Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Ez mind nagyon szép és jó, csak akkor ezen fellelkesülve ráfekdühetnének az olyan leszakadt banánköztársaságok mint a miénk appstorejának fejlesztésére is. :U
Mert ez így egyenlőre a gyalázatos kategória..

(#2) dedike válasza Lotusomega (#1) üzenetére


dedike
addikt

Ezek után ugyan mi a fenének? :F

Jó szerencsét!

(#3) AS


AS
félisten

Galaxy S szerintem most már biztos 8- milliónál járhat ha nem több.
Wave, viszont csak Európában volt kapható és pár Ázsiai országban, mi Európaiak vagyunk a Publik béta teszterek. :DD Ha kiforr Bada jövőre megy Amcsiba és Ázsia nagyobb részébe is.
Jól csinálja a Samsung. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Lotusomega válasza AS (#3) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Sajna ebben lehet valami :U Csak ha így folytatják akkor az a kevés ember is elfog pártolni a bada-tól aki eddig volt, legalábbis én biztosan..

[ Szerkesztve ]

(#5) Jadro válasza Lotusomega (#4) üzenetére


Jadro
veterán

Csatlakozom. Ez így elég kevés. Szerencséje a rendszernek hogy ilyen fasza a Wave, de én is az elpártoláson gondolkozom. Igaz jól jár velem a samu, mert a Galaxy S a kiszemelt. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6) AS


AS
félisten

Tényleg ha Európában a Galaxy S fémből lenne és lenne rajta LED , Wave meg picit drágább lenne mint most akkor ki venne Wave-t? :C
Jól csinálta Samsung , Amerikában van fulos Galaxy S de ott nincs is Wave vagy Bada.

Samsung azért még tartozik a qwerty Galaxy S el Európának.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) keIdor válasza AS (#6) üzenetére


keIdor
titán

Az i9010 lesz elvileg a QWERTY-s Galaxy S. Akár kijöhetne Epic 3G néven is. :DDD :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) csab2


csab2
veterán

Ez mind szép és jó. Cserébe igazán jó lenne, ha nem szarna az SGS tulajok fejére a Samu (ld. support).

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#9) lkandris válasza csab2 (#8) üzenetére


lkandris
tag

Ha ezentúl is legalább annyi főzött ROM lesz rá, mint most, akkor felőlem le is szarhatnak, a KIES-t amúgy is utálom.

(#10) AMD Power válasza AS (#3) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos tényleg túl jól! :D

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11) Coolr77


Coolr77
csendes tag

A samsungnak csak addig fontos a vásárló amig megveszi a terméket.

Mióta is húzzák a 2.2-t? 2-3 hónapja? Ja, mert Galaxy Tab a fő csapás. Nemsokára a Nexus Two lesz az (ha jól tudom azt is a samsung gyártja, javítsatok ki ha nem így van), gondolom jövő év elején jön az új "zászlóshajó" is...

A piaci igények kielégítése, valamint a profitmaximalizálás miatt mindenbe belecsapnak, a többi (jelenlegi) felhasználó kárára. A mondat első fele érthető, mert kemény a harc. A második meg szomorú.

Nem, nem teszek fel főzött ROM-ot (bár az idő előrehaladtával egyre inkább hajlok rá), oldja meg a samsung.

(#12) leslieke válasza Coolr77 (#11) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mintha a többi gyártót nagyon érdekelné a vásárló, miután megvette a telefont.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13) AS


AS
félisten

Samsung kész van a 7 inch 1200×600 as Super Amoled kijelzővel, ami majd az új Galaxy Taban lesz 2011 ben.

Hihetetlen szép lesz az a kijelző....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) Jadro válasza Coolr77 (#11) üzenetére


Jadro
veterán

Sajna úgy kell telefont venni, hogy mit tud ma és az neked megfelel-e. Nem szabad az ígéretekre alapozni. Nem csak samunál van ez így.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15) AMD Power válasza leslieke (#12) üzenetére


AMD Power
titán

HTC-t pl érdekli. Lásd az extra szolgáltatásait.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16) csab2 válasza leslieke (#12) üzenetére


csab2
veterán

A Nokiánál azért elég normális support van. Az 1 éves E52-re pl. most jött ki egy fw frissítés.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#17) AS válasza AMD Power (#15) üzenetére


AS
félisten

Desire nem kapja meg az Új Sense-t igen......

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) leslieke válasza AS (#17) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem csinálják rosszul, ezt mutatják a számok is.
A Badát viszont jobban kellene nyomni. Kezd vicces lenni amit művelnek vele.

(#20) Quasi_modo válasza Ricardo (#19) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hogy érted, hogy vicces ?

valami

(#21) AS


AS
félisten

Samsung jövőre 40 millió okos telefont akar eladni, és 10 millió Tabletet.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) leslieke válasza Ricardo (#19) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nyomják rendesen. Már 4 telefon kapható Badával,még idén jön az 1.2-es verzió, jövőre a 2.0 rengeteg új integrált funkcióval, szolgáltatással.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23) Ricardo válasza Quasi_modo (#20) üzenetére


Ricardo
félisten

Csak szivárognak a Badás telefonok. Ontani kellene őket. Sokkal dinamikusabb fejlődést vártam szoftveres téren is.

[ Szerkesztve ]

(#24) AS válasza Ricardo (#23) üzenetére


AS
félisten

Bada beindulása 2011 lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) AS


AS
félisten

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) Quasi_modo válasza Ricardo (#23) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem kezdhették el ontani a Badás gépeket, amíg nem tesztelték, hogy bejön e a népnek.
Szerintem.
De most már onthatják...

valami

(#27) Ricardo válasza AS (#24) üzenetére


Ricardo
félisten

Kíváncsian várom. Amikor kijött a Wave és egyértelmű volt a sikere, én gyorsabb reakcióra számítottam. lehet hogy csak nekem magasak az elvárásaim :U

Szerk:

Quasi_modo:

Mint ahogy most a Nokia. Nem egy S^3as készülék jön csak.

[ Szerkesztve ]

(#28) Karma válasza AS (#24) üzenetére


Karma
félisten

Meg a Linux desktop éve is.
Meg a magyar labdarúgásé.
Meg a fogyókúráé.

“All nothings are not equal.”

(#29) leslieke válasza Karma (#28) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezeket én is megnézem. Bár nekem elég lenne egy lottó ötös is. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30) AS


AS
félisten

Itt a Galaxy S 2!
LINK
Ami fake szerintem

De ez már nem az:
Nexus S:

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) AS


AS
félisten

Amoled mindegy menyiségben és méretben :)
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) Quasi_modo válasza AS (#31) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Tetszik ez az átlátszó dolog. Úgy látszik ebből is meg tudták csinálni.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.