Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem egy fehér Tisza cipőm van, 2004-ben vettem. Idén elvittem cipészhez, mert a sarka szétjött. Meg lett mentve a cipő, még nem megy nyugdíjba. Ne aggódj, jó kis csukák ezek :)

(#2) madstunt


madstunt
addikt

Jól néz ki.
yolan fórumtárssal azt tapasztaltuk hogy a quicksilverek sokáig bírják pl.

(#3) EczkE


EczkE
addikt

A Tiszák nagyon jól bírják, de iszonyat sokba kerülnek. :F

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Armahun


Armahun
addikt

Nos, őt vettem: Miért mi ez, személy? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5) Magnum_


Magnum_
nagyúr

középiskolás fiúnak jó cipő ez.

Eczke: ágyból-cipőből jót kell venni, mert vagy állunk, vagy fekszünk ;]

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#6) kovsol


kovsol
titán

miért mibe került ez a cipő?
én mindig kb az ilyen 8-10e Ft-os tartományból veszem a cipőimet és mindig bírják 1-1.5 évig legalább, van amikor 2 -t is bírt, pedig 100kg fölött vagyok így kapja a terhelést is, míg öcsém hazavág mindent 4-5 hónap alatt akármit kap

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#7) EczkE válasza Magnum_ (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Lol! :DDD De nem mondasz hülyeséget. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#8) anjani182 válasza Magnum_ (#5) üzenetére


anjani182
őstag

Jók ezek a cipők, mert 20-25 ezerért megveszik őket, és 1-2 év alatt tönkre mennek. A gyártók ebből élnek, a fiatalokra alapoznak, ezek menő sportcipők, nem csak ez a márka, szinte minden gyártónak van ilyen fazonú cipője.

Nem mondom, nekem is van ilyenem Adidasban, kettő is. De messze nem mindennapi használatra találták fel ezeket a sportcipőket...

Forever and ever, let's make this last forever.

(#9) Gergő_ válasza kovsol (#6) üzenetére


Gergő_
őstag

cca. 20k
az enyém is 5 éves és szinte újnak néz ki

(#10) Tulipanti


Tulipanti
tag

Nos úgy látom, jó tapasztalatok vannak. :) Remélem az enyém is kibírja jópár évig. :)

Arni: Gondoltam, hogy ebbe valaki bele fog kötni... :)) Én a táskáimra ai az ő jelzőt használom, megszokás. :)

kovsol: 21.990ft volt. :U

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#11) Magnum_ válasza anjani182 (#8) üzenetére


Magnum_
nagyúr

legtöbb mai cipő nem bir ki egy évet.. ráadásul jobb, ha több cipőt hord az ember.. igen, ez is pénztemető dolog,mint miden más. ezért nem veszek (sőtmár alig veszek :U ) pólókat,mert pár mosás, aztán mehet takarítós rongynak.

I humbly and respectfully decline™

(#12) eastsider válasza Tulipanti (#10) üzenetére


eastsider
nagyúr

a Tiszák nagyon jól bírják, miindenkitől ezt hallom.. nekem még csak 1-2 hónapos, de kva kényelmes.. jó benne a betét nagyon. jól választottál:)
amúgy üdv a klubban
nekem Ő van:

[ Szerkesztve ]

(#13) Tulipanti válasza eastsider (#12) üzenetére


Tulipanti
tag

Igen, tényleg nagyon kényelmes. :)
Köszi! :)
A tiéd is jól néz ki. Igazából sok tetszett, vettem volna még párat. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#14) Magnum_ válasza Tulipanti (#13) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ezek a féle-fajták nem tetszenek?

I humbly and respectfully decline™

(#15) Kolondrum válasza Magnum_ (#14) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ezt én mondom: NEM tetszenek neki!
Jézusom már...

(#16) Magnum_ válasza Kolondrum (#15) üzenetére


Magnum_
nagyúr

na mondd, mi a baj?

bocs, hogy női cipőt linkeltem egy lánynak :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#17) m3tr0


m3tr0
senior tag

Nos, nekem eléggé vegyesek a tapasztalataim.
Nem egy Tisza csukám van és volt is...de nem feltétlenül voltam velük megelégedve...
Az egyik egy bőr utcai volt az árához képest baromira gyengén szerepelt...még megvan de már nem veszem fel utcára olyan szarul néz ki.

Két dorkóm is van, az egyik már 2 éves lesz a másik idén lesz 1 éves, de még hordható mindegyik.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#18) Kolondrum válasza Magnum_ (#16) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mi? Tulipanti sportos feeling, nem ilyen nem is tudom milyen kiakarom törni a nyakam mert nem tudok járni benne.

(#19) Pukkancs


Pukkancs
tag

Jövő héten valszeg felmegyünk Bp-re, mert ott van jó Tisza bolt, ha ott vásárlunk cipőt, akkor az a harmadik Tiszám lesz. Eddig mindegyiket ott vettük, és már a pláza folyosójáról láttam, hogy melyiket szeretném :P .

Ja és azt szeretem ezekben a cipőkben, hogy nem látok minden harmadik-negyedik emberen hasonlót, mint pl a Converse csukák, suliban eddig csak 1 párt láttam máson, sulin kívül is csak annyit.

[ Szerkesztve ]

(#20) talmida válasza Tulipanti (#10) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Rám gondoltál, ugye? :DDD
Arni: Ezt egyszer már szóvátettem én is :B

Tulipanti : "Én a táskáimra ai az ő jelzőt használom, megszokás. :)" szerintem szokj le róla, mert elég affektálósan hangzik. :U

Remélem, azért nincs harag! ;) ..és hosszú életet kívánok az új cipődnek, neked meg sok örömöt BENNE! :K

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#21) Magnum_ válasza Kolondrum (#18) üzenetére


Magnum_
nagyúr

csajom ilyeneket hord,és még él, tud járni benne ;]

#22: ezért ne kérj bocsánatot ;]

majd ha kcisit megkomolyodtok, gyermekeitek anyján szivesebben láttok majd nőies ruhákat,mint olyat, ami még a fiukon sem a legjobb ;]

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#22) Szten Márs válasza Magnum_ (#16) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Sorry, de nekem is jobban tetszik egy lányon a képen látható Tisza, meg hasonlók, mint amit te linkeltél. Akármilyen nehéz elhinni, az emberek ízlése különböző, és attól,. hogy te esetleg ezt tartod nőiesnek, meg ilyenben szereted látni a nőket, nem biztos, hogy mindenki így van velük. Kemény világ ez, na ;]

(#23) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nagyon szuper cipők ezek, nekem az előző is az volt, a mostani is az és a következő is Tisza lesz:)) Használd egészséggel és sokáig:)

(#24) Sianis


Sianis
addikt

A Tisza akkor volt jó amikor még gyártott gumicsizmát. Nekem van, mennyit adtok érte? Az az igazi retro.

Sianis

(#25) Kolondrum válasza Magnum_ (#21) üzenetére


Kolondrum
félisten

Örülök neki! :R :B

(#26) CséZé


CséZé
őstag

én tavaly májusban vettem az enyémet, semmi baja nincs azon kívül h a sarkánál picit megkopott a talpa, de melyik cipő talpa nem kopik? :)

(#27) madstunt válasza Sianis (#24) üzenetére


madstunt
addikt

két tevét ha egy jóravaló menyecskével adod

(#28) anjani182 válasza Szten Márs (#22) üzenetére


anjani182
őstag

Attól hogy az emberek ízlése különböző még gáz, hogy ha az oldaladon levő nő homlokegyenest máshogy öltözik mint Te... :B :U

Forever and ever, let's make this last forever.

(#29) Szten Márs válasza anjani182 (#28) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ez valószínűleg így van, bár nem teljesen értem, hogy jön ide :N

Saint_:
Öreg vagyok én már az ilyen változásokhoz ;)

(#30) kovsol válasza CséZé (#26) üzenetére


kovsol
titán

amúgy ez valami nagyzolós dolog, hogy veszel egy cipőt és már közzé kell tenni ?:D
én is nyitok mindjárt egy topicot, mert ma délelőtt a csemege kukorica földre hordtuk traktorral a ganyét majd fel lett szántva és el is vetettük! omg lehet az első zsák kukorica árán kellene vennem egy tisza cipőt és nyitni még1 topicot ? ;] az a tisza gumicsizma meg jó lesz a pösés bűzölgő cuccban taposni azt kérek majd a jézuskától :)) jah már nem gyártják akkor mégse :U
mielőtt valaki azt hiszi valami ősparaszt vagyok, informatikus vagyok, mint itt elég sokan szerint, de nagyszülőknél hétvégén falun nem a sült csirke miatt vagyunk kint :B

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#31) eastsider válasza Szten Márs (#22) üzenetére


eastsider
nagyúr

dettó
nem tetszenek ezek a lábujjhegyen mütyűr cuccok...

(#32) CséZé válasza kovsol (#30) üzenetére


CséZé
őstag

amúgy ez valami nagyzolós dolog, hogy veszel egy cipőt és már közzé kell tenni ? :D

röviden: lol

bővebben: Dátum: 2010-01-19 13:34
mint írtam lassan 1 éve megvan, tehát nem is akkor írtam, mikor megvettem.
nagyzolni nem szoktam, mivel utálom azt is, aki él vele, cuccokra meg különben is gáz.

[ Szerkesztve ]

(#33) kovsol válasza CséZé (#32) üzenetére


kovsol
titán

nem csak irányodba szólt a kérdés amúgy :)

May the Force be with you!

(#34) talmida válasza Magnum_ (#21) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Igaz, kecsesek azok a magas sarkú női cipők, de szerintem nem olyan kényelmesek, mint amilyenek a sportcipők. :B Én is inkább sportosban járok, ha tehetem. :K
kovsol Ne legyél már ilyen! :N Mindenki azt ír a saját blogjába, amit akar. ;)

IN GOD WE TRUST!

(#35) tildy válasza Magnum_ (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Ilyet felvennék , tuti csak a pasik fejebúbját látnám.
Páromét is beleértve. Na jó, talán bolondember magasságát még nem érném el.
Múltkor próbáltam 10 centis tűsarkút, hülyén néztem ki 190-191 centi magasan.

Amúgy kényelmetlen és sem a lábnak, sem a testnek nem tesz jót az általad linkelt cipő.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36) Magnum_ válasza tildy (#35) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bocsi... A nok ferfiasodnak, a ferfiak pedig noiesednek. Biztos jol van ez igy.

I humbly and respectfully decline™

(#37) Zolaash válasza tildy (#35) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Én még akkor is akadály nélkül látnám a fejed búbját... Nem lehet mindenki hobbit... ;]

Rip and tear

(#38) madstunt válasza Magnum_ (#36) üzenetére


madstunt
addikt

nem a magassarkútól nő egy nő. Persze vannak olyan alkalmak...

(#39) Sianis válasza Magnum_ (#36) üzenetére


Sianis
addikt

Aláírom. Tegnap láttam három csajt a boltban, éppen energiaitalt kerestek (csak minek). Távolról fiúnak látszottak, aztán a hangjukból már azért kezdett furcsa lenni.

Sianis

(#40) Szten Márs válasza Magnum_ (#36) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Gondolom régen hasonló borúlátó prognózisokat tettek és hasonlóan csóválták a fejüket a férfiak, amikor egyes nők elkezdtek nadrágban járni szoknya helyett ;) A hosszú hajú férfiak - illetve akkoriban fiúk - meg pár évtizeddel ezelőtt szintén a világvégét és a társadalmunk összeomlását jelezték ugye, egyesek szerint. Aztán valahogy még csak-csak elvagyunk. Pár évtized múlva kb. hasonlóan nevetséges lesz ez a dolog is, és nem fogják érteni az emberek a mostani, tiedhez hasonló mentalitást. (Én mondjuk már most sem értem, pedig aligha csak arról van szó, hogy még komolyodásra várok - szerintem némileg alábecsülöd a koromat, bár biztos szívesen lennék annyi, mint amennyinek gondolhatsz ;) )

Kis tolerancia kell, meg annak a felismerése, hogy az ízlés baromi szubjektív dolog - a legszubjektívebb a világon, kb ez lehetne a szubjektív szó definíciója. Épp ezért objektív szempontokat kitaláni és ezen objektívnek kikiáltott szempontok alapján megítélgetni dolgokat, valamint implicite és néha explicite bírálni, ironizálni és cinikus megjegyzéseket tenni valakire/valamire, számomra döbbenetesen szűklátókörű dolog. Igen sok dolog fel nem ismerése, valamint saját preferenciáink kivetítése és elsődlegessé, vagy inkább felsőbbrendűvé tétele. Kellemetlen.

[ Szerkesztve ]

(#41) Lenry válasza anjani182 (#28) üzenetére


Lenry
félisten

pedig nálunk így van..
én sose veszek föl szoknyát, csizmát, magassarkút, mélyen dekoltált felsőt, de a táskám se hasonlít az övére :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#42) Magnum_ válasza Szten Márs (#40) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez szép poszt volt :R viszont témától függetlenül: hány éves vagy?

I humbly and respectfully decline™

(#43) Szten Márs válasza Magnum_ (#42) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

27

(#44) deicide


deicide
veterán

Ez nem teremcipő véletlenül, én a sárga talpból erre következtetek.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#45) 7


7
addikt

Hasonló problémám volt nekem is azelőtt, hogy Tiszát kezdtem hordani. Nagyon hamar, fél év alatt leamortizáltam a legtöbb cipőmet (pedig nem focizom és durvulok, egyszerűen csak sokat használom), a mostani, harmadik Tiszám viszont már két éve van a lábamon, és még mindig jó állapotú.

Tekintve, hgoy még a hasonló árban levő Pumák is lerongyolódtak a lábamról negyedennyi idő alatt (ebben pedig még legalább fél év benne van, ha nem több), meg vagyok elégedve vele. :K

(#46) eastsider válasza deicide (#44) üzenetére


eastsider
nagyúr

nem! csak ez a gumi eredeti színe. nincs színezve. van más színű is[link] (kurvajó az új kollekció)

yetike: azért látszik, hogy így nem is olyan drága érte az a 20k...

[ Szerkesztve ]

(#47) 7 válasza eastsider (#46) üzenetére


7
addikt

Azért azt meg kell hagyni, hogy ha valaki ügyes és kinyitja a szemét, olcsóbban megúszhatja a cipővásárlást több, olcsóbb cipővel -- főleg akkor, ha abban a szerencsés helyzetben van, hogy egy ma átlagos strapabírású darab életkora nem pár hónapig terjed nála :)

[ Szerkesztve ]

(#48) eastsider válasza 7 (#47) üzenetére


eastsider
nagyúr

igen, mondjuk a 20k-ból vesz két 10k-s cipőt, s 2 cipője van, ha szerencséje van annyi ideig, mint az egy tisza

(#49) Tulipanti


Tulipanti
tag

Huuu, jól lemaradtam. :)

Nos, a magassarkú kommentekre. Szerintem nap mint nap ezek a sportosabb cipők sokkal kényelmesebbek, mint a magassarkú cipők. Én is felveszem ha olyan az alkalom a magasabbat, van olyan amiben egész jól elvagyok, de van amit egyszer vettem fel annyira kényelmetlen. :U
Ez a cipőm sokkal sportosabb, de nekem tetszik: [link]
Ha jó idő van van egy vans topánkám is, de azt is egyszer ki kellett cseréltetnem mert kiszakadt az oldala, pedig alig volt rajtam. Ez a második azóta egész jól bírja. :)

Ma egész nap a tisza volt a lábamon, nagyon kényelmes. :) Tartja a lábam, és nem is ázott be. Eddig nagyon pozitív a cipő. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#51) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

nye több mint 6 éve már, kikéne tömni rendesen 1-2 használat után hogy vissza kapja az alakját rendesen, hátul a mind kettőnek az egyik oldalt kijártam a bőrt közvetlen a ragasztás tövében, utcai használat okés, de már nem napi, vezetéshez nem szeretem a hegyes orrú cipőket :B
(bezzeg az új modellből már a finom bőr belsőt kisporolták, ezek sem lesznek már olyan tartósak mint az enyém félék...)

a másik 2évet bírt úgy ahogy (volt gariba, a szövet bélés nem bírta..), utána teljesenelhalt, azóta melós cipő azt egész jól bírja.

idénre sajnos elcsábultam egy superstar II-re de jövőre szerintem megint nézek egy tiszát..

tipp: két dologra kell figyelni ha vigyázni akarsz rá, nem szabad hagyni hogy kiszáradjon a bőr, nem szabad hagyni hogy elveszítse az alakját(ki kell tömni vagy sámfa)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#52) tildy válasza Lenry (#41) üzenetére


tildy
nagyúr

Nalunk ez ugy van, hogy nagyon sok dolgoban ferfias vagyok.
Persze veszek el szoknyat, de sok dologban pl cipo sokszor ferficipot veszek (noiben nincs sokszor a meretemben ->41-42 -es cipoket hordok, de a gorkorim 44-es ) .
Napszemuveben is sokszor a ferfi modelleket probalom.

Jahm es en is hatizsakkal maszkalok, ahogy parom is. Az enyem kek... :D
Es baromira nem vagom, miert baj, ha egy no ferfias cuccokat is hord.

eastsider: amikor pum't, meg adidast lehet kapni hervisben, footlockerben, meg sportsdirectben 6-8000 forintert , ami szinten birja ket evig de , draga a 22 erte.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#53) JoeYi válasza tildy (#52) üzenetére


JoeYi
őstag

jaja, intersporthervis akciós cipők jók :) és ha nem egy pár állandó cipőd van, hanem több párhuzamosan, akkor még tovább bírja, mert nem ugyanabba vagy minden nap

(#54) 7 válasza eastsider (#48) üzenetére


7
addikt

Rengeteg helyen lehet viszonylag normális cipőt kapni ~3k-ért. 6 pár esetén az ~18k, és ha mondjuk páronként fél évvel számolunk (ami azért nem olyan elképzelhetetlen ugyebár), az már 3 év. Ha ezek közül ráadásul többet veszel meg egyszerre, akkor kedved szerint váltogathatod is őket (hangulat, alkalom, bármi egyéb okból), és ugye ha felváltva hordod őket, akkor tovább is maradnak meg (bár az összidő még mindig ~3 év)

(#55) eastsider válasza VR6-Fan (#51) üzenetére


eastsider
nagyúr

ahogy látom ez szövet hátul..
az enyém bőr (szerűség) belül (a sarokrész, illetve oltalt. olyan, mint a képen ez a comfort döluksz). de ugyan ez a compakt ( az első) valamivel másabb is az egész cipő "szabása", mint a tradíciójé (a feka)

yetike: bár nekem egy ilyen kényelmes cipőm nem volt még, mint a tisza.. nagyon bejön ez a fura betét, amivel eddig még nem találkoztam

[ Szerkesztve ]

(#56) McKane


McKane
senior tag

na,csak hogy én is mondjak valamit.. :D
tegnap vettem egy uj ciőt, deichmann-ban, 5.990 ft.ért..

(#57) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Emberek, nekem nincs is cipőm, egy darab sem. Csak csizmám. :D Ráadásul csak kettő, ez:

és egy ilyesmi:

Asszem magától értetődik, melyiket mire használom. :D

[ Szerkesztve ]

(#58) Tulipanti válasza McKane (#56) üzenetére


Tulipanti
tag

A deichmann-ban én is vettem cipőt télen.... 2 hónap után visszavittem mert levált a talpa, pedig még ilyen spéci cipőápolót is vettem, hozzá. Kicserélték, de többet nem veszek ott cipőt.

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#59) McKane válasza Tulipanti (#58) üzenetére


McKane
senior tag

:Y :Y :Y

remélem ez nem lesz olyan.. a deichmann-ban még egyszer sem vásároltam..

(#60) stangli válasza McKane (#59) üzenetére


stangli
senior tag

egy nyarat kibírnak a memphisek, kettőt már nem, vagyis rajtam nem bírt ki :)

Crystalheart: Te vagy Bartos Cs. Pista vagy mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61) Magnum_ válasza Crystalheart (#57) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nyáron mit hordasz?

azért 1 cipö kell

I humbly and respectfully decline™

(#62) Magnum_ válasza Tulipanti (#58) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jó-jó, de nem a talpát ápoltad,gondolom :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#63) Crystalheart válasza Magnum_ (#61) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mivel a két kezemen meg tudnám szerintem számolni, a nyáron hányszor megyek el itthonról, annyira nem fogok beruházni cipőre. Jó volna, persze, de ez is 32 ezer pénz volt, és ma már 40 lenne, cipő ugyanannyi... Egyéb esetben pedig, mivel itthon vagyok, gumicsizma kell. Emlékeztek a múltkori melegrekordos, 50 fokos nyárra? Gumicsizmában és farmernadrágban, és hogy a nap ne égessen, fehér pólóban flangáltam. :DDD

Hogy ne legyen káros mellékhatása, szódabikarbónát szórok a csizmába. Esküszöm, használ. Jó a lábszag és a lábgomba megelőzésére is, ami azért gumicsizmában nem elhanyagolható.

(#64) Tulipanti válasza McKane (#59) üzenetére


Tulipanti
tag

Bízzunk benne! Én nagyot csalódtam, úgyhogy többet nem veszek ott cipőt.

Saint_: persze nem a talpát ápolgattam, de akkor is. Full szétment akkor is a cipő.

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#65) Klemens


Klemens
őstag

Én a cipőimet mindig a dejkmannban veszem. Van, hogy egy pár cipő árából 3 párat is hordok. :D
Nekem pár hónap után mindig szétmegy. :D
Nem olyan régen cseréltem be a cipőmet és kihoztam egy teljesen fehér Victory-t. :)
6. oldal és a bal legfelső sarok, mellette ugyan az csak feketében.
Először egy Puma-t néztem meg egy Adidas-t, de azok nekem drágák voltak. :O

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#66) tibi666 válasza Klemens (#65) üzenetére


tibi666
senior tag

dejkmann, te jó ég....

(#67) Klemens válasza tibi666 (#66) üzenetére


Klemens
őstag

:D:D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#68) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

csak fehér nike cipőt vagyok hajlandó hordani kb 10 éve

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.