Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) vohanyi válasza Bog (#796) üzenetére


vohanyi
senior tag

Köszönöm Neked, és a Mobilarénának, és mindenkinek !
Gratula a többi nyertesnek ! :R :C

(#802) vince válasza Bog (#799) üzenetére


vince
őstag

Én a magam részéről szívesen játszom just for fun, (tárgy)nyeremény sem kell - egy-egy ilyen játékban kalapba kerülni többet ér, mint egy n+1. "kacatot" nyerni. Persze érteni vélem én, kell a nyeremény, nem is becsülöm le az értéküket, de nekem a játék öröme többet ér :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#803) Saccco válasza vince (#802) üzenetére


Saccco
nagyúr

+1 minél kisebb a kalap annál nagyobb a kockadicsőség. ;] :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#804) somogyib


somogyib
őstag

Gratuláció a nyerteseknek!

(#805) Rotyi válasza Bog (#799) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Köszönöm a játékot!
Nekem a kalapba kerülés volt az elsődleges, az meg sikerült. :))
A nyerteseknek ezúton is gratulálok. :C

Advev kikapcs, viszlát!

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#806) norti


norti
addikt

Jól van, nem kell tovább izgulnom, hogy lesz-e harmadik Mi Band 3 a családban :D

Grat minden nyertesnek! :)

(#807) moonster


moonster
tag

Csatlakozom a gratulálók, kicsit csalódottak, de mégis boldog, kalapba kerülők táborához.
Nagyszerű játék volt.

[ Szerkesztve ]

- Errare humanum est -

(#808) somogyib válasza norti (#806) üzenetére


somogyib
őstag

Valld be, hogy a vésztelefonra hajtottál. :D

(#809) cinemazealot válasza Bog (#799) üzenetére


cinemazealot
addikt

Nekem az tetszett nagyon, hogy nem egy darab nagy értékű nyeremény volt (mint pl. egy csúcs mobil), hanem több kisebb. Amik ugyan valóban nem képviselnek akkora értéket, de mégis sokkal nagyobb eséllyel indul érte az ember. Főleg miután látszott, hogy a kérdések alaposan morzsolják a népet. Engem pl. kifejezetten inspiráltak a kérdések nehézségei, mert ha ugyan komoly erőfeszítéssel is, de egzakt módon megtalálható a kérdésekre az egyértelmű válasz, akkor garantált a kalapba jutás. :) Szerintem akik kitartottak a végéig, hasonlóan látják.

A játék összeszedettségéről nem is beszélve. Vessük csak össze:

Világhírű mobilgyártó:
- nem egyértelmű kérdések nem egyértelmű válaszokkal,
- 1 (azaz egy) db nagy értékű nyeremény, 0 (azaz nulla) további nyeremény,
=> A kalapba jutás bizonytalan, de a kalaposok amúgy is szinte nulla eséllyel nyerhetnek.

Hazai szerkesztőség:
- jól összeválogatott és egzaktul megválaszolható kérdések,
- 6 (azaz hat) db értékes nyeremény
=> A kalapba jutás csak ész kérdése, de a kalaposok nagyobb eséllyel jutnak nyereményhez.

Szerintem nem kell részletezni, hogy mennyi bosszankodás kísérte az előbbi nyereményjátékot és mennyi örömujjongás és/vagy röhögés az utóbbit. Szóval köszi! :R Remélem, lesz még.

És grat a nyerteseknek!

(#810) norti válasza somogyib (#808) üzenetére


norti
addikt

Csakis a hírnévre! :DDD

Az bőven elég volt, hogy bekerültem a kalapba, illetve - ahogy bog is írta - hogy végig ilyen jó hangulatú volt a játék és a topik ;) :R

(#811) draco31


draco31
veterán

Gratula!! :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#812) hemaka


hemaka
nagyúr

Grat a nyerteseknek, megdolgoztatok erte rendesen. :C

(#813) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Köszönjük a játékot, király volt :R Gratula a nyerteseknek :)

(#814) Apika


Apika
Közösségépítő

Gratulálok a nyerteseknek! :C

(#815) Pancsermeste válasza Bog (#799) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Köszönöm szépen a játékot, és persze a nyereményt! :R
Most először sikerült nyernem is valamit sorsolás útján. ;)

-= Pancsermeste® =-

(#816) -ZeeZee- válasza Bog (#799) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszönjük a játékot, szerintem színvonalasabb volt, mint az előtte lévő 2. :R :C

Gratula a nyerteseknek! :C

(#817) csako válasza Bog (#799) üzenetére


csako
veterán

Jó játék volt, köszi, részemről csak a 14-es kérdés volt olyan, hogy "ne már, ehhez nekem nincs türelmem" :D

És gratula a nyerteseknek :C

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#818) vz12


vz12
tag

Én is szeretném megerősíteni, hogy jó játék volt, többnyire nem volt könnyű megtalálni a válaszokat, de legalább nem volt értelmezésbeli probléma, mert a kérdések elég jól lettek megfogalmazva.

Gratulálok a szerencsés nyerteseknek! :C

(#819) borbastomi


borbastomi
csendes tag

Én is gratulálok a nyerteseknek, jó játék volt :) Mondjuk az első 4 kérdés után azt hittem, hogy a Bog Utazik csatorna reklámja lesz elsősorban ;]

(#820) tixem válasza Bog (#799) üzenetére


tixem
addikt

Köszönjük :K

Nyerteseknek gratula!

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#821) Bog válasza borbastomi (#819) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Arra rá is férne amúgy

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#822) Joci10 válasza vince (#802) üzenetére


Joci10
őstag

Hasonlóan gondolkodom; vagyis a jutalom a megfejtéseket illetve a keresést elismerő kalapba kerülés. A felajánlott jutalmakra nem szoktam számolni, mert úgysincs rá normális esély, így nem ér rosszul, ha nem 'nyerek' közülük semmit. :)
Az más kérdés, hogy van, amikor nem kerül az ember kalapba. Néha elnéz valamit az ember; de van olyan is, amikor hiába talál meg valamit, ha azt épp nem fogadják el. Eddig 4 alkalommal nem kerültem kalapba nyereményjátékokon, amiből 2 saját hibám volt; 2-nél meg -szerintem- unkorrekt hozzáállást kaptam. De hát ilyen az élet. Majd legközelebb talán elfogadják, ha meg tudom mutatni a megoldást, csak más színt látok benne, mint amit ők. :)

(#823) draco31 válasza Bog (#821) üzenetére


draco31
veterán

Kövi törzsolvasói CES relikvia nyereményekkel? :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#824) DJ. Ru$y válasza Bog (#799) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Király volt, sok ilyet még! :K

Az egyik kedvenc nosztalgia cikkem (talán a Gubros kérdés okán akadtam rá, vagy a fene tudja?!) lett ez. Azok az arcok, főleg Bocháról a kép a második oldalon. :))

Reméljük még sok CES-t, sok MWC-t, sok IFA-t és nem utolsó sorban sok játékot toltok le együtt, velünk!
További tartalmakban gazdag évet srácok!

Ja és gratula a nyerteseknek.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#825) somogyib válasza Bog (#821) üzenetére


somogyib
őstag

A sorsolási algoritmusra is ráférne egy kis update, mert sose nyerek. ;]

(#826) ovics válasza somogyib (#825) üzenetére


ovics
aktív tag

mondjuk az nem baj ha ez így is marad és inkább én nyernék majd valamit :DDD bár ehhez kalapba kéne kerülni :O

(#827) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Gratula a nyerteseknek. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#828) pikszel válasza Bog (#799) üzenetére


pikszel
őstag

Köszönjük a játékot, és gratulálok minden nyertesnek! :R :C

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#829) Abysmal válasza Bog (#799) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Nagyon jö volt a játék, szeretem azokat a kérdéseket amikor komolyan el kell gondolkodnia az embernek, hogy az adott kérdésre hogy és hol találja meg a választ! Köszönöm a játékot és a nyereményt is! :D

(#830) SyMbioTe

Gratula a nyerteseknek, remélem lesz még ilyen játék, nagyon jó kérdések voltak. :DD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#831) nexus6


nexus6
aktív tag

gratula a nyerteseknek és a kalaposoknak is... :)
tényleg jó volt a játék is, sokat olvasgattam közben is, igaz ráment nekem is 1 napom a mellékes olvasgatásokkal is, a pár napos betegségbe belefért nekem is.
jó volt, szeretem a kihívásokat. tetszett!

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#832) somogyib válasza nexus6 (#831) üzenetére


somogyib
őstag

Úgy látom ebbe mindenki belebetegedett. Én az MA TV videókból megnéztem vagy 120-at. :D

(#833) Buccer


Buccer
tag

Jó kis játék volt, élveztem. Feleségem nem annyira... Egy miatt azért szomorú vagyok, ilyen kis kalapba nem biztos, hogy kerülök valaha is. Lett volna 1-2 dolog, aminek kifejezetten örültem volna.
A nyerteseknek pedig gratulálok!

Pécs City

(#834) somogyib


somogyib
őstag

Lehet fellebbezni a sorsolás kimenetelét illetően?

;]

(#835) DJ. Ru$y válasza somogyib (#834) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mindent lehet, csak nem érdemes. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#836) somogyib válasza DJ. Ru$y (#835) üzenetére


somogyib
őstag

Azért bepróbálkoztam, hátha... :D

(#837) SyMbioTe válasza somogyib (#834) üzenetére

"A nyereményjáték eredménye ellen nem lehet fellebbezni, jogi út kizárva."
Sok sikert ;] :D

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#838) kcsa válasza SyMbioTe (#837) üzenetére


kcsa
veterán

Ennél nagyobb dolgokat is papírra vetettek már a történelem során, aztán mi lett belőlük... :D

(#839) somogyib válasza kcsa (#838) üzenetére


somogyib
őstag

Akkor van remény :DDD

(#840) Timyyy


Timyyy
őstag

Tegnap jött egy ilyen email, persze a linkre kattintva 404 error... ez mi?

Kedves Timyyy!

A Mobilarena új nyereményjátékot indított, melyről e-mailes értesítést kértél. A nyereményjáték elérhetősége:

Törzsolvasói játék 2018

Jó fórumozást,
a Mobilarena csapata

[ Szerkesztve ]

(#841) DJ. Ru$y válasza Timyyy (#840) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Beragadt értesítés, aztán véletlen kiment most, a MA-s játék miatt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.