Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boeing


boeing
senior tag

Ez cool lesz. :C

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hmm, az első résznek mennyi a játékideje?

***

(#3) Jander


Jander
senior tag

No comment, ez manapság már jó hírnek számít...

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#4) boeing válasza Jander (#3) üzenetére


boeing
senior tag

8-9 óra,könnyü fokozaton,de sok mindentől függ. :K

(#5) fricz19 válasza ollie (#2) üzenetére


fricz19
őstag

"tiszta játékidő 10-12 órára tehető"

na megelőztek
ezt olvastam de ha bele gondolok én mennyi idő alatt vittem végig, akkor 10 óra alatt lehetett
alacsony szinten

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6) frame>24


frame>24
addikt

0:19-nél micsinál a Bohooc? :DDD

a plasmidok miatt kíváncsi leszek a multira.

itt pedig egy valódi plasmid, amivel épp dolgozom! pET28a(lefelé görgessed)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#7) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez vmi vicc? Ma már hír, hogy egy játéknak több, mint 10 órás a játékideje - ráadásul jó hír? Ugye csak tréfáltok? :Y

https://www.coreinfinity.tech

(#8) CsendesMark válasza ollie (#2) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

4-5 óra hardon akár 6 is :DDD

mivel a Bioshockból hiányzik egy fontos RPG elem... nincs semmi választásod, és a végére minden plazmaidot is megkapsz
jah, és még egy dolog hiányzik, nincs inventoryd :DD

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#9) mephi666 válasza sh4d0w (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

+#8: hát jah... amikor végigvittem elsőre aprólékosan az első részt, kb 6-7óra volt... :( már kezdtem nagyon élvezni és vége is lett... durva, hogy 10óra ilyen nagy dolognak számít... a system shock2-be mondjuk sokadik végigjátszáskor is simán belement 25-30óra... a mostani játékokból talán csak a borderlands-et tudnám felhozni kellemes példának, mert még mindig szórakoztat és egyáltalán nem unalmas, holott szerintem 15-20óra játékidő már simán bennevan...

apropó a baldurs gate-re mennyi játékidőt is mondtak anno? nekem valami 100óra körüli rémlik... jól emlékszem? igaz, hogy más stílus, de akkor is rövidek a mostani játékok... pl a quake2-t anno végig lehetett vinni hardon 20perc alatt is (van róla videó neten), de nekem 10-12óra volt azért... pedig az aztán tényleg nem volt egy agytröszt játék...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) csaabz


csaabz
őstag

Első részt kb 7-8 óra alatt vittem végig.
MW2-t kb 4 és fél óra alatt sikerült... :(
Remélem ez azért tovább fog tartani...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#11) Kareszovics válasza CsendesMark (#8) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát nem tudom, de emlékeim szerint határozottan több volt az első Bioshock, mint 10 óra, az általad említett 6-ról nem is beszélve. :)

Persze ez én vagyok, aki nem azért darál le egy játékot, hogy elmondhassa, hogy megvan aztán meg fikázhassa, hogy milyen szar volt (gyakorlatilag azért, mert szart sem látott belőle, csak pörgött, mint leveli béka a turmixgépben.) Ezt a kis szösszenetet nem Neked címeztem CsendesMark, csak a játékidővel kapcsolatos véleményemet fejeztem ki. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#12) hackeeeee válasza sh4d0w (#7) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is ezen csodálkozom... hogy a 10 óra már jónak számít? Most nem azért, de én az 1. résszel is elvoltam 2 hétig simán..

Most akkor a batman az világszámnak számít játékidőben?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#13) ollie válasza mephi666 (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a BG-ben simán megvan a 100 óra játékidő, de lehet akár jóval több is, főleg a kieggel.

Morrowind, Oblivion, Wizardry 8 és társaik dettó. Manapság sajnos eltolódott a munkabefektetés a látvány felé a tartalom rovására.

De! A 20 évvel ezelőtti játékok többsége is csak néhány órás játékidővel rendelkezett, most oda térünk vissza, csak szebb grafikával (na jó, az akkor szerepjátékok azért hosszúak voltak).

***

(#14) Derrewyn válasza ollie (#13) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Azért a Bioware még ma is elég színvonalas, tartalmas és hosszú játékokat tervez, a Mass Effect kb. 40 óra volt mindennel (a főszál önmagában 20 óra), a DragonAge még hosszabb volt, ott úgy jött ki 40 óra, hogy sok mindent kihagytam.
A Mass Effect 2 meg valószínűleg még hosszabb lesz (vagy jóval több választási lehetőség lesz benne), mert már nem fért rá egy duplarétegű DVD-re.

A Biohock-ot sajnos nem ismerem, de az említett Modern Warfare 2 esetében a hangsúly azért mégsem a single player módon van. :D
Ha Bioshock is ilyen, akkor teljesen értelmetlen arról beszélni, hogy mennyi egyjátékos idő van benne.

(#15) ollie válasza Derrewyn (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért a Bioware még ma is elég színvonalas, tartalmas és hosszú játékokat tervez

Színvonalas, höhö. De nem a topik témája, hagyjuk.

***

(#16) BiP válasza sh4d0w (#7) üzenetére


BiP
nagyúr

Úgy látszik igen. Ma már egyre ritkábbak az ilyen játékok, így sajnos hírértékű.
A másik ilyen, hogy ma már lassan az is furcsa, ha egy játékban a multi mellett a single is élvezhetőre van megcsinálva.

(amúgy nem lehetne, hogy legalább a hírekben kerüljük ezt a 'kitolni' szóförmedvényt?)

[ Szerkesztve ]

(#17) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Nálam vígan volt 12 óra közepes szinten. 6-8 óra alatt szerintem max rohanva.
Bár lehet én vagyok a lassú, de én szeretek mindent összegyűjteni/megnézni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) HaaS válasza ollie (#15) üzenetére


HaaS
addikt

Engedd le pallosod, a nép akarata nem tiéd többé! Mert mindent biovér borít, akármerre nézek: legyen a harcnak vége, játsszanak a népek!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#19) sh4d0w válasza ollie (#13) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Azért ne tréfálkozzunk, 20 éve egy Beach Head kb. 1 óra volt végigjátszani C64-en. Fort Apocalypse még hosszabb volt, Raid Over Moscow is. Ezeknek alig tízszerese ma nagy szó? Ne már...

Ráadásul a fenti játékokban fele annyi bug nem volt, mint a mai 10 órás "csodákban". Arról nem is beszélve, hogy ha ilyen címekkel jönnek ki a sajtóhírek, akkor a cégek majd azt mondják: "Jaaa, ezek örülnek a 10 órás játékidőnek is? Akkor nem törjük a fejünket hosszabb sztorin, jó lesz nekik ez is."

https://www.coreinfinity.tech

(#20) Ifju válasza sh4d0w (#19) üzenetére


Ifju
aktív tag

Ráadásul a legtöbb játékhoz nem létezett "mentés", úgyhogy egyhuzamra kellett végigtolni néhány élettel... :K
Én nagyon szerettem, hogy ez nagyon nagy koncentrációt igényelt pl. egy Creatures 2 esetében...

(#21) ollie válasza sh4d0w (#19) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jajj, ne gyertek már a bugokkal. Minél bonyolultabb egy szoftver, annál több a hiba benne. És nincs hibamentes szoftver, nem is lesz. Még akkor sem, ha 100 évig tesztelik.

És ki mondta, hogy én örülök a 10 órás játékidőnek?

***

(#22) Wolverine válasza sh4d0w (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Na ja, ez nevetséges. Kb. ezért nem érdekelnek hosszú ideje a single játékok... mire eldönteném, jó-e, már meguntam.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23) zH.


zH.
senior tag

10 órányi játékidő - és jó hír ?! :O
Aki nem veri egész nap ,az is 3-4 nap alatt simán kiviszi. És ezért kell több ezret fizetni..
A multi más kérdés.. én pl. ebben a játékban 100% ,hogy Single-ben nyomatnám.

[ Szerkesztve ]

just be

(#24) Teszla_


Teszla_
senior tag

Kész röhej, hogy manapság 10 órás játékidő jónak számít. Lassan már a barátok közt alatt végig fogunk tolni egy játékot? :( ne már...

(#25) HaaS válasza Teszla_ (#24) üzenetére


HaaS
addikt

Szerintem nincs sok értelme játékidőből megítélni egy játékot. Rövid játék is lehet nagyon jó, meg olyan is, amit hetekig tart végigjátszani.
(Rövid játékról mindig Clive Barker Undyingja jut eszembe, egy fél hétvége volt az egész, de a gép elé szögezett mindenkit, maradandó élmény volt.)

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#26) frame>24 válasza Teszla_ (#24) üzenetére


frame>24
addikt

Meg kellene most már érteni, hogy nem mindenki napja úgy kezdődik, hogy reggel pisálás előtt már a bekapcsoló gombhoz nyúl. (néha sikerül, de már nem jellemző).
Tehát van, aki csak napi 1-2 órát tud játszani, v. akár hetente egyszer ül a gép elé.
És akkor szereti végignézni a részleteket, molyolni (ezt még fps-ben is lehet) nem pedig frag-gyűjtés üzemmódban átvillanni a témán.
Ezé. 10h nem sok, de nem ekkora dráma.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27) Teszla_ válasza frame>24 (#26) üzenetére


Teszla_
senior tag

Nekem sincs időm minden nap játszani, ezért biztos, hogy nem egyhuzamban tolnám végig. Na de akkoris, szerintem nagyon kevés az a 10 óra. Főleg, hogy én nem tolok multiba semmit. Ezért főleg szempont nálam, hogy sokáig szórakoztasson egy játék.
Ha fps/tps, akkor ott van pl a gta vice city, san andreas, nolf 2, half-life-ok, ezeket nem 10 óra alatt játszottam végig. De a HaaS által említett cb undying-ot se.
Vagy említhetném a silent hill 2-t, aminek hat féle végigjátszása volt. Na az hetekig lekötött.
Ha meg nem fps, akkor diablo, baldurs gate, warcraft 3, homm sorozat, stb. De ezek más kategóriák.
Sajnos a mai játékoknál a piac is megköveteli, hogy minél hamarabb megjelenjenek (kivéve pár címet), és ez a játékidő rovására (is) mehet. Ezt is megértem. De nagy kár érte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.