Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) Vakegérke válasza #64791808 (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Havi 200-ból etetni, ruházni a családot, fizetni a rezsit, ..."

Havi 100 körül van a fizetésem. 60 fölött a rezsi. Mivel emelkedtek a díjak, még nem tudom, hogy nincs-e közelebb a 70-hez. Kifizetem, mert bolond becsületes vagyok, és mert nem akarok adósság-csapdába kerülni.

Négynaponta veszek fél kiló kenyeret, és a zöldséges már nem csodálkozik, amikor két fej vöröshagymát, és négy szem krumplit kérek.
Tartható állapot?

Idén ősszel lesz 43 ledolgozott évem. Tényleg ezt érdemlem? Luxus, hogy van egy lakásom? Vagy mivel egyedül maradtam, meg is dögölhetek?
No de sebaj, felvehetnék ilyen, meg olyan, sőt amolyan hitelt, kölcsönt. Be is tenné a kaput. Rámenne még a lakásom is, vagy legalábbis ráterhelnék.
Ha éhen döglök se veszek fel kölcsönt. Könnyű szétszórni a pénzt, csak aztán nyögve lehet visszafizetni mondjuk 600 ezer helyett egy milkót.

A munkahely tojik mindenre, várhatóan 4% lesz az évi kimért béremelés idén is. Ha úgy veszem, a tulaj is bűnös abban, hogy a dolgozók bedőlnek a pénzintézeteknek, méghozzá muszájból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.