Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Hát a játék nem érdekel, ezek után pláne nem. A filmet viszont nagyon várom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) ferencka


ferencka
tag

ez a játék engem sem bír meghatni.ez a hipertér vagy valami hasonló nem bír meghatni.

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#3) Xaels válasza ferencka (#2) üzenetére


Xaels
félisten

??? A lényeg, hogy belekerülsz egy "számítógépbe", ez amolyan virtuális világ.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) LittleDemon


LittleDemon
tag

hmm...
WTF?? :Y ezmiez
elég műanyagnak tűnik igy elsőre

(#5) Blade_W válasza Xaels (#1) üzenetére


Blade_W
tag

A film szerinted milyen jelentős eltéréseket fog tartalmazni a játékkal szemben?

A film képi világa egyébként nagyon jó (bár nyilván nem most találták ki), de a játéktól nem várok túl sokat, gyanítom hamisítatlan multiplatform, mainstream csőjáték lesz, bugyuta sztorival, és játékmenettel, amit egy 8 éves, My Little Pony-n edződött gyerek is fél kézzel végigjátszik.

(Ne legyen igazam!)

(#6) Xaels válasza Blade_W (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Élő szereplők és a digitális effect-ek kicsit más színvonalon lesznek mint itt a grafika. De igazából a kérdést nem nagyon értem. Általában a filmből készült játékok kritikán aluliak szoktak lenni, persze 1-2 kivétel néha akad(X-men Origins: Wolverine)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) Tripower


Tripower
tag

Egyáltalán látta valaki rajtam kivül az eredeti filmet?
a legelsö kocka filmek egyike szerintem jó a terminátor anyya!
a játék meg csodaszép szebb mint a film volt az igaz nagyon régi de én szeretnék játszani vele ha már a tron 2,0-ról lecsusztam.

(#8) scyllafren


scyllafren
senior tag

Az eredeti Tron film a világ első főként számítógépes grafikával készült filmje :)

Most már megmosolygom, de anno - kb 8-10 évesen - tátott szájjal néztem végig :)

(#9) Necroman_Mk2 válasza Tripower (#7) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

A Tron a második kedvenc filmem.
A 2.0-t meg jó lenne, ha újra kiadnák, esetleg mai szintre fölhízva - szerintem a film miatt még sikere is lenne :)

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#10) Rebell válasza Necroman_Mk2 (#9) üzenetére


Rebell
senior tag

Háát nekem módomban állt kiprobálni.

Nemnagyon szeretnék rosszat mondani a Game-ről, de jót meg nemtudok.
Még 1xer este megnézem, de ha nem változik a vélemények akkor kap 1 Uninstallt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.