Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Trendi-e vagy?

Hozzászólások

(#16) Borgi


Borgi
aktív tag

hi

hát a cikk érdekes de rám pl nem nagyon érvényes egyik se, gép elött töltöm az időm nagyrészét ami olvasás (PH ezerrel ) kevés film és mindíg zenei aláfestés használata, viszont ha végre ráér valamelyik barátom (legyen fiú v lány itt most egyre megy) akkor a gép magára marad és irány a kocsma, pub, pizzéria vagy bármi ilyesmi beszélgetni, inni vagy csak úgy lenni. sport meg hát eddzés szintjén létezik. tv-t utálom és nem is használom, ami érdekelne az a legdrágább csomagban van és 4 csatiért meg nem fizetek 10k-kat havonta... (Discovery és társai). ami viszont még számomra fontos az a kedvenc együtteseim koncertjeinek a látogatása barátokkal testvérekkel vagy akár egyedül. Buli helyek mostanában elég laposak és nem egészen találok az izlésemnek valót... legutolsó nekem tetsző helyet 15000 Km-re találtam meg...

iwiw, FB, msn előfordul sőt mindíg online vagyok vagy legalábbis a gép :P de valahogy kell tartani a távoli ismerősökkel a kapcsolatot. pl ausztrália 10 óra eltolódással van most és így nehéz mail-en/FBn kívül nagyon tartani a kapcsolatot.

könyvek számomra unalmasak, tehát hanyagolom őket ha tehetem, de könyvtár mellett szinte minden nap elmegyek (ebédidődben útba esik :) )

na ezek alapján én vajon melyik vagyok? :)

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Trendi-e vagy?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.