


edward2
addikt

Ennél a telefonnál úgy tűnik 1 centi aztán a végső terméknél majd meglátjuk mennyi is az annyi.

Csak úgy mellesleg röhögnöm kell amikor emberek a 4.3" mellett kardoskodnak, hogy az még használható méret amikor a legtöbb 4.3"es kijelző közel pár milliméteres eltérést eltekintve ugyanakkora tokban van benne mint a 4.7" illetve 5" telefon. Sok ismerősöm lepődött már meg amikor látták a N4em hogy szerintük az nagy aztán az SGS2 mellett fingnyi volt a különbség de a képernyő meg sokkal nagyobb...

Az meg hogy kinél min múlik. Pár éve még a 3.7" volt az óriási telefon.

(#49) HuMarc válasza edward2 (#48) üzenetére


HuMarc
addikt

Ja, olvastam nemrég egy SGS-es tesztet, amiben leírták, hogy mekkora tepsi :))

Persze, nem csak a kijelző méretétől függ a telefon mérete, pl. a 4,3"-as Motoroláknak olyan keretük van, hogy akkorák, mint a legtöbb 4"-os, de nagy általánosságban *kijelző átmérője* + ≤5 mm×2 = telefon előlapjának átmérője, szóval a a kijelzőből nagy eséllyel lehet következtetni a telefon méretére.

[ Szerkesztve ]

(#50) Kasya válasza HuMarc (#49) üzenetére


Kasya
nagyúr

GBS az meg mi? Vagy GPS?

A kép csak illusztracio, vagy ez a jelenlegi formaterv?

Tetszik az elkepzeles, a piaca meg kerdeses.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.