Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Érdekes cucc, kár, hogy ilyen bizonytalan.

@Bog: A harmadik oldalon van egy elgépelés: "..akkor msáfél nap alatt elfogy a nafta..."

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Lehet, hogy szerepel a cikkben és csak átsiklottam felette, de mi van akkor, ha másik SIM kártyát rak bele az ember ? Azzal is működni fog, vagy meg sem fog nyekkenni ?

(#3) Drakk válasza tjb007 (#2) üzenetére


Drakk
tag

Ez bennem is felmerült. Lehet másik SIM-el használni?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#4) dhstyle


dhstyle
tag

Tolvajkergetőknek kicsit jobb cuccuk volt már pár éve is :))

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#5) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

»hogy megtaláljam a macskámat, ha már napok óta nem bukkan fel«

Tényleg rászerelnéd macskára? :D

(#6) Murdock1981 válasza Sebhelyes (#5) üzenetére


Murdock1981
tag

Simán. Most tünt el az egyik. De kiváncsi is lennék, h merre kolbászolnak napközben.

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

Az tisztán látszik, hogy még van mit rajta reszelni. De macskára tényleg vicces lenne rátenni és megnézni 2 nap alatt merre kolbászolt. :D

(#8) jacis


jacis
nagyúr

Tetszik az elképzelés és remélem a többi gyártó is beszáll a buliba hogy legyen választék.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) Entryy válasza tjb007 (#2) üzenetére


Entryy
aktív tag

+1
Egy már meglévő saját SIMet előbb tettem volna bele, mint hogy a spécit telóban kipróbáljam...

Viszont a "világvevő" szolgáltatással egész baráti a 20e és az évi 50$ sem egetverő, már ha értelmes felhasználást adunk neki. (50$/év vs. az ellopot autó)

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#10) moleculez válasza dhstyle (#4) üzenetére


moleculez
veterán

Azt lehet tudni hogy milyen?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) dhstyle válasza moleculez (#10) üzenetére


dhstyle
tag

spybike de be lehet szerelni bármi másba.. viszont jelenleg szerintem nem igen kapható.. meg ők kombinálták egy rádiós nyomkövetővel mivel ha valami elkóborol vagy ellopják ha beviszik épületbe akkor buktad... a rádióssal meg ottis megtudták keresni. ha már a cím megvolt...

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#12) BrianDK


BrianDK
tag

Nekem tetszik. Amilyen dolgokat az ember hall mostanában, nem árthat felszerelni vele a gyerekeimet...

iPhone 7, Redmi Note 9

(#13) lela válasza dhstyle (#4) üzenetére


lela
aktív tag

Mi re gondolsz konkrétan?
Én is gondolkodom valami hasonlóban, de a teszt ettől eltántorított.

[ Szerkesztve ]

(#14) MaCS_70 válasza Sebhelyes (#5) üzenetére


MaCS_70
félisten

A macsekra én azért valami jóval kisebbet tennék, ez valahogy nagyon nagynak tűnik.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15) zdanee


zdanee
őstag


Egyetért-e Ön azzal, hogy állami támogatással, jusson ilyenből mindenkinek?
[Igen] [Retry] [Pizza] :DDD

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#16) kovgab válasza Sebhelyes (#5) üzenetére


kovgab
aktív tag

ezt megnézném...
tán' a tépőzárral :)

Ká Úr

(#17) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nem tűnik rossz cuccnak. Viszont a ledeket elhagynám róla. Ugyanis a webes felületen úgyis látni az akksiját is. Továbbá pl. egy táskába minek villog, azt a kevés naftát se egye, továbbá a gombok véletlen benyomódása is érdekelne... Meg a működése azért legyen 99% és akkor pl megéri, .int elcsent autó. Na meg egy izmosabb aksis működés sem lenne rossz. De nyilván ez az "első" ilyen publikusabb termék. Bár a múltkor a tuskóban is volt valami hasonló. De majd ráfekszik pár gyártó azt lesz A-Z választék.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#18) Lalikiraly válasza Entryy (#9) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sajnos az autó ellopásától nem ment meg, de lehetne utána menni...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#19) zdanee válasza Lalikiraly (#18) üzenetére


zdanee
őstag

Legalábbis a chop-shopot, ahol szétkapják a lopott verdákat, gyorsan megtalálnád :DDD

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#20) Lalikiraly válasza zdanee (#19) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ezt az ORFK nak kéne beajánlani vagy az autovadász csoportnak! :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#21) Neck


Neck
veterán

Csak én nem leltem meg a tesztben, hogy meddig bírja az akku? Szerintem egy ilyen kütyü esetén az egyik, ha nem a legfontosabb kérdés...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#22) dontdoit válasza Neck (#21) üzenetére


dontdoit
tag

Messze a legfontosabb kérdés

Nem beszélgetni akarok. Üzletelni. Mennyi? Annyi! Telefonszám? Mikor, hol? És kész is az üzlet.

(#23) Chal


Chal
addikt

Én ha nagyon akarnék ilyet, akkor egy levetett mobiltelefonból csinálnám meg inkább fillérekből. Custom rom-al elég jól ki lehetne herélni, ráadásul a kijelző a legnagyobb fogyasztó, azt meg úgysem kell használni. Annak kell csak utánanézni, hogy mi a legolcsóbb megoldás prepaides mobilnet sim-re itthon. Nem jártam utána, de évi 50 dollárnak megfelelő összegből tán kijönne az is.

Ehhez csak némi informatikai tudás + barkácskedv szükséges, ha ehhez párosul egy minimális elektronikai szakértelem, akkor egy arduino+gps modul+gsm modul összerakásával még lentebb faragható a fogyasztás, kínai beszerzés esetén pedig filléres lesz a költsége is.

Vitát nem akarok nyitni, tudom hogy teljesen más dolog egy kész, összerakott és supportált cucc, mint a barkács, mivel azt teljesen laikus emberek is tudják használni, szóval biztos hogy sokaknak jó alternatíva lehet a Trackimo is.

Valamint nem árt figyelembe venni, hogy az autótolvajok elég aktívan használnak GSM zavarót, hiszen a dolog nem új, már 10 éve is volt még itthon is elérhető áron gsm nyomkövetős szolgáltatás, nyilván fel vannak rá készülve a rohadékok. Szóval ha valaki erre a feladatra vásárolna vagy építene saját megoldást, akkor kalkulálja bele, hogy ugyan a semminél egy kicsivel nagyobb védelem lesz, de bőven megvan az esélye, hogy kiiktatják egy gombnyomással.

[ Szerkesztve ]

(#24) zseko válasza Neck (#21) üzenetére


zseko
veterán

Akkor nem olvastad elég figyelmesen:

"...paraméterezhető, hogy automatikusan milyen időközönként szolgáltasson adatokat, értelemszerűen ez minél sűrűbb, annál hamarabb merül a telep. Ha percenként várunk el ilyesmit, akkor másfél nap alatt elfogy a nafta, ha csak óránként, akkor akár egy hétig is elketyeg a masina."

(#23) Chal Szerintem egy telefon mind méretben, mind aksiban, mind paraméterezhetőségben rosszabb egy céleszköztől.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#25) Neurotoxin válasza Murdock1981 (#6) üzenetére


Neurotoxin
őstag

+1. :DDD

Nagyon tetszik, hasznos ketyere. Még jobban tetszene, ha megbízhatóan tartaná a jelet, de gondolom heteken-hónapokon belül lesz ennek a terméknek is 1000+1.-ik variánsa, ami egyre jobb lesz.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#26) noorbertt


noorbertt
őstag

Nekem épp kellene egy ilyen ketyere... Ennél ismer valaki megbízhatóbbat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.