Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

A fajtád miatt tart ott a józan ész, ahol. A véleményem nem írom le, mert a szólásszabadság jegyében még ki is tiltanának. Készítem a popcornt, ha nem törölnék le ezt a vergődést innen.

(#2) asdf_


asdf_
veterán

(Csak röhögni jöttem)

(#3) rgqjx


rgqjx
aktív tag

subscribe

(#4) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Az megérne már egy kurvaanyázást, hogy az "életmentő" protokoll a betegek jó részét kivégzi.
https://index.hu/belfold/2021/04/26/belfold-koronavirus-jarvany-korhaz-bucsi-laszlo/

(#5) Norbi.


Norbi.
őstag

aztakurvaeget.. megyek megfürdök a kenyérpirítóval... :U

(#6) Egon


Egon
nagyúr

Érdekes, hogy a németek szerint sem diszkrimináció: [link]
Lehet vergődni, de nem érdemes, mert nincs igazad. Mégpedig azért, mert magadon kívül, másokat is veszélyeztetnél.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7) asdf_


asdf_
veterán

Csak nem bírom ki....

Bölcsődei beiratkozás:

Mit kell vinni magunkkal?
- munkáltatói igazolás
- gyermek egészséges igazolása (ehhez írószerboltban be kell szerezni egy C3354-6/A nyomtatványt, melyet a védőnőnek kell átadni)
- szülői anyakönyvi kivonat másolata
- lakcímkártya
- TAJ kártya

- oltási kivonat

Szóval bolcsődébe óvódába, iskolába nem mehet az ember számos oltás megléte nélkül és ezzel semmi gondja nincs senkinek (elenyésző számú hülyén kívül), de ha nem mehetsz be moziba, színházba, koncertre, nem szállhatsz fel repülőre, hogy ne terjeszd és/vagy kapd el azt a vírust, amiben az elmúlt évben meghalt 3+ millió ember és leállt miatta a fél világ, akkor JAJJJÚRISTENAZEMBERIJOGAIMLÁBBALTIPRÁSA!!!!!

Édes f*szom..... :U :U :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#8) cskamacska


cskamacska
addikt

Erről van szó. :U

Lesz valami komolyabb variáns ami miatt mindenkit újra kell oltani, hirtelen bevezetik a kötelező oltást, majd Gödény személyesen fogja, lángoló barikádokon át, nekivezetni a népét a gyógyszergyáras gyíkemberek által irányított kormány elsöprésére.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#9) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Amíg nem kötelező ez az oltás addig mindenkinek szíve joga eldönteni, h kéri-e vagy sem. Ennyi. Ezt mindenki döntse el maga.
Aki nem kéri és nem kap plasztikot annak is ugyanolyan és ugyanannyi joga van, mint annak aki kapott. Ráadásul már az első oltás után küldik a kártyát, így van aki el sem megy a másodikra.

Nem vagyok oltásellenes, de úgy látom idecsődültek az oltásfanatikusok oltani. Hurrá! Még egy bejegyzés ahol lehet hadakozni és meggyőzni azt aki nem oltatja be magát, h köztörvényes. :C

asdf_: Kérlek ne keverd a gyerekként megkapott több évtizedre visszatekintő oltóanyagokat ezzel a választható új vakcinával.

CounterBoci: "A fajtád miatt" -> nono!

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#10) asdf_ válasza flymi (#9) üzenetére


asdf_
veterán

Nem köztörvényes, hanem szimplán csak elképesztően ostoba.

(#11) flymi válasza asdf_ (#10) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nevezhetsz ostobának, de én úgy döntöttem, h nekem ez az oltás nem kell. Egy újabb plasztik kártya miatt meg nem oltatom be magam. Ha nem tetszik tehetsz egy szívességet. ;) Ne menj utcára. Vagy egyáltalán emberek közé.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#12) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Laza koronavírus topik itt, ezt zárom.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.