Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) norti válasza draco31 (#449) üzenetére


norti
addikt

Nekem 2-3 ilyen kérdés is van, de nem a klasszikus 1-14-17 tengely :)

[ Szerkesztve ]

(#452) hemaka válasza Ceree (#448) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jaj ne mar, most muszaj vegig neznem... :DDD

(#453) Ceree válasza hemaka (#452) üzenetére


Ceree
senior tag

:DD :DDD

Másolat_eredetije

(#454) norti


norti
addikt

10-esre megtaláltam a megnyugtató helyes választ (amit eddig is tippeltem, csak konkrétan nem volt leírva ott, ahol néztem).
Alig várom már, hogy elmondhassam, hogyan találtam meg a válaszokat :)

És ha Bocha nem abban a sportban jeleskedik, amit választottam, van 6 napja, hogy megtanulja :DD

[ Szerkesztve ]

(#455) Rotyi


Rotyi
aktív tag

Én minden válaszomat tudom bizonyítani, és alibim is van. :DDD

Ami majdnem az, az nem az!

(#456) vz12


vz12
tag

A 17. kérdésről: kevéssel ezelőtt még nem ez volt a véleményem ..., de a sikeres keresést követően szeretnék gratulálni a kérdést kitaláló(k)nak, a kérdés zseniális, "Kolumbusz tojása" kategória. :R

A választ keresőknek: kitartás + kitartás + további kitartás,NEM feladás !
Erőt merítve abból, hogy néhány embernek sikerült, én sem adtam fel, pedig megfordult a fejemben ...
A válasz jól elbújt, de nem eléggé. :N
Szisztematikusan "lecsapoltam" az óceánt internetet, nem is tartott tovább bruttó 24 óra időtartamnál (nettó 15-16), szerencsére hétvége van, és éppen ráértem ... Lehet hogy célirányosan kicsit lassú voltam, de sokfelé kóboroltam, és még így is belefértem a határidőbe. :B Megnyugtatok mindenkit, hogy most már gyorsabban célhoz érnék.:P Közben (mellékesen) sokat tanultam egy csomó dologról, ami tiszta haszon. :B

Már csak annyi kellene, nehogy valami "egyszerű" kérdésen elhasaljak ... :D

(#457) Upo


Upo
addikt

Na, nekiültem, 14, 17 kivételével a többi megvan. Nem telt fél órába sem az egész, mindenre van egyértelmű bizonyíték. Most kezdek neki a maradék kettő válasz felkutatásának.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#458) axioma válasza draco31 (#449) üzenetére


axioma
veterán

Nekem is volt egy, ami piszkalta a csorom, es Bog bejelentesere visszamentem es rajottem, hogy hibas volt - de ott en benaztam, a jo valasz me'g kevesbe van eldugva, mint az altalam talalt rossz... Kivancsi vagyok majd, h a 14-17-en kivul [bar utobbiba me'g bele se kezdtem] mi szamithat me'g szorokerdesnek. Felteszem Bog nem a hianyzo hanem a jelolt rossz valaszok alapjan mondta h eleg lesz...

(#459) Buccer


Buccer
tag

Ha minden igaz, megvan minden eddig. A 14-es volt necces, nálam a yt nem lassítható, kockázható, semmi. 2 videó tippem volt, amit kb 200x néztem végig, de most mintha jókor állítottam volna le. Remélem jól láttam és az lesz a megoldás, mert szemkárosodás nélkül már nem tudok tovább keresni... :D :N

Pécs City

(#460) kcsa


kcsa
veterán

Látjátok, ha foglalkoznátok időben a feltett kérdésekkel a Facebook profilon, nem kellene most nekünk megválaszolni :DDD

(#461) somogyib válasza Bog (#429) üzenetére


somogyib
őstag

Akkor miért van 20. kérdés? ;]

kcsa: igazad van, nem elég onlájnok a fiúk. :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#462) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Pedig ezt a képet még láttam is máshol...

Na most keressem meg :D kicsit szívás, hogy pár anyag nem elérhető már...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#463) csako válasza kcsa (#460) üzenetére


csako
veterán

:C
Az a válasz lesz a helyes, amelyikre a legtöbben nyomnak ;]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#464) Graphics válasza Graphics (#462) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És tudtam!
:D

Sokat segített a kép minősége. ;] Viszont ez is szívatós kérdés... De össze lehet rakni.

Viszont még azt mondom, hogy az utolsó simán lehet bukó... :Y

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#465) Spet


Spet
addikt

Nos utolsó kérdés is elvett az életemből pár percet, de kiderült javíthattam egy kérdésetekre a választ (ami így már jó).

@bog így már javult a statisztika? :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#466) DJ. Ru$y válasza Bog (#433) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha már kérni szabad, akkor, akár a játék lezárás vagy a sorsolás után nyomnál egy olyan statisztikát (persze, ha nem üzleti titok a későbbi játékok miatt [ha igen, nyilván érthető, hogy nem]), amiben kérdésekre lebontva megvan a %-os arány a rossz és jó válaszokra? :R

Spet
Szerintem nézd át, mert, mintha romlott volna. ;]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#467) somogyib


somogyib
őstag

SUPREME7: olyan szkripted nincs, ami a játék zárása előtt megmutatja a jó válaszokat?

:D

[ Szerkesztve ]

(#468) norti


norti
addikt

Kész vagyok, az utolsóra tudtam a választ rögtön, de kicsit elbizonytalanodtam még a többi (régi motoros) név miatt :D Közben viszont meglett Csutka életkora is, most már nem csak tippként.

Nagyon jó volt ez a játék, örültem, hogy itt minden válasz egyértelmű volt ;)
Köszi bog és a többiek!

@somogyib :DDD

[ Szerkesztve ]

(#469) Graphics válasza norti (#468) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Utolsóban egy darabig biztos voltam... Aztán ahogy kerestem ....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#470) draco31


draco31
veterán

Tudom hogy láttam már azokat a képeket itt az oldalon, csak most nem akaródzik megtalálni,de van még rá pár napom :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#471) SUPREME7 válasza somogyib (#467) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ott vannak a helyes válaszok, csak ki kell választani, ne legyél már ilyen lusta :DDD

De a 17-es kérdés miatt már dolgozom rajta :O ;] :(

(#472) Kgb_VTi


Kgb_VTi
csendes tag

Köszöntem a játékot nagyon jó volt, még ha valahol esetleg rosszul is válaszoltam volna, rég élveztem ennyire Prohardver, Mobilarena játékot. :R
Az 1,14,17 kérdés kivett az életemből pár órát de élveztem azt a részét is, és mikor megtaláltam rá a helyes választ olyan érzésem volt mint aki a főnyereményt nyeri meg valamelyik játékban :DD

Azoknak akik még nem találták meg a helyes választ kitartás!

[ Szerkesztve ]

(#473) d@vee


d@vee
őstag

Jesszus, mi az a kérdés legutoljára? Még Bog-ot se ismerem fel hajjal ;] nemhogy a többit.

Ja

(#474) hemaka


hemaka
nagyúr

Az en boritom is 2012 oktobereben frissult utoljara, de hat ami jo, azt minek valtoztatni?

(#475) Rotyi


Rotyi
aktív tag

A 15. kérdésen most elbizonytalanodtam.
Az ős-Mobilarena szín a PH előtti időszakra vonatkozik? :DDD ;]

Ami majdnem az, az nem az!

(#476) kcsa válasza d@vee (#473) üzenetére


kcsa
veterán

Akkor nem vagy törzsolvasó, köszicsá ;]

(#477) d@vee válasza kcsa (#476) üzenetére


d@vee
őstag

Már a maradék kettőt is beazonosítottam :P De pont a kérdéses ember rejtély...még ;]

Ja

(#478) hemaka válasza d@vee (#477) üzenetére


hemaka
nagyúr

En tippeltem, mert nem talaltam meg a kep eredetijet sehol.
Egy rendezvenyre gyanakodtam a kep lattan, de ott nem volt a 4. szemely, szoval ez van. :DDD

(#479) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Én szerintem a 20. kérdésen bukom el a dolgot :)

Bár van még egy pár napom nyomozni :DDD

Szerk: Talán megvan :))

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#480) norti válasza HoaryFox (#479) üzenetére


norti
addikt

Azzal talán nem árulok el nagy titkot, hogy a 2012 előtti időkben kell keresni a megoldást :)

(#481) pikszel válasza Ceree (#448) üzenetére


pikszel
őstag

Nagy kedvenc, ahogy kb. az összes tőlük, de talán a Kincs, ami nincs, ami számomra a csúcs. :R
Viszont én megtaláltam mindent, így elköszönök a 17-es klubtól ;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#482) draco31


draco31
veterán

Azt hiszem kész vagyok...... a kérdésekkel :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#483) Saccco válasza draco31 (#482) üzenetére


Saccco
nagyúr

Blablabla sok a pötty.

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#484) hamizoli


hamizoli
tag

Na nekem is kész, a 20. tippem után már a kalaptippre is ment a tipp :DDD

szerk: egy anonim tippelő 3 nappal megelőzte a tippemet, ő nyert

[ Szerkesztve ]

régi név:hammer1

(#485) draco31 válasza Saccco (#483) üzenetére


draco31
veterán

Akkor úgy fogalmazok, hogy a kérdésekkel IS kész vagyok, meg máshogy is kész vagyok :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#487) Saccco válasza draco31 (#485) üzenetére


Saccco
nagyúr

Most már én is. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#488) C_hris válasza Saccco (#487) üzenetére


C_hris
tag

Az összes választ tippeltem, sok esélyem nem lehet, de innen szép nyerni :)

(#489) boneyard


boneyard
tag

Nagyon jók voltak a kérdések! Leellenőriztem az összes válaszomat, úgyhogy most már nyugodtan iszom holnap :D Kitartás azoknak, akik még keresgélnek és BÚÉK mindenkinek!

(#490) Joci10


Joci10
őstag

A 17-est hagytam a végére, és nem hiába. :)
A 20-asnál azt hittem, 10-15 perc volt csak a megtalálás (legalábbis a 90%+-os megerősítéses verzióé), de valamiért az óra több, mint 1,5 órával későbi időpontot mutatott, mint amikor elkezdtem. Ennek ellenére nem hiszem. :D Vagy csak ezek után hasonló módon fogok felszorozni minden olyan játékos 'csak 5 perc volt' jellegű közlendőjét, mint a sajátomnál is tapasztaltam. :DDD
Aztán elkezdtem a 17-est. Olvasgattam, nézegettem képeket, nézegettem videókat, majd amikor majdnem feladtam, csak megláttam, és egy pillanatra ki is égett az agyam. Bár sejtettem, melyik lehet a 'győztes', a végeredmény tökéletes megerősítése több szempontból is meglepő lett. :C

De most megyek is vissza a tévé elé, hiszen pihenésképp inkább NFL meccseket nézek ezek után. :)

(#491) csako


csako
veterán

Ahh, még olyan sok nap van hátra :O Jó játék volt, pár durva kérdéssel :C

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#492) gogantibi


gogantibi
csendes tag

Minden kedves játékosnak B.Ú.É.K.!
Jövőre ugyanitt!
GL&HF!

(#493) draco31


draco31
veterán

B.U.É.K.!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#494) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Ez a 17-es magas nekem. Agyilag teljesen elfáradtam, holnap majd újra megpróbálom. Addig is:

B.Ú.É.K.!

(#495) somogyib válasza Rotyi (#475) üzenetére


somogyib
őstag

Volt még régebben valami kipkopponthu vagy mi a fax, amiben Bog tevékenykedett. Remélem nem arra gondolt a költő. :D

Mindenkinek boldog új évet! (csak a kalapból maradjatok ki ;] ).

(#496) Top cat


Top cat
őstag

B.Ú.É.K. mindenkinek!

A 17-est hagyjátok jövőre, idén már elégvolt belőle :D

(#497) Pyro05


Pyro05
tag

Nekem is a 14-17 maradt utoljára. A 17-től nagyon féltem a fórumos visszajelzések alapján, de sejtettem, hogy merre lesz, és gyorsan meg is találtam. A 14-es viszont igazán keménynek ígérkezett. Erre ment el a legtöbb idő, de voltak keresési ötleteim, trükkjeim és meg is lett.

Köszönöm a játékot! Boldog új évet mindenkinek!

War. War never changes.

(#498) Joci10


Joci10
őstag

Most tippeltem kalapot, aztán látom, hogy szépen van szétszórva a mezőny. 10-től (a pesszimista változat) egészen 1764-ig (az optimista változat). :)
Még akár az is lehet, hogy Supreme7 az 1-es antitippjével benne lesz az 50-ben. :DDD

(#499) Rotyi


Rotyi
aktív tag

Boldog Új évet kívánok mindenkinek!

Ami majdnem az, az nem az!

(#500) vohanyi


vohanyi
senior tag

Boldog Új Évet Kívánok, és köszönet mindenért mindenkinek, és viszont :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.