Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Egész jónak tűnik. Csak el ne rontsák mint a filmből készült játékokat. Ki van éhezve a Transformers társadalom valami jó játékra már a témában.

Viszont minden nemű vita elejét venném azzal, hogy a szereplők nem véletlenül néznek máshogy ki, mert ugye a robotok az ismert külsejüket a Földre érkezés után vették fel álcázásnak, bár a fő jellemvonásaik azért megmaradtak. Ahogy itt elnéztem a képregényből vagy a G1 sorozatból is merítettek, legalább is BumbleBee nekem nagyon Bogarasnak hatott vagyis mindenki inkább a klasszikus önmagára hasonlít ami iszonyatosan bejön. De azért kicsit vittek bele az új látványból is. Az átalakult Optimus meg kicsit Burton-os Batmobilos volt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) HardRic


HardRic
addikt

ÚÚÚ! Ez kell! :R
Csak ne rontsák el!

[ Szerkesztve ]

(#3) pzstm válasza Xaels (#1) üzenetére


pzstm
titán

Teljesen egyetértek. Nagyon kíváncsi vagyok rá. Remélem jó fog kisülni belőle :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4) pzstm válasza pzstm (#3) üzenetére


pzstm
titán

jól vettem ki a videóból, hogy TPS lesz ugye?

(sorry csak lejárt az időlimit...)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Hűűűű! Ezt is megértem! :C

(#6) bishoplogan válasza pzstm (#4) üzenetére


bishoplogan
senior tag

FPS-ként nehéz lenne elképzelni.

(#7) iSonic


iSonic
addikt

Végre átformálták az elsőhöz képest a koncepciót és most talán egy jó játék kerekedig ki belőle..

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez ingame? :F

(#9) hoffman_ válasza D1Rect (#8) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Cím: Transformers: War for Cybertron - ingame pillanatok :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10) D1Rect válasza hoffman_ (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezaz, de nagyon nem ingamenek tűnik....

(#11) Sub-ZeRo válasza Xaels (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tényleg úgy néz ki Optimus.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) Enton válasza D1Rect (#10) üzenetére


Enton
addikt

Ha igaz hogy ingame, ami szerintem a végén lévő pár mp-re vonatkozik csak, akkor büntetn fog, nekem nagyon tetszik, hisz teli van részletekkel a környezet.
de azért várjunk még egy rendes ingame jelenetet, erre inkább ne vegyünk mérget még, mert aztán nagy lesz az arca esés.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#13) hoffman_ válasza hoffman_ (#9) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az én voda wireless-em most nem (sem) funkcionál épp rendeltetésszerűen, úgyhogy tényekre(videoban látott direkt információkra) alapozott választ nem tudtam adni. Ezért elnézésed kérem. :DDD :)

mod: D1Rect, ez neked lett válasz, értelemszerűen :B

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14) D1Rect válasza hoffman_ (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Ja ok. :)

(#12) Enton: Eddig 1 Transformeres játékot láttam, az kritikán aluli volt....

[ Szerkesztve ]

(#15) Rossi


Rossi
addikt

Majd kíváncsi leszek az első tesztekre, a filmek nagyon tetszettek, de eddig csak egy filmadaptáció-játékot próbáltam ki (Terminator Salvation), attól sem vágódtam a földhöz. A többit meg az ingame képek, videók alapján ignoráltam.

Remélem ebben pozitívan csalódom majd.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#16) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát az 1 alapján jóra nem lehet számítani (havernál láttam csak, szerencsére), mondjuk nem mintha a filmadaptációs játékok jók lennének, súrolják az iszonyat fos szintet. Talán legutóbb a wolverine játék tetszett az pörgős lett, meglepődtem rajta hogy tudnak ilyet is csinálni.

(#17) Xaels válasza BalaNce87 (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Az a baj, hogy az 1. és a 2. az filmadaptáció volt(vagyis ezek az újabb játékok, mert régebben is voltak Transformers-es próbálkozások). Ez viszont a CyBerTron-on(az autobotok és álcák szűlőbolygóján) dúló háborúról szól aminek semmi köze nincs a filmekhez. Elméletileg ez a filmektől független fejlesztés, de majd meglátjuk a végeredményt...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.