Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) #79715584 válasza dethroner (#297) üzenetére


#79715584
törölt tag

a 12-es kérdésre a megoldást csak a helyismerettel rendelkezők tudják megadni?

Látogass el mind a négy helyszínre, ha másképp nem megy... :D

(#302) somogyib válasza #79715584 (#301) üzenetére


somogyib
őstag

De ha nem találja a cikket, akkor mivel hasonlítja össze a helyszíneket? ;]

(#303) draco31 válasza dethroner (#297) üzenetére


draco31
veterán

30 év alatt kb 15 órát volt a fővárosban, az is 15 éve, szerinted akkor nekem milyen helyismeretem lehet?
Ja és 5 perc alatt meg volt a válasz

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#304) kcsa válasza Graphics (#299) üzenetére


kcsa
veterán

Ritkán segítek ekkorát, de már nem bírtam :DDD

(#305) Graphics válasza somogyib (#302) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor a válaszlehetőségeket se... :Y

@kcsa: More, ebbű baj lesz :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#306) Werkly


Werkly
őstag

Áá! 14 Én kiszállok!👎

(#307) Graphics válasza Werkly (#306) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Arra én is kiszállót mondtam először. Oda-vissza ment a nézelődés..

Szívatás.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#308) hemaka válasza kcsa (#293) üzenetére


hemaka
nagyúr

Azaz, 2k-s korlatlan wappal verettem, utana meg rakotottem adatkabellal(+rakokanyolt toltovel) a pc-re, aztan toltam a netet. 😂

(#309) kcsa válasza hemaka (#308) üzenetére


kcsa
veterán

Jaj tényleg, a kókány töltőt már el is felejtettem :DD

(#310) moonster


moonster
tag

A 14-es! 5x megnéztem, kikockázgatva, léptetve...csak meglett!
Köszi Bog ez a 3-4 órát. :) Jobbulást!

- Errare humanum est -

(#311) draco31 válasza moonster (#310) üzenetére


draco31
veterán

Mondtam én hogy nem nehéz :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#312) somogyib


somogyib
őstag

A 15-ös kérdés hibás, mert a helyes válasz: fehér. :D

(#313) Joci10


Joci10
őstag

A 15-ösre a színtévesztők/színvakok kapnak 'felmentést'? :DDD

(#314) somogyib válasza Joci10 (#313) üzenetére


somogyib
őstag

Nem mert egy színvaknak az utolsó válasz jó lehet. ;]

(#315) dethroner válasza draco31 (#303) üzenetére


dethroner
veterán

Persze, megtaláltam, csak valahogy másképp képzeltem el a megoldásra rávezetést.
Viszont eszement kérdések vannak. Értem én hogy játék öröme meg minden, de azért a youtube-os kérdés, meg a sivatagi benzinkút keresgélésébe ölt órák száma egyáltalán nincs arányban az ajándékok értékével. Legalábbis számomra. Szóval sok sikert mindenkinek, én ezt a szívatást most kihagyom :K

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#316) Spet


Spet
addikt

Srácok, az 1 másodperc van vagy max 0,5 másodperc :DDD (de meglett a helyes válasz, pedig már kezdtem volna izzítani a káromkodási szótáramat :D )

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#317) SyMbioTe válasza Bog (#281) üzenetére

Hú bmmeg, azt olvastam, hogy 39,5-el flexelsz otthon. :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#318) hemaka válasza Spet (#316) üzenetére


hemaka
nagyúr

ha valaki ismeri azt a bizonyos oldalt amivel... annak tenyleg csak 30 sec durvan a valasz megtalalasa. :DDD

(#319) tixem válasza Spet (#316) üzenetére


tixem
addikt

Majd én :D

<>#&@{}<;>*Ä|Ä°€Í€Í€÷ Na, valahogy így szokták helyettesíteni a kilométer hosszú káromkodásokat. Délután óta szutyakolok vele, több videót is végignéztem 0,25-ös sebességgel, azokat is már leszűrve időrendileg, hogy mégis melyik lehet az ahol Bog felbukkanhat. Ez annyiban segített, hogy nem minden egyes videót kellett végignéznem a szóban forgó csatornákon, de semmivel sem jutottam előrébb. A 4 válasz közül egyet sem sikerült eddig 100%-ban kizárni. Továbbra sem értem mi köze egy random youtuber videós tartalmának a mobilarénához, nade ez már legyen az én bajom.

Betippelek egyet, nincs több ötletem :) Kicsit feltossza az agyam, mert eddig mindegyik kérdésnél tudtam hol kell keresgélni és találtam is választ max 1-2 perc alatt, pont egy ilyenen random hülyeségen akadok fenn.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#320) norti válasza tixem (#319) üzenetére


norti
addikt

Nem random, a válaszok és Bog között van közös pont, amit nem olyan nehéz kitalálni. Ha ezt megtalálod, már nem sok idő a helyes válasz megtalálása sem ;)

Remélem ez nem számít nagy segítségnek.

(#321) HoaryFox


HoaryFox
őstag

.

Szerk.: Inkább nem trollkodok :))

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#322) Saccco


Saccco
nagyúr

Ez nagyon nehéz szülés volt. (14) :W :DDD

A 15-ösön jót nevettem, anno én írtam a cikk alá az első kommentet. :DD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#323) HoaryFox válasza Saccco (#322) üzenetére


HoaryFox
őstag

Akkor a jót találtam én is :))

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#324) boneyard


boneyard
tag

Hát ez a 14es is halál egyszerű volt. Most már tényleg jöhetne vmi nehezebb kérdés :D

(#325) draco31 válasza Saccco (#322) üzenetére


draco31
veterán

Van erről valami cikk ezek szerint?
Csak mert az oldal régebbi mint a reged, ezért nem értem :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#326) Saccco válasza draco31 (#325) üzenetére


Saccco
nagyúr

Vagy rosszat találtam meg.... :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#327) Harsányi Cs válasza hemaka (#318) üzenetére


Harsányi Cs
csendes újonc

ezen a bizonyos oldalon nem a 15-ös kérdésre lehet megtalálni a választ? és ha nem akkor mondanál róla valamit hátha beugrik melyik az

(#328) draco31 válasza Harsányi Cs (#327) üzenetére


draco31
veterán

A 14-es kérdésre reagált, nem a 15-ösre.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#329) macilacus válasza Bog (#281) üzenetére


macilacus
senior tag

Jobbulást

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#330) Joci10


Joci10
őstag

A 14-eshez 4 videót néztem meg, ami gyanús volt. Már az utolsó végén jártam, amikor feltűnt az ajánlatok között egy addig még nálam nem nézőpontba kerülő videó; amibe csak bele akartam lesni, mert a bemutató képe alapján érdekesnek tűnt. Aztán ahogy belelestem, akkor leesett, hogy ez ..... hogy az iszonyatosan gyanús - főként azért, mert ...... Szóval azért. :) Aztán elkezdtem nézegetni a felvillanásokat meg-megállítva, és aztán ...... igen, ott. Durva. Vagyis nálam is meglett. Megyek is aludni ennek örömére. :D

(#331) somogyib válasza Saccco (#322) üzenetére


somogyib
őstag

15-öshöz én is találtam egy cikket, de ott sajnos a kép már nem elérhető (és ott nem is te vagy az első kommentelő :) ), de máshonnan is előszedhető az infó.

(#329) macilacus ezek olyan kérdések, hogy még Bog is belebetegedett. :D

[ Szerkesztve ]

(#332) csendes


csendes
őstag

Ha ezek a lyutyúberek csodálkoznának, hogy miért kaptak ennyi lefelé irányuló hüvelykujjat mostanában, akkor az egyik én voltam. Bocsi, de nekem ez nem jön be :U. De nem én vagyok a hibás, mert a játék nélkül ezeket soha az életben nem néztem volna meg :R

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#333) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

15 pipa.

(#334) somogyib válasza -secret- (#333) üzenetére


somogyib
őstag

15 pipa hajnalban? Remélem csak vízipipa volt és nem valami durvább cucc. :DDD

(#335) -secret- válasza somogyib (#334) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

;]

(#336) Graphics válasza csendes (#332) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alapvetően én se vagyok oda a "nézettségvadász" megoldásokért. Van sok hasznos is, de rengeteg egetverő hülyeség is

Ettől függetlenül klasszul meg lehet belőle élni, ha ügyes valaki

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#337) kcsa


kcsa
veterán

Bog: igazán nem akarok telhetetlen irigy gonosznak tűnni, de új játék, amikor még az előző nyerteseit se listáztad? :(((

;]

[ Szerkesztve ]

(#338) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

16 pipa. ;]

(#339) Graphics válasza -secret- (#338) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez könnyű volt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#340) -secret- válasza Graphics (#339) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah, nem volt vészes.

(#341) draco31


draco31
veterán

16 pipa :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#342) draco31 válasza somogyib (#331) üzenetére


draco31
veterán

Én konkrétan megkerestem az ősi oldalt, így egyértelmű a dolog nekem :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#343) macilacus válasza somogyib (#331) üzenetére


macilacus
senior tag

sőt lehet, hogy már félre is ír a billentyűje, esetleg hallucinál is :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#344) gogantibi


gogantibi
csendes tag

Én most dobtam be a törölközőt. "Csak" 8 éve követem az oldalt. Már ötödik órája keresem a választ a 15. kérdésre. Nemhogy képet, de még csak szöveget sem találtam utalásnak.
A többieknek kitartást, sok szerencsét!

(#345) Top cat válasza Graphics (#339) üzenetére


Top cat
őstag

Jöhetne már valami nehéz kérdés is. ;] Még elpuhul a banda. :D

(#346) somogyib válasza macilacus (#343) üzenetére


somogyib
őstag

Lehet hogy azért vannak ilyen kérdések :DDD

(#342) draco31: azt én is megtaláltam + még egy videót is, ahol Bog beszél a régi dolgokról... :)

[ Szerkesztve ]

(#347) karlkani válasza somogyib (#346) üzenetére


karlkani
aktív tag

Nekem is megvan mindkettő. Nyugtass meg, a keresett szín a régi oldal szélső hasábjait is kitölti?

(#348) Graphics válasza karlkani (#347) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs segítségadás :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#349) somogyib válasza karlkani (#347) üzenetére


somogyib
őstag

A helyes válasz: fehér. Többet nem segíthetek. ;]

(#350) macilacus válasza somogyib (#349) üzenetére


macilacus
senior tag

nem is fehér, hanem világos szürkés bézs alapon fekete :DDD
a baj csak az, hogy a rossz válasz is :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.