Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

RE bebizonyította, hogy filmből is lehet zombi nem csak filmben.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

a filmből az első 2 rész szvsz még hű volt a játékok első 3 pc-n megjelent részéhez, onnantól viszont elment valami totál más irányba... tegnap néztem meg a lezárást, azt mondtam hogy "oké, legalább kerekre le lett zárva, elég is volt ennyi" ...aztán mégsem elég a készítőknek, mert pénzt látnak benne :U

...pedig az első 2 rész tényleg tetszett: a ház, a hive, a város, nemesis, stars... mind tett a hangulathoz... nem is beszélve manson és a slipknot zenéjéről...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Cathulhu válasza mephi666 (#2) üzenetére


Cathulhu
addikt

En perverz vagyok, mert nekem a 2. nagyon nem, de az 1 mellett a 3-4 is tetszett. De kb ennyi, az osszes tobbi csapnivalo, az utolso resz mar emlitesre sem melto. Pedig kar, mert mint latszik meg tudtam talalni a RE filmekben is a szepseget, es ezt nem a MILFesedo Jovovichra ertem :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#4) Tikakukac


Tikakukac
titán

Istenem, miért ...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#5) mephi666 válasza Cathulhu (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem a 2-ben ami legjobban tetszett, az nemesis :DDD ...visszaadta a játék 3. részének hangulatát... a 3. rész tényleg nem volt még rossz, de a játékokhoz nem passzolt sehol... erről az a zene ugrik be róla mindig :) a negyedikben fura volt chris redfield szerepében scofield a szökésből... főleg, hogy akkor már ment a játék 5. része és ott chris egy szétgyúrt katona volt... a karakter nagyon nem stimmelt és ez nálam elrontotta a képet... a film 5. részére pedig már alig emlékszek: ott valami virtuális valóságos idiótaságról szólt nagyja?

ui: tervben van nálam, hogy valamikor az összes részt lenyomom egyhuzamban, de nincs még időpont kitűzve (szeretek ilyen maratonokat tartani: alien-ből már rendszeresítettem, de néztem így anno péntek13-at meg hellraiser-t is, pedig ezeknek még több része van)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) idegen lény


idegen lény
őstag

Milla nélkül nincs Kaptár! Bár mind olyan igényesen lett volna megcsinálva, mint a méltatlanul alulértékelt Ultraviola.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#7) cyberkind


cyberkind
félisten

Uhh, fura ez így a 6. rész premierje után nem sokkal, valszeg alapos és megfontolt döntés született. ;]

Viszont ha olyanok lesznek az új filmek mint az animációsok akkor jöhet! :K

Paranormal Cocktivity

(#8) ribizly válasza bitblueduck (#1) üzenetére


ribizly
veterán

LoL! De amúgy tényleg. Én rendkívül sajnálom, hogy ilyen béna lett az egész. Számomra már az első rész is unalmas volt, de mégis néztem a többi részt is. Gondolom többen is "Ez már csak jó lesz!" felkiáltással ültek le az eddigi részek elé, akárcsak én. De nem... :(
Na az újat még nem láttam végig (majd egyszer befejezem), de ha az új akár az animációs film akár az új játék stílusát veszi fel, akkor még akár jó is lehet.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) bozont


bozont
veterán

:W :O :(

(#10) ΞΔGLΞ válasza idegen lény (#6) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Milla nélkül nincs Kaptár!

Ezek szerint mégis. Ettől függetlenül, főleg a harmadik résztől egy idiótaság lett az egész.
RE hangulat, mint olyan, meg talán sosem volt ezekben a zs kategóriás filmekben.

(#11) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jöhet, popcorn mozinak ideális. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12) morfondőr


morfondőr
őstag

Épp ma néztem meg a Final Chapture-t és csak azért nem sajnálom túlzottan azt a szűk 2 órát amit elvesztegettem rá az életemből, mert más dolgom nem volt. Szerintem is kár folytatni, azt meg főleg nem értem, hogy lehetett ez anyagilag sikeres?!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#13) leslieke válasza morfondőr (#12) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Alacsony költséggel nem nehéz...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.