Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wolfi88


Wolfi88
csendes tag

Jó, hogy vanbenne beépített rádió meg erősítő, de még mindig nem tudok elmenni amellet, hogy ha vezetékmetes headset akkor miért is van hozzá vezetékes füles.
Számomra a vezetékmentes headaset a vezetéknélküli szabadságot biztosítja eró nem kell attól tartanom, hogy újra megszakadhat a kábel.
Igaz ez csak az én eszemélyes véleményem.

(#2) Paulo5577 válasza Wolfi88 (#1) üzenetére


Paulo5577
csendes tag

Nézd én több fülhallgatót is kipróbáltam teljesen más a hangzás világa egy vezetékmentes fülesnek erősítő rész nélkül, arról nem beszélve, hogy itt kapott egy kis tuningot, ami nincs meg minden headsetben. Hidd el jó az a vezeték. Ill. itt nem a telefonodhoz kell nyúlkálnod. Én akkor szoktam széttörni a vezetéket itt szépen a nyakadon lóg, és gyegébb telefonnál szerintem aranyat ér. Bár tudnám mi dolgozik benne.

(#3) Wolfi88 válasza Paulo5577 (#2) üzenetére


Wolfi88
csendes tag

Terméket mint magát elismerem jó funkcióivannak. De mint írtam csak személyes véleményem a vezetékmentesség. Egyébként egy nokia BH-505használok, az smst és hívónevét bemondja a telefon így nem kell kijelző:)

(#4) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Töltés közben lehet használni? Esetleg WP-vel ki tudod próbálni? Érdekelne, hogy a hívó nevét kiírja vagy sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.