Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) toldy


toldy
őstag

:F

Az élet nem habostorta.

(#2) danih


danih
addikt

DÖNTÉSKÉPTELEN vagy

(#3) Воланд válasza danih (#2) üzenetére


Воланд
titán

"egyenlőre" ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

ha nem kell notebook, ne vegyél :) ilyen egyszerű :)
( a tv árán meg vegyél inkább projektort :P, és tartsd meg a kicsit )

...csak én vagyok helikopter?

(#5) Gergő_


Gergő_
őstag

az egy rohadtul jó gép...lenne nem kétórás akksival

(#6) danih válasza Воланд (#3) üzenetére


danih
addikt

:DDD
A legjobb ez lenne: "Egyenlőre döntés képtelen vaok, micsináljak????,,?,vessző"

[ Szerkesztve ]

(#7) Воланд válasza danih (#6) üzenetére


Воланд
titán

Pszt, mindjárt jön a 404. :DDD ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) toldy válasza danih (#2) üzenetére


toldy
őstag

Igen, az vagyok. :B

woland_y2k: és még alá is húztam :Y , tudtam én hogy valami nem stimmel. Ez van, nem vagyok büszke, de elismerem. :P

Sethdobaloah: nem kell, de nagyon szeretnék egyet, nagyon megtetszett az a gép, és a teljesítménye is elég lenne.

Gergő_: ha már noti, lehetne több, az tény, de nekem elég lenne.

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#9) Воланд válasza toldy (#8) üzenetére


Воланд
titán

Semmi baj, én voltam a bunkó, hogy nem pm-et írtam.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Egy Toldy ne legyen döntésképtelen.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#11) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Noti, mellé egy jobb tévé, lehetőleg egy x360-al. :P
Gondolom te is hasonlóan használnád a PC-d, mint én... nos, akkor felesleges rákölteni, inkább egy jobb notebookot vegyél. Netezni ugyanúgy tudsz, a hordozhatóság nagyon jó dolog, plusz még viheted is bnődhöz, ha filmezni szeretnél... :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#12) danih válasza toldy (#8) üzenetére


danih
addikt

:R
Egyébként csak te tudhatod, mit akarsz...
Csüccsenj le, vegyél elő egy papírt, írd fel a két eshetőséget, gondold át, és mindegyikhez húzz egy + jelet az előnynél, egy - jelet a hátránynál, majd összegezd... Ennyi...

(#13) toldy válasza Воланд (#9) üzenetére


toldy
őstag

Nincs, semmi értem én, csak úgy tűnik nem sikerült kifejezni magam :B

Athanáz9: nem szoktam, ritka kevés dolog volt eddig amin így agyaltam hogy melyik. Általában hamar eldöntöm és utána ragaszkodok hozzá.

tDr1v3r: no igen, én is ezt tenném, csak hát anyagilag korlátozva vagyok, Ja és nem kell xbox, se ps3 amíg nem lehet rajta egérrel és billell játszani addig esélytelen. Már többször próbáltam, de hamar megzakkanok tőle.

danih: na, ezt most kipróbálom, eddig a noti áll nyerésre

Az élet nem habostorta.

(#14) 7 válasza danih (#12) üzenetére


7
addikt

Ez mind szép és jó, de kimarad belőle a súlyozás, elvégre nem minden pont egyenértékű. :)

@toldy: Én a Fusiont választanám. Ha majd szükséged lesz hordozhatóságra, akkor úgyis tudsz szerezni normális áron notebookot (akár használtan is, vagy esetleg cég ad). A Fusion olcsóbban és egyszerűbben javítható, ha bárminemű meghibásodás van, és egy pici házban is jól elfér.

De ez persze csak én vagyok. Ahogy a többiek is mondták, magadnak kell rájönnöd. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) danih válasza 7 (#14) üzenetére


danih
addikt

Jajj erre már nem akartam kitérni, ha nekiül, megérzi :)

(#16) mexicanraven válasza 7 (#14) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

+1.

Gyorsabb, minőségibb, tartósabb, szerintem is jobb választás!:)

when the sun shines, we'll shine together

(#17) toldy


toldy
őstag

Igazatok van, TV-t úgy is akarok, notit meg hülyeség most venni. Hiszen most terjed a SB és júniusba jön a LIano is ami szintén ígéretesnek tűnik. Addigra meg kicsit rátudok spórolni. köszi :R

Az élet nem habostorta.

(#18) mexicanraven válasza toldy (#17) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

:R
Jó döntés szerintem!:)

when the sun shines, we'll shine together

(#19) Magnum_


Magnum_
nagyúr

laptop.

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.