Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Durva. Szóval valszeg nem is az összes szóban forgó chip hibás, csak egy időszakban gyártottak selejtesek. Hát, azért semmiképpen sem jelent semmi jót az Elpida-nak.

<-ƘƘ->

(#2) P00By


P00By
nagyúr

Várható volt.

(#3) Ayg0


Ayg0
senior tag

Thrawn, ti is ráállhatnátok hasonló interjúkra, ha tömegeket hátrányosan érintő ügy (elpida hyper, nv mobil gpu stb) lát napvilágot. személy szerint szivesen olvasnám az érintett cégek nektek adott nyilatkozatait a 'hogyan tovább?'-ról. és nem utolsó sorban presztízs szempontból sem lenne utolsó.

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#4) syC


syC
addikt

Szar ügy :B

(#5) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Nem hiszem el, hogy a Samsung nem tud hasonló teljesítményű chip-et előállítani. Ők mindig elől jártak ezen a téren. :F

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#6) subaruwrc


subaruwrc
félisten

xs ről:
3 x 2GB Corsair 2000C7 GTs..
Installed
Booted into windows
Pressed windows reboot button
rig didn't ever boot up again
ONE stick died
NOT even bench it to see how it does...

azaz egy reboot közben meghalt az egyik modul :Y

(#7) P00By válasza subaruwrc (#6) üzenetére


P00By
nagyúr

Az egy igen rosszul sikerült darab :D

(#8) LackoMester


LackoMester
addikt

Elég nagy lehet a zür az Elpida-nál :U
xarügy,föleg mikor a Te memóid szállnak el...egyébként megtapasztaltam párszor... :F

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#9) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ehh szegény elpida :((
Valaki sokat dolgozott a Photoshoppal,lehet, hogy több perc is kellett egy ilyen képhez :D

...

(#10) szuper-t válasza Devid_81 (#9) üzenetére


szuper-t
senior tag

én is a képet néztem :D
szar ügy de legalább tesznek ellene és nem cáfolnak h óó iylen nincs biztos tuning áldozata lett..:)

(#11) Oliverda


Oliverda
félisten

Sokat akart a szarka így sz@rka lett belőle. :D

Ebből is látszik hogy az Elpida még nincs ott minsőségben mint a Samsung vagy a Micron.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#12) szuper-t


szuper-t
senior tag

Geilről rég nem hallottam már mi van vele?

(#13) TK36


TK36
aktív tag

Hát, a képe az :DD
A rossz memókkal mi lesz? Tán kulcstartók? :D

De - akkor ebben a rohanó világban - elképzelhető majd később is ehhez hasonló ügyek?
Mint korábban a Sony akkumulátorok visszahívása. Ez a rohanó nyereségvágynak túlajdonítható, hogy valaki(k) gyorsan akarnak sok pénzt zsebelni?

[ Szerkesztve ]

(#14) gabi81


gabi81
tag

tsmc is szarakodik a 40nm-rel, most meg az elpida ezekkel a memókkal. mi van itt? :) :(

just believe in yourself

(#15) Matamata


Matamata
aktív tag

Mostanában a gyárban nem tesztelik a dolgokat ?
Mert régebben láttam valamelyik oldalon Corsair gyárlátogatást és akkor még minden darabot külön leteszteltek.
Meg ha tudják, hogy sok a hibás akkor egyáltalán miért adják ki? Ezzel csak magukat járatják le.
Úgyhogy jelenne ha hamar lépnek valamit mert ez így szívás ha az ember normális ddr3-as ramot szeretne a gépébe.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.