Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Löncsi


Löncsi
őstag

Jobb lett volna tenyér alá rakni a ventit... így van egyáltalán értelme ?

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#2) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Nagy az isten állat kertje. Nem elég az hogy 22 db és 6000 fordulat + az izületnek is ad egy pofont. Grat Tt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3) stranger28


stranger28
addikt

Hát, ezek se épek. :DDD

(#4) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Ez kemény, jó ha hűti valami a tenyered, de szerintem ha a hűtés az egéren van, az rontja a használhatóságot:/ Én sűrűn fel szoktam emelni az egeret játék közben, igazgatom a madzagot, olykor kicsit erősebben teszem vissza, szerintem ez a kilógó alkatrész nem bírná a strapát, amúgy vicces:D

(#5) gyiku


gyiku
nagyúr

mi az a faxporgettyo ott? elsore azt hittem vmi celkereszt :D

hüllő

(#6) VincentXxX


VincentXxX
csendes tag

Ez valami vicc?

(#7) Angel1981


Angel1981
veterán

Egyre nehezebb újítani, az látszik! :P

(#8) Tikakukac


Tikakukac
titán

A hónap facepalm díját kiosztanám ezennel, nekem is vannak meredek ötleteim, de ez pálmás :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#9) Ptech


Ptech
őstag

Akinek ennyire izzad a keze, használjon krétaport, mint az atléták ;]

(#10) Balinov válasza Jim-Y (#4) üzenetére


Balinov
félisten

Az biztos, soot, mivel ott van, max csak a kezfejedet huti, az izzadosok tenyeret nem. Nagy mokusvakitas ez, darwin dijat a mernoknek, egy masikat pedig a marketingesnek, aki ezt kiengedte a piacra

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#11) DaveJr


DaveJr
őstag

Nem kéne vmi rács h ne nyúljon bele az ember?:D ujj darálónak elmenne:D

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#12) #16939776


#16939776
törölt tag

Ez egy giroszkóp, amitől nehezebb lesz fordítani az egeret, gratulálok a tervezőknek.

Nem értem, nincs is április elseje, miért kell ilyeneket ide rakni? Többet ilyet neeee lélgysziiiiii!
:DDD

(#13) Jim-Y válasza DaveJr (#11) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ez új feature, minden fejes után amit kapsz, betolnák az ujjad egy pillanatra a "darálóba", jó kis motivációs célszerszám lenne :DDD

(#14) Raucher válasza gyiku (#5) üzenetére


Raucher
tag

Nem.
Ez egy akusztikus visszajelző és mozgás stabilizátor.
A gyorsan változó mozgás okán változik a ventilátor szélzaja.

A gyorsan forgó pörgettyűket stabilizátornak és mozgásjelző rendszernek szokták haszni.
(lásd: giroszkóp) Aranyat ér ez, egérre szerelve. :K

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#15) mghltm válasza gyiku (#5) üzenetére


mghltm
addikt

az ott egy aimbot :DDD

(#11) DaveJr ha fembol lenne a venti, war kozben le tudna vagni a kedves jatekos a kormeit ;]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#16) kertsa


kertsa
senior tag

Bruhaha... biztos jól ki van egyensúlyozva azzal a vicces zajkeltővel az elején :DDD Már nem tudnak mit kitalálni GAMER kategóriába? Biztos vagyok benne, hogy lesz sok Vér István aki majd megveszi ;]

(#17) Pantok


Pantok
aktív tag

Nem értem mire ez a nagy fujjogás, Logitech Chillstream kontroller lehet ilyennel, akkor egér miert nem?
Speciel én nem sírnám el magam hogy a játék laza pillanatában amikor felemelem az egérröl a kezemet kis levegőztetésért egy ilyen kis genya fújna rá ----- na persze nem ilyen marha hangosan és 6000RPMel.

Az ötlet nem hülyeség, a megvalósítása már inkább.
Arra is gondolni kell hogy ha bele szerelnék a ventit (tehát nem nézne ki ilyen gagyin) és olyan lenne mint a fent említett Chillstream, akkor esélyesen rezegne az egér a kezed alatt. (bár lehet az a 6k rpm még így is megrázza :) )

Hagyjátok próbálkozni őket, nem ártana valami igazi újítás az egerekbe, 10 éve mind ugyanolyan és az egyetlen változás az hogy 3 évente kiadják őket újra más számokkal hogy megint megvedd, stagnálás magasfokon.

[ Szerkesztve ]

(#18) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A kezem hűtését megoldom egy mezei asztali ventivel azt' csókolom. Ez szvsz elég értelmetlen "feature".

<< Heimdal >>

(#19) #56573440


#56573440
törölt tag

jó tudni hogy taiwanon is legalizáltak pár könnyebb drogot. azzal semmi bajom hogy széthullott tervezőmérnökök vihogva rajzolgatnak ilyeneket munkaidő után, de könyörgöm erre valaki rábólintott hogy mehet a gyártás jóleszez, nah ő mit tolhat...

(#20) M3oH válasza #56573440 (#19) üzenetére


M3oH
addikt

Hat nem ezzel fognak bankot robbantani :)

(#21) Logen88 válasza Retekegér (#18) üzenetére


Logen88
aktív tag

+1
nem sok értelmét látom ennek.

The Last of Us is a masterpiece.

(#22) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Elég komolytalan.

(#23) Namelesske


Namelesske
addikt

Ha ezt valaki megveszi, akkor hivatalosan is bizonyítja kevés olyan szánalmas állatfaj létezik mint a warezosgémer, aki egy Windowst nem tud feltelepíteni :D

Hihetetlen milyen hülyeségekre van energia.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#24) #21346560


#21346560
törölt tag

És csodálkozik az ember, hogy 10 év múlva izületi problémákkal fog küszködni :DDD

(#25) Killer01


Killer01
őstag

hátöööö...ha nem rakod bele az összes súlyt, akkor max fordulaton elrepül vajon?? ;]

(#26) LordX válasza DaveJr (#11) üzenetére


LordX
veterán

Mivel fújja a levegőt, ezért a gombok felőli oldalon nyugodtan nyúlkálhatsz a ventilátorba, max megüti, de nem darálja le (lapjával üti meg a kezed).

Mondjuk ahogy nézem a képeket, van rács, ezen az oldalon. A másikon (ahol elvághat, ha belenyúlsz), ott nincs.

Valamint nem tudom ki hogy van vele, de nekem még soha nem izzadt a kézfejem kívülről, ami területet ez hűteni fog.

Átgondolt termék, na.

(#27) Namelesske válasza LordX (#26) üzenetére


Namelesske
addikt

Ezt pedig a természet alkotta: _[link]

Még ez is jobb egy fokkal. ;]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#28) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Ez elég bugyuta ötlet, kinevetteti magát a TT csúnyán...

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#29) D.Orion


D.Orion
veterán

Még szerencse, hogy lehet rakni a seggébe 22.5gr súlyt. Nehogy felboruljon az orr nehéz vitorlás. :)) Nem tudom mit szívnak, de én is kérek belőle! Milyen batár nehéz egy dög lehet ez? :U 6000rpm/22db MUHAHA

(#30) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Ez fáj! Nem kicsit, hanem nagyon. Mára egészen besokkoltam, délelőtt a telefonról irányítható ventiszabályozótól, délután meg ettől. Kész vagyok....

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#31) lujó55


lujó55
őstag

:W

(#32) LackoMester


LackoMester
addikt

hmmm....mekkora értelmes dolog :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#33) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Beszarok ezen az egéren ... :Y
Kitalálhattak volna olyat is ami a herémet is hűti mert néha olyan meleg van ...

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#34) effendi2


effendi2
tag

Igazi hiánypótló! :DD :W

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#35) Tikakukac válasza Tibor_560sec (#33) üzenetére


Tikakukac
titán

Egészségügyi szempontból utóbbi igen hasznos lenne, mert a herék kóros elváltozását és megnagyobbodását okozhatja a túlzott meleg.
Ha a TT munkatársak ezt olvassák, akkor kérjük a zacsihűtőt!!!

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#36) Bogyó bá' válasza Tikakukac (#35) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Zacsihűtőnek Peltier-elemet ajánlanék, mert az tényleg hűt, nem csak a szagokat kergeti. Na de ez már igazán OFF! :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#37) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nekem ez inkább a gagyi érzetet kelti, nem a gamert...

(#38) Tibor_560sec válasza Tikakukac (#35) üzenetére


Tibor_560sec
aktív tag

Már rajta vannak a projekten ... ;]

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#39) Bopez


Bopez
tag

BloodPistike +1 gamer kiegészítő
Ettől már LVL99-es lesz a Krájziszban XD

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#40) forgonati


forgonati
őstag

Jeeee, nem tudtam mi hiányzik még nekem. Hát ez :W

Az a bolhafasznyi venti a 6000 RPM-el elég állat lehet... Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ilyen fordulat mellett vajon hány hónap után fog szétmenni a csapágy benne, és kezd majd el üvölteni meg sikítani, mint ahogy jó 10 éve csinálták az ugyanilyen pici ventik pl. az alaplapokon...

Az ész megáll hogy mikre nincs idejük ezeknek.

Keelah Se'lai!

(#41) Tibor_560sec válasza forgonati (#40) üzenetére


Tibor_560sec
aktív tag

Még az a szerencse hogy nem fixen van ráhegesztve ...
ergo ha ilyet akarsz venni van lehetőséged .

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#42) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát ennek mi értelme? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#43) Madn!ght válasza Cyberpunk (#42) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nem szép, de legalább csúnya. És még sztem hangos is. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#44) stranger28 válasza Namelesske (#27) üzenetére


stranger28
addikt

lol

(#45) Aucor


Aucor
senior tag

Hát ez kész... De azért az én 16000RPM/4centisemet nem veri el ;] Csak picit hangos cegény szerverventi :(

(#46) Prison85


Prison85
senior tag

A billentyűzeteiknél már megtalálható egy ideje ez a csodálatos megoldás.

6500DPI, 6500RPM, sok-sok LED, rengeteg súly! Mi kell még? ;]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#47) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Hihetetlen :W
Amúgy az egér maga tetszetős.Már annak idején is nagy csodálkozást váltottam ki a Saitek Cyborg, motorikusan kézre állítható egérrel a német egyesületnél amikor találkozónk volt.
Ettől behalnának :DDD
Vízhűtéses nem lesz valamikor a jövőben mert akkor rá lehetne kötni a rendszerre ? :DDD

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#48) Gyula84 válasza Angel1981 (#7) üzenetére


Gyula84
veterán

hát igen, de tuti valami probléma is van náluk :DDD

ennyi erővel elférne ott egy numpad rész is :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#49) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Ha valakinek gémelés közben izzad a tenyere és ez iszonyatosan zavarja az várjon 5 percet. Amúgy ha a kezedre fújja a levegőt, attól még a tenyered ugyanúgy beizzadhat szvsz. Vicc hogy van aki a ventillátorért képes ilyen egeret venni. :))

[ Szerkesztve ]

(#50) stranger28 válasza zsírsámán (#49) üzenetére


stranger28
addikt

Az a tipikus lányhangon mikrofonba üvöltős, esetleg netről töltött jelszólopó aimbottal trollkodós hülyegyerek a célközönség szvsz. Felnőttek között is rengeteg nulla van, de ezt már nem nézek ki belőlük, mit ne mondjak.

Izzadó tenyérre meg van bőven megoldás..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.